Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama juz niewiem

faceci i kłamstwa

Polecane posty

Gość sama juz niewiem

jak walczyć z kłamstwem faceta? on ma na wzystko "wytłumaczenie"... ostatnio pracuje na budowie... w weekendy nocą... w niedziele wieczorem ma ważne, zawodowe sprawy... rozkwasił auto "ze zmęczenia po pracy" a ja podejrzewam, że wsiadł za kierownicę pijany, bo on zwyczajowo bardzo ostrożnie jeździ, za to za kołnierz nie wylewa... w nocy pomylił mnie z inną kobietą i twierdzi, że to był tylko sen... jak go zdemaskować by mieć dowody? nie mam samochodu, nie mogę go śledzić. komórkę wyłącza przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubiona Kate
Po co Tobie dowody?? I tak się wyprze, a Ty masz omamy. przerobiłam. Z dowodami czy bez nie przestaje kłamać i wmawia mi głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zwalczysz- rozstanie to metoda. a jak on sie tak zachowuje... to oznacza ze jestes dla niego nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opra
pierwszy dowód.... Dlaczego wyłącza komórkę ??? BO MA COŚ DO UKRYCIA.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama już niewiem
opra, wyłączanie komórki tłumaczy mi w ten sposób: "nie chcę, by nam przeszkadzali gdy jesteśmy razem", czyli niby robi to dla mnie, dla naszego dobra... jak twierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ksiazke \'\'Dlaczego Twoj partner lze jak pies\'\' autorstwa Susan Forwad, jesli masz ochote na czytanie.... A to wylaczanie komorki by mnie zaniepokoilo..... Mozna przeciez wyciszyc.... Nie daj sie omamic jego klamstwami, bo skoro wiesz teraz, ze klamie, to co bedzie potem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama już wiem...
dziś sobota, dzień naszych spotkań, on nie może przyjechać bo ma szkolenie... koń by się uśmiał, od kiedy to zawodowi murarze jeżdżą na szkolenia... o 23 wysłałam mu sms, nie doszedł, przy tej drugiej też wyłącza komórkę... jutro zapowiedział, że raczej też nie przyjedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama już wiem...
jestem po studiach, mam własną firmę, spoko wygląd, duży biust, a pomiata mną murarz, zdrajca, obciążony alimentami... tak wygląda kobieta upadła pod ciężarem miłości. i dopiero teraz otworzyły mi się oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie
nie jestes taka zajebista skoro pomiata toba murarz:( zostaw go niech sobie oklamuje inna ty idz swoja droga i tyle po cholere sie meczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama już wiem...
nie pisze ze jestem zajebista ale mam parę atutów, te atuty nie przerastają mojej głupoty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×