Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko....

moje wynikiTSH 3 generacja-1.9uIU/ml lekarz powiedzial ze za malo dla dwojga-

Polecane posty

Gość sloneczko....

Bardzo prosze o rade to co podalam w temacie to moje wyniki z przed pol roku wtedy bylo dobrze a teraz jestem w ciazy i lekarz powiedzial ze to za malo dla dwojga Jutro ide zrobic nowe badanie TSH a potem do poradni specjalistycznej Bardzo sie boje o mojego dzidziusia Jesli ktos mial tak jak ja bardzo prosze niech sie odezwie i powie czy to nie zaszkodzilo dziecku Nigdy sie tym nie interesowalam bo bylam sama a teraz jestem w czwartym miesiacu ciazy:-( Tak bardzo sie boje:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassi77
u mnie w laborze norma jest od 0,4 do 4,tylko nie wiem w jakich jednostkach,ale jestem prawie pewna że w takich samych.Oznacza to że twój wynik jest w normie.Dziś mam na noc więc sprawdzę i dam jutro znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co to za badania
na czym polega, ile kosztuje i po co sie je wykonuje??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja choruje
na tarczyce. Regularnie robie tsh. Norma to od 0,250 do 5,0. Moim zdaniem jestes jak najbardziej w normie. Ja mam duza nadczynnosc (tsh 0,07) teraz dostane leki i wlasnie usiluje zajsc w ciaze. W ciazy znacznie niebezpieczniejsza jest niedoczynnosc czyli powyzej 5,0. Moim zdaniem kompletnie nie masz sie czym przejmowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×