Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sweet Dreams II

Największe wady naszych ex...!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość co pewien czas....
Kobieto z jajem, rozwaliłaś mnie tekstem o rudych włosach. Widać jest to Twoja ulubiona część, bo i w nicku, i w opisie :))I wniosek- nawet na jajkach rudzi są fałszywi :)) PS.Jestem ruda :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta z jajem
Heh rozgryzlas mnie ruda bialoglowo ;) No wlasnie on mial rude tylko kolo glowki :/ poza tym jasny blondyn :) Taki troche mutant z niego byl fizjologiczny :) i psychologiczny.. :( Dodam ,ze po fakcie dowiedzialam sie o jakis Baskach, Kryskach i Kaskach uwiklanych gdzies pokretnie w jego historii zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h.j z makijażem:)
droga kobieto z jajem;) natchnęłaś mnie do sklecenia kilku słów o jednym z moich ex - zwanym potocznie przez moich znajomych Archaniołem, gdyż zwykł tak do mnie mówić:/ - także wierszokleta jak z koziej doopy trąba - gdzieś pewnie jeszcze mam jakiś romantyczny wiersz na poprawę humoru hehe, - dostosowywał sie do towarzystwa każdego, jak ćpali to on też, jak byli fanatycznymi Jehowymi to on też...no masakra jakaś; - beksa przebrzydła:) jak próbowałam się z nim rozstać to ryczał, jak bóbr (chyba bardziej nad tym, ze nie mam serca, bo go wyrzucam z chaty w nocy a on nie ma na taksówkę hehhe) - pracował w Reichu i potrafił przewalić kasę w jeden wieczór stawiając wszystkim, a potem żerował na mnie biednej studentce;/ - do tego życzył sobie wystawnych kolacji, śniadań itd ; oczywiście ja miałam stawiać i robić najlepiej, jak w ekskluzywnej restauracji - nie chciał mnie spuszczać z oczu ani na chwilę, - seks -tragedia, choć uważał się za Casanowę, ale z tych chudym krzywym strasznie fiutem z małą krwawiącą główką raczej niewiele mógł... hehe - resztę napiszę później bo chwilowo pokładam się ze śmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkka 24
dawać dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkka 24
kobieta z jajem dobre , dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazzzza
Mój ex na szczescie: *Nie prasował koszuli koszulek i chodził tak w zmiętolonych *opowiadał kolegom co robilismy w łóżku *Podlizywał sie mojej mamie a napierdzielał na mnie tak że ona mu wierzyła *wogóle nie był czuły *Miał gorsze zachowanie niż baba mówił "nie wiem co do ciebie czuje" a następnie że Mnie KOCHA!! *pożyczał odemnie pieniadze ciagle nigdy mi tak naprawde ich nie oddał *Ciągle musiałam mu robic kanapki bo on głodny *Napierdzielał na swoja mamusie a pozniej sie jej podlizywał tak samo o kolegach można powiedzieć *fałszywy zakłamany *powiedział mi że miał problemy ze stawami skokowymi i że go chyba nie zostawie jak bedzie na wózku inwalidzkim *Upijał sie jak świnia - w Zimie np tak sie uchlał ze zaczał sie na mrozie rozbierać ! *palił papierosy i kłamał mnie mówił że tego nie robi a jak odkryłam że pali obiecywał i tak w kółko *Próbowałam go zostawić to zaczał cyrklem,żyletka wyżynać moje imie na skórze Albo Kocham Cię .. *Koledzy byli dla niego najważniejsi ja byłam na drugim planie jak coś powiedziałam to dla niego to nie było ważne *Jak przyjedzał to mnie to tylko po to zeby sobie pojesć podupczyc *zabraniał mi mieć kolegów był zazdrosny a sam podrywał byle jakie panienki zeby mi udowodnic ze jest super macho! Normalnie paranoja:) ale w koncu sie odczepił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe najlepsze z tym
cyrklem rysowal?? to chyba dzieciak jakis :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazzzza
No on ogolnie zachowywał sie jak dziecko kiedy chciałam go zostawic groził mi ze popełni samobójstwo i bede go miała na sumieniu! Obraził sie kiedys na mnie ze nie chciałam mu oddac zapalniczki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazzzza
Bardzo często pokazywał ze to on zawsze ma racje a ja nie ! Jego obrazanie zachowywanie sie jak książe mnie to już dobijało.. A w ostatnich miesiącach był taki nieczuły odpychał mnie i wogóle aha grał na maszynkach i potrafił wydawać wielkie sumy a pozniej chodził głodny albo do mnie zebym mu dała pieniadze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehe najlepsze z tym
Dzizas skad sie takie ludzie biora???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazzzza
Aa i uwazał sie za wielkiego muzykanta ... uczył sie grac na gitarze basowej a nie potrafił nawet z nut dobrze zagrac.. a dy miał wystepowac to dał koledze swoja gitare i powiedział ze on nie umie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazzzza
Na poczatku to był dobry mężczyzna kochajacy troskliwy ale z czasem pokazywał swoje głupie wady ! Ciągle nie wiedział co do mnie czuje a jak chciałam to zakonczyc to wiadomo walił głowa o płytki w domu albo płakał przez słuchawkę ze sobie coś zrobi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsfsdfsdfdsfds
po chooja ty shaza tak się produkujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shazzzza
Bo lubie i mi wolno.? a po chooja ty sie wypowiadasz;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bo mi się tak podoba
mój eks ciągle wyciskał wągry , pryszcze ...no masakra ...potem porobiły mu się jakieś szramy ...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co pewien czas....
