Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ostryga

idzie sam na imprezę

Polecane posty

Gość ostryga

właśnie poinformował mnie że nie wraca na noc do domu, bo idzie na imprezkę do kumpla, bo się syn mu urodził 3 tygodnie temu. A wczoraj miał imieniny, oczywiscie byliśmy sami, dziś piątek, myślę że to żadne narodziny tylko zaprosił kumpli do browarii. Dlaczego nie znam nikogo z jego znajomych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, mi sie wydaje, że jak sie komus syn urodzil trzy tygodnie temu to nie robi calonocnych imprez. Nasz syn urodzil sie 8 miesiecy temu i nie robimy ich do tej pory bo to malemu przeszkadza. Nie sadze zeby szedl do kumpla Przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
wiem o tym, że mi kłamie, bo mu się głos zmienia, ale on nie idzie do innej dziewczyny . mieszkamy 40 km od Poz. i po imprezce pójdzie spać do mamusi , Kłamie po to, ze skoro wyprawia inieniny i zaprasza znajomych chce być beze mnie, tylko co ja mu w tym przeszkadzam? wstydzi się mnie? co będzie tam robił? wysłałam mu teraz sms ka, że wyślę Taxi po niego po imprezce, aby wrócił do domu ciekawe co powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
dziewczyno co ty robisz jeszcze z takim facetem wyprawia imieniny i Ciebie nie zaprasza boże jaka ty jesteś naiwna a ile jesteście razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
zapytał, - a co zrobie ze swoim samochodem ? zostawie go pod domem? no cóż ! dosyć, że nieudacznik, to jeszcze kombinuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh skad jestes ja tez z okolic poznania. Slonce jesli on idzie z kuplami to nie jest zle. bedzie gorzej jesli z inna idzie albo ma zamiar tam pozna. Ile macie lat? Wlasciwie istotne ile on ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
ile jesteście razem?on chyba nie traktue cie poważnie. Jak mój facet robił imieniny bezemnie odrazu zobaczyłby gdzie są drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nigdy nie wpadł na taki pomysl dlatego troche mnie to dziwi. moj nigdy nie robi imprez imieninowych( wogole nie robi) to raczej ja robie je dla niego ( na jego czesc) nio ale to dobry pomysl. Rozplacz sie i powiedz cos w stylu. CHOLERA TO JA MIALAM TAKIE PLANY ODNOSNIE TEGO DNIA , MIALA BYC SUPER NIESPODZIANKA A TY CO, TY CHCESZ WYJECHAC. JA SIE STARAM A TY W CHUJA LECISZ. NIGDY JUZ NIC DLA CIEBIE NIE ZROBIE. Oczywiscie imprezy nie rob ale moze go sumienie ruszy i nawet jesli zostanie to powiedz ze odwolalas bo tak ci powiedzial a miala byc maksymalna niespodzianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
tak i jeszcze zadzwoń i płaszcz się przed nim. DZIEWCZYNY ZACZNIJCIE SIĘ SZANOWAC SKORO ON WOLI SPĘDZIĆ CZAS Z KIMŚ INNYM BEZ CIEBIE OLEJ IDZ NA IMPREZE NIE PONIZAJ SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
a wogóle co to znaczy on idzie sam na impreze. mj facet po którym w życiu bym się nie spodziewała sam nigdy nie chodzi albo idziemy oboje albo wcale no chyba że chodzi tylko o męski wypad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olej typa idź sama na imprezę
on się bawi bez Ciebie,Ty też sie baw bez niego:-PJednak faceci to skończone dupki:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olej typa idz sama na impreze - super pomysl. Nie zapomnij poderwac kogos Zeby nie bylo watpliwosci pisze to bez ironii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
coś takiego miałobyć w jego urodziny, Zapytałam, czy miał kiedyś tort ze swieczkami? - a on, że nigdy , bo rodzicę nie uznają imienin, Więć zamówiłam na ten dzień restaurację i tort W ten dzień z rana poinformował mnie, że musi jechać do mamusi, bo chyba wypada w swoje urodziny być z matką K..... nakręcam się jak o tym mówię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japońska róża
idzie sam na imprezę? jak dla mnie to nic złego. ale jeśli Cię okłamuje, to już jest bardzo niedobre. różni są ludzie, ja jestem taka, że mówienie prawdy jest dla mnie sprawą pierwszorzędną. jeśli facet by mnie okłamywał, bo nie byłoby mowy o żadnym związku. a jeśli okłamuje Cię w sprawach błahych - jak impreza, to co będzie w sprawach poważniejszych?? a może już jest poważniej i tam jest inna? tego niewiadomo, bo facet ściemnia. niech idzie w cholerę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
