Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katti2

ile potrzeba mebli w mieszkaniu żeby wszystko zmiescić?

Polecane posty

w przyszłym miesiacu staniemy sie właścicielami wlasnego malego M. Bedzie to tylko 51m2 wiec musze przemyslec jak je urzadzic zeby wszystko pomiesci a rownoczesnie nie zagracic sobie mieszkania.Stąd moje pytanko- ile macie szaf i regałow aby wszystko pomiescic? Macie jakies rady jak wykorzystać każdy wolny kąt niezagracając sobie mieszkanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrobienie pawlaczy
jest bardzo dobrym rozwiązaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam takich scianek żeby zrobić pawlacze. Myśle tez o komodach ponoć sa pojemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam w mieszkaniu
dwie duże szafy - ubrania, płaszcze,bielizna pościelowa, ręczniki itp, dodatkowo segment w salonie gdzie trzymam książki, kryształy, albumy i inne bibeloty , stolik rtv z miejscem na płyty kasety...i wciąż mi brakuje miejsca na inne drobiazgi.Mysle o powieszeniu półek z koszyczkami gdzie bede mogła wkładac różne drobiazgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci tak. Ja mam duży dom pełen szaf,komód,bibliotek,witryn i ciągle za mało zeby wszystko sensownie pomieścić. To ile potrzeba schowków typu szafy i.t.d. zależy także od charakteru domowników. Jeśli to chomicy,którym się wszystko przydaje to takich szaf zawsze mało Przestronne mieszkania niezależnieod metrażu maja ci,którzy potrafia się z rzeczami rozstawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
Nie lubię chomikować wiec moje mieszkanie nie jest zagracone. Od czasu do czasu robię remanent i pozbywam się zbednych rzeczy . Dobrym rozwiazaniem jest garderoba albo przynajmiej rozmyslnie zaplanowana szafa z drzwiami przesuwanymi . Ona wcale nie musi być wbudowana we wnęce .Moze stać na węższej scianie pokoju dziecięcego jesli oczywiscie jest taka mozliwość . Idealnym rozwiazaniem do przechowywania rzeczy tzw ,,sezonówki ,, są kolorowe pudła z Ikei . Mam takich kilka . Stoją na szafie w dziecinnym pokoju i idealnie doń pasują . Mozna w nich schować buty czy zimowe kurtki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damo szpinakowa. Pomysł z pudłami jest bardzo dobry.Ja zabieram się za wdrożenie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaledonia
Szafy wnękowe na wymiar(najbardziej pojemne) Pudła Komody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko byle nie regały...fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proporcja
ja starałam się wykorzystać każdy kąt łózko mam na wymiar,zamówiłam z dużą szufladą,super na pościel ,choinke nawet tam trzymam rogówe też mam otwieraną,też dużo wejdzie i szuflady,szuflady,tych nigdy za mało przemyśl dobrze łazienke,tam musi duzo wejść-proszki,płyny,kosz na bielizne i inne szpargały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZielonoZielono
Częstym błędem kogoś kto się urządza jest kupowanie zbyt wielu przedmiotów. Po kilku latach taki człowiek zauważa, że skupił się na rzeczach, które nie tylko zagracają mieszkanie, ale całe jego życie. To może stać się naprawdę dużą udręką człowieka. Więc żeby mądrze się do tego zabrać warto się o tym czegoś dowiedzieć. Polecam: http://allegro.pl/item112841093_feng_shui_jak_pozbyc_sie_balaganu_ze_swojego_.html Bardzo dobra pozycja na ten temat. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia67
Myślę, że przy takich problemach najlepiej pomoże jakaś firma zajmująca się projektowaniem wnętrz- doskonale dobiorą ilość i pojemność szaf do naszych potrzeb i wszystko będzie idealnie. Ja tak zrobiłam i mieszczę wszystko :) (http://www.ideaspace.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×