Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaskoczona nim

Bardzo GRUBY PENIS

Polecane posty

Gość zaskoczona nim

Mianowicie: Jestem z pewnym facetem, bardzo dobrze zbudowanym, umiesnionym itd. z nienaturalnie duzym penisem, chodzi tu o srednice (ok 5 cm na pewno!), a nie o długość - to chyba nie idzie w parze ;) Wczesniej miałam 4 partnerów seksulanych i zaden z nich nie miał penisa z tak szeroka srednica w czasie wzwodu. Nie wspólzyłam z nim jeszcze, a z doswiadczenia wiem ze przyjemnośc sprawia mi głeboka penetracja. Zastanawiam sie jak pogodzić te dwie kwestie... Macie jakieś pomysły? Moze sprawdzone pozycje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
:) Dziekuje za podniesienie temetu ! miałam juz to zrobic sama :P A swoja droga jest to pierwszy podszyw pode mnie :D NO no gratuluje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
Wiec jak Drogie Panie i Panowie??' Jakies sugestie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
aleś sie młody przyczepił - ale ok, przydajesz sie momentami podnosząc temat :P Kurcze... ma ktos sensowne rady? Szukam sobie w necie oprócz pisania na kafe.. ale cos nie widze nic odpowiedniego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
Człowieku no... Rozwalasz mi temat :O Ile Ty masz lat ze bawia Cie takie komentarze.. Ty wiesz ze juz jestes nudny..? :O ps. zastanawiam sie po co ja wogole z Toba dyskutuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 cm
to wcale nie taki gruby, rzeklbym ze standardowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
No dobra tak naprawde to sama rozmawiam ze sobą i wszytskie te odpowiedzi należą do mnie i tylko do mnie... Nie śmiejcie sie ze mnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
serio?? Naprawde nie jest on piewszym moim mezczyzną i przyznaje ze byłam mocno zaskoczona rozmiarem, niestety nie długościa ale mysle ze jest jakas recepta na udane pozycie. A moze to nie bedzie wogole przeszkadzac ? W jakich pozycjach bedzie najlepiej ? Od tyłu..? Wtedy chyba wchodzi glebiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylasia
Ja bym wypróbowała jak to jest z takim mężczyzną, a potem osądzała. Być może doswiadczenie byłoby miłe, kto wie. Zawsze przecież możesz zrezygnować ze znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 cm
ja mam nieco powyzej 5 i musze dobrze dobierac prezerwatywy (kiedys nie zwrocilem na to uwagi i zwyczajnie nie moglismy jej zalozyc :P). Co do stosunku to dacie rade, co najwyzej na poczatku moze miec problemy z wejsciem w Ciebie ale z wlasnych doswiadczen wiem ze zazwyczaj wystarczy troche dluzsza gra wstepna. No chyba ze faktycznie jestes taka "ciasna" - niestety zdarzaja sie niedopasowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
zrezygnowac ???? Oszalała! Zakochałam sie :) Juz za pózno na zmiany partnera :) Jest mi z nim cudownie w kazdej sytuacji - podczas pettingu bez słow wie co lubie... Wiec teraz tylko chcialabym pogodzic dwie kwestie - ja lubie głeboka penetracje, a on... nie wiem czy bedzie potrafił w ten sposób mnie zadowolić - w inny.. jestem pewna ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
5 cm >>> szczerze mówiąc nie mierzyłam :D wiec dokładnie nie powiem ile ma.. W kazdym razie jest to pierwszy mezczyzna tak hojnie obdarowany przez nature jakiego miałam okazje poznac z tej strony ;) Czy jestem zbyt ciasna..? nie wydaje mi sie, chyba raczej standardowa ;) Pozatym nieraz specialnie dla spotegowania wrazeń zasiskałam miesnie Kegla ;) Tu chodziło mi nie tyle o grubosc a o wg mnie zbyt mała długośc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
wiec znacie jakies pozycje które beda sie sprawdzac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozycje
przy takiej budowie, moj facet ma podobna - na jezdzca, Ty z nogami wysoko zadartymi na jego ramionach, poduszka pod pupa i nogi podkurczone a on miedzy nimi, ja w ten sposob czuje mojego faceta gleboko, uwielbiam na jezdzca, wtedy dociskam sie az do jego jajeczek, on jest caly we mnie a ja robie ruch w przod i w tyl, czuje go calego w sobie i jeszcze dodatkowo ocieram sie o jego lono... mmmmm... az sie podniecilam na mysl o tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
>> pozycje>>> dzieki wielkie ! :) Bede pamietac i napewno uskuteczniac :P Mmm.. wiec już sie nie mogę doczekac wrazeń :D Ktos jeszcze cos wie, jak co i gdzie ;) ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona5
ja bym chciała puczuc takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy tylko chcesz
ona 5 - :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona5
kiedy tylko chcesz a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedy tylko chcesz
z południa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona5
a ja z internetu, bucha cha cha cha a teraz wypierdalaj cwaniaczku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaskoczona nim
Dodam także że drapię się po odbycie jego wielką knagą i mam romans z zawiadowcą stacji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby penis
Ja mam w obwidzi 8cm i jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaskoczona napisz na fb do mnie pawellasota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruby penis
Zaskoczona napisz na fb pawellasota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepszy gruby penis, niz dlugi, przekonasz sie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyslij mi tego penisa na snapie xtheyx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ten sam problem. Od pewnego czasu powiększa mi się tak sam z siebie. Szczególnie wtedy kiedy jem ziemniaki. Nie wiem co się dzieje. BOJĘ SIĘ że mi odpadnie. Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły gość

czy zawstydzają cię ziemniaki?

opierasz im się?

może je trzeba schłostać.

 

ps.  lubię

ale ryż pewniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śmieszny w kroczu

tak, odkryłem, że faktycznie zmieniaki lubią kiedy je się ubija.

no i dobrze je pomaścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×