Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blondyneczka18

czy uwazacie ze ja mu sie podobam?

Polecane posty

Gość blondyneczka18

Bylam w sobotke na dyskotece z moimi kumpelami. Cale popoludnie latalysmy po sklepach w poszukiwaniu fajnych ubranek. Na szczescie znalazlysmy super ciuszki. Kupilam bardzo seksowny komplet . Wieczorkiem pojechalysmy na dyskoteke. Bylo tam naprawde wielu switnych facetow. Nie przecze ale od dluzszego czasu jestem samotna po tym jak moj eks zdradzil mnie z kolezanka wiec mialam na celu znalezienie nowego faceta. Ogolnie uwazam, ze nie miec faceta to obciach. Po 22 do stolika obok dolaczyla sie grupa zajebistych kolesi. Ja z koleznakami saczylysmy drinki i nagle zauwazylam, ze przyglada mi sie brunet. Bozeeeee jaki boski, ciemne wlosy, opalony, caly czas cos zamawial, mial kase, widac bylo. tak fajnie sie do mnie usmiechal. Zatanczylam z nim a potem wyszlismy na zewnatrz do moich kolezanek, ktore lapaly swieze powietrze:) Powiedzial, ze moze odwiezc mnie do domu. jejku chcialam skorzystac jak zobaczylam jego samochod. Ale bryka. Wymienilsimy sie numerami telefonow i przed godzina zadzownil do mnie ale dopiero cche sie z emna spotkac za tydzien bo teraz wyjezdza. wiec moze mu wcale tak nie zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsa
"'Ogolnie uwazam, ze nie miec faceta to obciach" "jejku chcialam skorzystac jak zobaczylam jego samochod. Ale bryka" buahahahahahhahaahhahahaahhahahahaha :D:D:DD:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieci mają dzieci
Chciał cię bzyknąć. Niewykluczone, że analnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka18
tak mysle , ze zrobie sobie tipsy jak mam sie z nim spotkac... bo mam osotanio brzydkie paznokcie, chce mu sie pokazac od najlepszej strony!!!!!!on widac, sam zadbany, tez patrzy na dzierwczyny wyglad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdanie
zrobilas na nim piorunujace wrazenie! Oniesmielilas go do tego stopnia, ze bal sie z Toba umowic juz na jutro. Daj mu czas. Chlopak musi sie otrzasnac. Powodzenia:-) PS. A jaki ma samochod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blondyneczka18
cabrio wypasione:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsa
Tylko nie zapomnij utlenic wloskow, bo to nieladnie jak odrosciki som widoczne:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś pusta, głupia i z paskudnym charakterem - to są atuty. Ale niestety, nie dałaś mu dupy na pierwszej randce, więc wasz zwiazek jest zagrożony. Czarno to widzę. Musisz o niego walczyć! Najlepiej ugotuj mu obiad i zaproponuj sex (koniecznie pisany przez \"x\" - to lepiej brzmi) oralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdanie
no to ci sie poszczescilo...Tylko pozazdroscic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi ha
kurcze dlaczego to ja go nie spotkałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi ha
mam nadzieję ze ta blondyneczka to tylko jaja,bo jeżeli jest az taka pusta i głupia to przestaję wierzyć w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
a omlety to wolicie na słodko czy na słono ? bo ja całe życie omlet kojarzyłam wyłącznie z dżemem/czekoladą/serkim słodkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsa
Omlet? Dla mnie tylko w wersji na slono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi ha
ja na słono zdecydowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
to ja chyba jakimś dziwolągiem jestem :classic_cool: jajecznica to dla mnie słona rzecz , a omlet - słodka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi ha
a ty blondyneczko 18 na słono czy na słodko,zaszczyć nas swoją odpowiedzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bystra jesteś, poderwał i umówił się ot co. Imponuje bryką, forsą i przekonany jest, że to atuty. Ot być może chce Cię poznać bliżej a być może zapomni że się umówił. A to, że dziewczyna jakto nazwałaś obciach jeśli nie ma faceta to bzdura moim zdaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
ale przecież to tylko zabawa , nie bierz tego tematu tak dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi ha
zdrowie blondynki18 po raz pierwszy!DO DNA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi ha
i za jej wypasionego kolesia z wrodzoną inteligencją!DO DNA111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hi hi hi ha
I ZA WSZYSTKIE OMLETY!DO DNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
za omlety piję podwójnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
polecam temat o związku z własną ręką , przewija się teraz co chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latooooo
to ja mysle, ze mu sie nie podobasz. Nowy komplecik krzywo lezal i teraz trza odczekac tydzien. Kup sobie lepszy ciuch w tym czasie, pod kolor auta to moze zaskoczy i umowi sie nastepnym razem, na jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
no bo to pierwsza zasada - torebka pod kolor butów , a majtki pod kolor auta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latooooo
juz nie! W tym sezonie nie dobieramy torebek pod kolor butow, no nie wiesz? Ale majtki pod kolor auta moga pomoc, tylko trzeba odpowiednio niskie biodrowki, zeby sporo majtek wystawalo, bo inaczej moze nie zauwazyc analogii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walcz walcz do boju
Wlacz o niego! Kurde, taki facet, taaaka bryka, kasiasty... cholercia, ze tez dopiero za tydien :( Gorzej, jak wyrwie lepsza laske na dysce :( Mowie ci blądyna, ty walcz o niego! Zadzwon i powiedz najlepiej, ze za tydzien to dla Ciebie za pozno, ze nie mozesz czekac. No nie wiem, ale kurna, wymysl cos, zeby ci taka partia nie przeszla kolo nosa! Brak faceta to obciach, zostanies z kwitkiem. ALbo trafi ci sie taki, co nie ma kasy. Walcz, do boju dzioucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczka podcieraczka
eh to ja już sama nie wiem - myslałam , że się dalej dobiera; ale grunt to te majtki - a spódnica w kolorze tapicerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×