Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Starsze i tylko to się liczy

Tylko starsze

Polecane posty

Gość Starsze i tylko to się liczy

Chyba jestem jakiś nienormalny całe życie pociągają mnie strsze kobiety, obecnie mam 35 lat i kochankę, która ma 42. Fakt że wyglada na 30... ale mnie takie kręcą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale bzdety
faktycznie, strasze jak cholera!!!Myślałm że chodzi o jakieś 15, 20 lat różnicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
hehe dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
facet po byku starsze... do 8 lat roznicy mowi sie ze prawie w tym samym wieku jak jeszcze tego nie wiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupiter
raja bo takie gadanie mnie wkur...jak mozna byc tak zacofanym , niezyciowym przeciez najwazniejsze zeby ludziom bylo dobrze ze soba zycie mamy JEDNO... ludzie wyjdzciez wkoncu z tego zacofania nie ogladajcie sie na innych a patrzcie na siebie czy wam jest z tym co robicie dobrze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan
wiek nie ma znaczenia popieram do 8 lat gdzie kobie ajest starsza mowi sie ze prawie w tym samym wieku to naprawde niewiele rozumiem 20 lat roznicy ale 6 do 10 calkiem przyzwoicie zreszta co to wogole ma do rzeczy jesli chodzi o milosc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mnie wnerwiaja tacy ludzie,którzy pazurami trzymają sie stereotypów np.facet ma być starszy,bo w przeciwnym razie i tak za jakiś czas znajdzie sobie młodszą.Nie ma kurwa gotowej recepty na szczęscie.Rozwalają się pary i małżeństwa w \"odpowiednim\" wieku.Ludzie yjcie i dajcie żyć innym,tak jak chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×