Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość passssss

Pasy na brzuch po ciazy !!!!!!! kto cos wie WCHODZIC

Polecane posty

Gość passssss

mam pytanko co do tych całych pasów na brzuch co to sie je nosi po porodzi wiec: 1. ile po cesarce mozna stosowac ten pas ?? 2. gdzie go mozna dostac 3. ile kosztuje 4. czy jest warty zakupu, to znacyz czy zeczywiscie pomaga w spłaszczeniu tego brzuchola i jakie daje efekty przy cesarce z pozbyciem sie fartuszka na brzuchy, znaczy tej fałdki :) z góry dzieki !!!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po co Ci pasy??? Od tego mięśnie się nie wzmocnią. Lepiej poćwicz. Mówi Ci to matka czworga dzieci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aninka
Ja zaczęłam nosic tan pas ok. 2 tygodni po cesarce, spłaszcza brzuch, ale mnie nie [pomógł pozbyć sie "fartuszka". Kupowałąm go w aptece, cena, ok. 40 zł. A czy warto, sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulapik
Po cesarce mozna go nosic od razu,ale moj ginekolog twierdzi,ze macica zwija sie lepiej jak nie jest uciskana.Kupilam,nie uzywalam.A jaki nosisz rozmiar?Moge ci przeslac swoj,bo mi niepotrzebny(za darmo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passssss
no własnie ktos na forum zarzekał sie ze on taki dobry jest prosze wiecej opini, :))) a co do cwiczej, :P kobitko przed ciaza sie odchudzałam cwiczyłam całe 6 miesiecy, wtedy nie wiedziałąm ze bede chciała miec dziecko, i wiem ile mnie to kosztowało zeby zgubic co nieco, wiec pomyslałam ze z tym pasem to na łatwizne pujde i brzuch zniknie, w sumie brzuch nie jest duzy, tylko ten w sumie normalny, ale jak stoje se nago to ten fartuszek jednak sie odznacza, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passssss
teeeee w biodrach po ciazy mam ze 105 cm, w sumie to ze 110 a w spodnie wchodze sprzed ciazy, a mam rozmiary 36, 38, czasem wejde nawet w 34 hehe ale to przez to ze rozmiar rozmiarowi nie równy i 34 to tak jak 36 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulapik
to raczej nie wejdziesz,bo ja mam 94,a sa malo rozciagliwe,bo takie musza byc,aby trzymaly brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passssss
ty wiesz co ja sie zmierze, ale 95 miałam przed ciaza :( w sumie ciekawe ile mi przybyło bo sie nie mierzyłam jak nie bede długo opdisywac to znaczy ze topie łzy w kieliszku :( :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość passssss
talia 82 😭 w biodrach 100 :D wygladam jak klucha :o 6 cm róznicy :( ale dzieki za checi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam jakis tydzien po cc wczesniej nie radze b bedzie bolala rana ja kupilam na allegro i bylam b. zadowolona ccena cos kolo 50 zlotych superpomaga wcagnac brzuch zeby pozniej nie wisial taki flak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulapik
Jak ktos chce rozmiar 94 to oddam-moje kosztowaly 100 w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
mozesz podac jakies namiary na siebie czy jak, gg albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulapik
To podaj mi swoje lub maila-odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
5911493 napisz na gg bo na poczte od wiekow wejsc nie moge bo mó net wp załaczyc nie moze jakos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
i co ??????? cisza, czemu sie na gg nie odzywasz ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulapik
Probuje wyslac,komputer pokazuje jakis blad.A moze jednak e-mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaa
tunia4411@wp.pl napisz teraz :) ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulapik
I teraz u ciebie cisza.Nie mozesz otworzyc poczty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eskulapik
Musze sie zmywac-jak chcesz to odpisz,moj e-mail przeszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
jak zywkle ile ludzi tyle opinii, a dokladnie matek:) ja osobiscie pas polecam bardzo!! zalozono mi go od razu po cesarce tego samego dnia w szpitalu, ja akurat mieszkam w stanach i tu te pasy zakladaja juz w szpitalu, i do domu sie je zabiera, nosilam 2 miesiace, zdejmowalam tylko do prysznica, spalam w nim tez, sciskal mnie nim maz albo mama, bo grunt, zeby bylo ciasno, oczywiscie bez przesady..po brzuchu po 2 miesiacach sladu nie bylo!! na chrzcinach malego na 3 miesiace wskoczylam w obcisle spodnie numeru 0 (w usa sa od 0 w zwyz)!!!! normalnie zapielam guzik:) i moja kolezanka tez ten pas nosila i tez ten efekt..:) tak wiec ja polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnao
acha tutaj nie ma rozmiarow, tylko rzep, ktorym mozesz zacisnac dookola brzucha i zaczepic go gdzie chcesz, tak wiec mnie jeden pas wystarczyl na te 2 miesiace, w miare czasu coraz mocniej zaciskano mi go doolola brzucha bo brzuch spadal powoli..acha i to nie prawda, ze rana sie zle goi, wrecz przeciwnie, tu odrazu zakladaja pas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×