Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Agaciorrrrr

problem z japonkami??

Polecane posty

Gość Agaciorrrrr

czy ja moge rozciąc to plastikowe z japonek, miedzy palcami???? czy to musi tak być!!! To są moje drugie japonki, ale pierwsze tego nie miały???? więc jak???? Dodam, że mnie japonki strasznie obgryzły???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vaniliova
Ja to obcięłąm i butki stały się o niebo wygodniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja zrobilam
tak samo i tez jest mi wygodniej. Mam z kolei inny problem: otoz mam japonki na wyprofilowanej podeszwie i bardzo obcieraja mnie piety! Ma ktoras z Was na to sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anyone
dzieczyny najlepsze są japonki z inblu wogóle nie obcierają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
popieram Poprzedniczkę:) kupiłam niedawno japonki z inblu za głupie 25 zł i są fantastyczne! obawiałam się, że te cienkie paski będą obcierać, tymczasem nie ma ani śladu otarć, klapki są mięciutkie, wygodne i nie mają żadnych plastikowych części, z którymi nie wiadomo co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
.. i ja nabyłam pierwsze w swoim zyciu japonki :)) śliczne z cyrkoniami . Jak kazde buty musiały obowiązkowo odstać w kartonie . ale dziś był ten dzień :)) ubrałam je i doszłam do wniosku , iż chodzenie w nich to kwestia przyzwyczajenia . :))szkoda ,iż wczesniej tego nie odkryłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam japonki, ale nie obcinalbym tego plastikowego, bo wydaje mi się że będę wtedy obcierac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wycielam ten platikowy rulonik i o niebo lepiej sie chodzi, a dodam,ze meczylam sie z nimi przez tydzien....wycielam i spoko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonkaaa
a mnie obcieraja i boli mnie miedzy duzym palcem :( a szkoda bo sa sliczne :( chyba bede musiala przerzucic sie na sandalki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrażliwa stopa
mnie też boli, i wkurzam sie sama na siebie bo inne Kobietki chodzą a ja nie mogę. A tak mi sie podobają :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zdecydowanie nie mam tego problemu, bo kupuję wyłącznie japonki ze skórzanymi paskami(które nie mają tego paska z plastiku) oraz z podeszwą najlepiej również skórzaną-trochę zabawy z czyszczeniem, ale jest super wygodnie i stopa się nie poci! Ogólnie polecam japonki z Baty! teraz są wyprzedaży, więc mozna już taniej kupić! Swoją drogą mocno się dziwię jak widzę, że wiekszość dziewczyn jak i kobiet chodzi po mieście w takich zwykłych często platikowych, płasciutkich wogóle nie wyprofilowanych japonkach...nie tyle, że nie zdrowe ale i chyba niezbyt wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×