Podnoszę :)) co jest, kobitki:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co ma bak sie meczyc w
piszta piszta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj ex: -rzadko zmienial gacie, mial je brudne od szczochow -bekal na caly regulator -pierdzial przy mnie i innych -ciagle sie obrazal -nie moglam chodzic bez niego na miasto o kolezankach nie wspomne -mial wytrysk w dwie minuty -chcial sie kochac tylko wtedy gdy on mial ochote. Jak ja chcialam mowil ze jest zmeczony -przesiadywal nad komputerem i gral w glupie gry ktore byly wazniejsze ode mnie -widywal sie ze mna tylko w weekendy tlumaczac sie praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyfootprint
-bil sie z kazdym po pijaku, jak rozdzielalam go to sama dostalam po glowie -na sniadanie zjadal kebab, na obiad kfc, a na kolacje maca =/ -nie lubil warzyw, nie jadl moich obiadow, jestem wegetarianka! wyzywal mnie , ze mam nasrane w glowie , ze nie jem miesa -nie zmienial skarpet -mial zawsze brudne rekawy w bluzie -golil twarz moja golarka do nog i nie tylko =/ -pare razy zarzygal sie i mial pretensje, ze nie chce sie caloac -przespal sie z moja kolezanka -rzucal kamieniam iw okno w nocy, zebym mu otorzyla, bo zapomnial klucza -raz mnie kochal raz nienawidizl, wyzywal ,a potem plakal na kolanach i prosil o wybaczenie -bil moich kolegow za rozmowe ze mna -ciagal mnie za wlosy -oszukiwal -za duzo pil, kradl mi jedzenie z lodowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz go obsmaruję ha ha ha
- śmierdział papierosami jak popielnica, śmierdziały mu dymem włosy, ubranie i wogóle on cały - nigdy nie miał dla mnie czasu - był za 'miękki' - musiałam cały czas latać wokół niego i mu usługiwać :P na szczęście to już przeszłość ufffff :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyfootprint
-po rozstaniu wyslal mi wiadomosc na facebooku, ze ma juz nowa dziewcyzne, ktora jest ode mnie lepsza -kiedy spotykam ich razem to nametnie ja caluje, ale i tak wysyla smy, zebym poszla z nim do lazienki =/ -najwiekszy zal ma mdo siebie, ze bylam tak glupia gdzie ja oczy mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyfootprint
a i nie stawal mu czesto i mial pretje, ze to przez gumke, bo ja nie moglam brac tabletek i musielsimy uzywac prezerwatyw, no wiec jak mu stanal to oapdal za chwile =/ albo nie wiedzial, ktora to dziura!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reklama KOPIKO mnie
lo Jezu jaka porazka, zeby facet nie wiedzial, ktora dziura :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polewka z tematu
Kochane laski ,jak już przestaje się śmiać to powstaje fundamentalne pytanie- jak i gdzie do jasnej ch*****y wyrwałyście takich gamoni ? To najpierw szłyście z nim do wyra ,zaczynałyście wspólne nieraz wieloletnie życie a potem dopiero refleksja że to np. brudas, prymityw i jełop skończony ? Czy może brałyście ich z wyrachowania -że np .nic lepszego nie było , że zaciążyłyście albo że jego starzy mieli kupę kasy ,duży dom i na to leciałyście ? Jak z tym u was było?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się uśmiałam :D : no to teraz ja : * chował niedopalone pety od papierosów w paczce * i potem tak to waliło , nawet przy moich kolezankach to robil wiec przestalam sie z nim gdziekolwiek pokazywac * nic mu sie nie chcialo robic,ani kina ani imprezy ani nawet kanapek mi nigdy nie zrobil - to ja musialam mu robic * mamisynek *nie skonczyl szkoly bo mu sie nie chcialo tam chodzic ;/ * popalał marihuane * mial kumpli dresow i tak samo dla niego calym zyciem bylo osiedle * manipulant jakich malo ;p *jak z nim zerwalam to plakal jak bobr ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polewka z tematu
wiesz ze smutkiem zauwazam, ze teraz wiekszosc facetow taka jest. nie mowie ze wszyscy, ale..... jak odeszlam od faceta bo chlał, uslyszalam, ze jestem zbyt wymagająca i glownie slyszalam to od kobiet, wiec nie wiem, może niektore mysla ze sa naprawde zbyt wymagające i dlatego dalej siedzą z takimi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polewka z tematu
a mój kłócil sie ze mna zawziecie, że blona dziewicza jest na glebokosci 10 cm, albo klocil sie gdzie jest lechtaczka he he:D, jak dopiero pokazalam mu w ksiązkach to zrozumial, ze sie myli a i tez myslal ze kobieta ma jedna dziurke do wydalania moczu, rodzenia dzieci seksu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edusia...
up:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiperek
Z tym wydalaniem moczu tak samo myślał moj facet. Oni chyba myślą ze my kobiety to tak jak faceci i siusiaja i spermę wydzielają jednym. Moj obecny to zawsze musi cos rozlac, rozsypac na stole. Na pierwszym spotkaniu przyjechal autem i mielismy gdzies jechac podchodzimy do samochodu on wsiadł a ja stoje stoje stoje i czekam zeby mi dzwi otworzył. Nawet chyba nie musze mowic jak mu glupio bylo. Teraz czasami mowi mi ze myślał ze sie nie spotkam z nim juz wiecej. Ale ogolnie jest cudowny i ma duzo wiecej zalet niz wad i kocham go bardzo. Zajebisty topik, 4dni czytalam. Pozdrawiam wszystkie laski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a drzwi nie potrafisz sobie
sama otworzyc???? juz bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×