nio i tak my kobiety powinniśmy z nimi postępowac a nie płakać smutać i zastanawiać się co zrobić. Trzeba mieć ich w dupie zobaczysz sama że to działa ja mojego tak traktuje nigdy nawet eski pierwsza nie wysyłam a on dzieki temu chodzi jak w zegarku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera to ci sie trafi mamusi chlopczyk. Nie nie nie, skoro rodzice nie uznaja to tym bardziej powinien byc z osoba ktora uznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może on na tych imprezach
bez Ciebie robi coś czego nie chcialby abyś się dowiedzaila,nie muis chodzić o inne panienki....ale może on na tych imprezach ćpa???!!!:-oMoj znjomy też tak oszukiwal swoja dzwczyna,nie bral jej na imprezy ani ne zapraszla na te na których ra narkotyki,laska zyla w blogiej nieswiadomości,że on nic nie bierze,owszem przy nie nic nie bral ale na imprezach ćpal amfę:-oCzasmia na spotkanie z nia przychodizl pod wplywem narkotyku ale ona nie znala sie,ie wiediza jak wyglada czlowiek po amfie wic nie iedizal ze jest on nacpany,palant ciesyzl sie ze ma naiwną dzieczynai ze on sie nigdy nie skapnia,ze on bierze...nadal tak mysli,zal mi tej dziewczyny ale moze kiedys sie dwoie ze ma faceta cpuna:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
nie no sory ale koles ma cie w dupie a ty chcesz mu jescze torciki zamawiać to jest żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
a moze jesteś bluszczykiem i dlatego On kłamie,bo kazde wyjscie z kolegami jest poprzedzone awanturą lub conajmniej fochem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za dupek
sory jak czytam takie rzeczy to mmnie krew zalewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
aczkolwiek nie ma usprawiedliwienia dla klamstwa,to moze być uzasadnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
mieszkam na zadupiu dolnym i nie jestem stąd więc nie znam nikogo, potrzebuję faceta który wezmie mmnie ze soba, abym oderwała sie od codzienności i pracyNie mam z kim pogadać w wolne dni od pracy, bo jestem ( byłam totalnie sama ) samotne soboty, samotne niedzielę , częst spałam od rana do nocy , bo co ze soba robić. Poznałam przez net jego, Myslałam, że fajnie zaduzyłam się. Nie chcę spędzać weeckendów sama . To po co on jest? abym mu tylko dawała, a co on mnie da? pustkę? jestem gigantycznie głupia niech mnie ktoś kopnie , to może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez obrazy
ale uważam że jesteś poprostu workirem na spermę też tak kiedys miałam olej go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może on na tych imprezach
olej go!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jest tylu fajnch facetwo na świecie!!!!!!!!!!!!Nie warto tracic czasu dla takiego gląba jakim jets ten Towj facet:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość peggy brown23
jeśli to jest jednostronne to faktycznie,po co w tym tkwić ,zeby na siłę z kim być?bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może on na tych imprezach
prawda jets niestety taka,że w tym związku tylko Ty się starasz,tylko Ty sie poświecasz,tylko Ty kochasz:-(A on po prostu ma Cię w dupie,przykre ale niestety prawdziwe,przymanjmniejtak wynika jego zachowania w stosunku do Ciebie:-oSzkoda marnowac zycie dla takiego typa,zaslugjesz na kogos lepszego,kto bedzie Cie kochal,sznowal i ie oklamywal,kto bedzie mial dla Ciebie czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
ja dojrzewam do zerwania, bo gdy przypominam sobie inne jego sprawki to sama mam so siebie wstręt za głupotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij z nim
on nie zaśluguje na Ciebie,na świecie jest mnostwo fajnym facetów,zerwij z tym dupkiem,po co masz marnować sobie życie z jakimś idiota,lepiej byc samą a szczęścliwą niz nieszczęśliwą z takim palantem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
wiem i pewnie to zrobię. ale dlaczego świat jest pełny takich bezpłciowców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zerwij z nim
no i9esteyy coraz więcej facetwo robi się bezplciowych i nijakich:-oTakie cioty po prostu zniewiesciale,nie wiem czym to jest spowodowane ale skala tego zjawiska jest przerażająca:-oCzasmi myślę,ze lepiej byc sama niz szukac na sile faceta a tym bardzie tkwic w jakimś chorym związku:-oNa swiecie są też fajni,normalni faceci ale nie wrto ich szukac na sile,bo tylko mozna popaść w frustrację:-PNajlepiej zyc wlasnym zycie,speniac sie w nim,realizowac swoje olany,spotkyac sie ze zjomymi,z kumpelami,chodzic na imprezki,nawet i smaej a facet ,ten jedyny i wlasciwy sam redzej cyz pozniej sie znjadzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×