Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneczka11

pomocy....!!!

Polecane posty

Dziewczyny,karmie piersia moj synek ma 6 miesiecy,mam goraczke,katar,zatkany nos, ogolnie zle sie czuje,niewiem jakie tabletki mam wziac,poradzcie prosze! a i jeszcze cos,czy moj synek tez zachoruje? bo mial przedemna objawy przeziebienia ale mu przeszlo i teraz mnie wzielo.Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosze .......................
Można brać apap wit c wszystko to co jest dozwolone tak jak w ciązy.Synek nie musi zachorować najlepiej jak byś nosiła taką maseczkę na usta dostępna w aptece żeby nie dmuchac na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak
i kombinezonik taki ochronny :P dostepny w sklepie dla kosmonautów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mój synek miał 2m-ce a karmię go pirsią miałam angine, nieobyło się bez antybityku nosiłam cały czas maseczke i nie zachorował ale jak byłam tylko przeziębiona to leczyłam się AMOLEM życzę ci dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki sliczne:) mam nadzieje ze niezaraze Go do jutra zanim kupie maseczke.Malam z nim isc na czszepienie wpiatek ale raczej to przeloze,mysle ze tak bedzie bezpieczniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do a jak- jesteś pomarańczowy a raczej zielony a już na pewno złosliwy,albo z ciebie biedne dziecko Neostrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko, nic sie nie martw. jeśli karmisz piersią to najprawdopodobniej synek sie nie zarazi, bo wszystkie przeciwciała do tego choróbska dostaje włśnie w twoim mleku. Syntetyczną wiamine C Ci odradzam ( przeczytaj jej skład na odwrocie ) - niestety siła reklamy i ludzie się tym faszerują. Pij codziennie sok z cytryny. Ssij kilka razy dziennie cząstkę cytryny - kwas askorbinowy zabije zdecydowaną większość bakterii. od syntetycznej wit C nie wysrowiejesz niestety :( A jej nadmiar prowadzi do kamienicy nerkowej - błędnym jest przesąc powielany od lat, że nie da się przedawkować wit C, a jej nadmiar wychodzi z moczem. To nie prawda. Jej nadmiar jest bardzo szkodliwy. Zwłaszcza dla dzieci. Nie dotyczy to naturalnej wit C syntezowanej w roślinach ( owoce i warzywa ). I CZOSNEK. naturalny antybiotyk. Jeśli nie możesz go zjeść samego ( ja nie mogę, brrr.. ) to polecam Ci kanapki ze szczypiorkiem - a pod nim, razem z masłem rozsmarowany ząbek albo dwa czosnku - wyciśnięty przez praskę. W takiej postaci da się to zjeść. Dziecku nie zaszkodzisz. Odstaw tylko wtedy, kiedy dziecko odmówi picia mleka - zapach czosnku tam przechodzi niestety. I zdrowiej szybciutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqneczka11
dzieki Shalla :) juz mi troszke dzis lepiej ,tylko jeszcze ten katar.....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to bym nie
karmila piersiami bo pozniej zostana ci cyce a nie piersi ;) duzo zdrowia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli karmisz piersią to nie łykaj niczego na własną ręke.Inaczej jeszcze dziecku i sobie zaszkodzisz.Jak miałam gorączke to pobiegłam do lekarza,odrazu powiedizałam że karmie piersią i dostałam jakiś lek przy którym mogłam się kurowac nienarażając dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna :( Zyczę Ci dużo zdrówka. Nie miałam nigdy zapalenia oskrzeli, więc niech wypowiedzą się mądrzejsi. Natomiast co do kataru - dziewczyny na forum polecają EUPHORBIUM. To lek homeopatyczny, polecany również dla niemowląt. Nie używałam jeszcze tego, ale dziewczyny piszą, ze absolutna rewelacja i katar znika jak ręką odjął. Rewelacyjny jest również podobo olejek OLBAS - który się wlewa do wody z ciepłą wodą i stawia na noc w pokoju gdzie się śpi. Raz zastosowałam - faktycznie inhalacja jest wspaniała. Czy coś Tobie pomoże ? Nie wiem, ale ludziom pomaga, więc może warto spróbować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×