Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotna brzydula

Dlaczego mniej urodziwe dziewczyny są odpychane przez facetów ?

Polecane posty

Gość samotna brzydula

Jestem załamana !! Nikt mnie nie chce. Nie podobam się właściwie chyba żadnemu facetowi. Tyle razy dostawałem od nich kosza, tyle razy wyśmiewali mnie lub zwyczajnie mówili, że nie jestem w ich typie. W dzisiejszych czasach gdzie króluje kult ciała ktoś taki jak ja nie ma szans... Dlaczego ? Czy to, że nie jestem zgrabna, szczupła, wysoka, nie mam dużego biustu i pięknej twarzy powoduje że musze być sama ? Mam koleżanki i często z nimi wychodzę w różne miejsca, do lokali itd. I tak jak one sa wręcz oblegane przez mężczyzn tak ja zawsze stoję z boku i do mnie nikt nie zagada, chyba że jesteśmy w grupie. A często Ci faceci delikarnie wypychają mnie spoza tego kręgu i wtedy stoję sama. Czasami chce mi się dosłownie wyć... Dlaczego tak jest ? Staram sie bardzo - uśmiecham do facetów ale często to u nich powoduje śmiech. Kiedyś w lokalu puściłam facetowi oczko i uśmiechnęłam się do niego to zaczął się spazmatycznie śmiać i usłyszałem co mówił do swojego kolegi - POPATRZ TEN KASZALOT DO MNIE SIE USMIECHA po tym razem zaczeli się śmiać ze mnie a ja wybiegłam z lokalu z płaczem... Dlaczego ja muszę cierpieć ? Dlaczego ??? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna brzydula
no dlaczego ?? dlaczego musze cierpieć ? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
bo mezczyzni to wzrokowcy i dlatego coraz wiecej kobiet wyglada jak wyglada czyli seria rozowych opalonych klonow bo chce sie im podobac...:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostryga
bo faceci to wzrokowcy, zadbaj o siebie , czasem prawdziwa brzydota, bywa piękna, uśmiech dodaję urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rain killer
Wiesz raczej sie ludziom nie mówi że są brzydcy czy coś ewentualnie nie zwraca się na nich uwagi chyba że te osoby ją jakoś przykuwają np humorem proponuje ci zmienić toważystwo ;) 3maj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
co ogolnie nie wprawia mnie w dobry nastroj..chociaz czasem baw jak ida dwie obcy babki po ulicy a wygladaja identycznie:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze nie ma brzydkich kobiet (mogą być tylko zaniedbane ) a po drugie więcej wiary w siebie.jezeli ty będziesz czuć , że jesteś piekna to inni inaczej będą na Ciebie patrzec i inaczej traktować. Więcej wiary w siebie bo to pomaga.A jezeli ktoś się z Ciebie śmieje to znaczy, ze to jakis idiota a chyba nie chciałabyś być z kretynem. trafisz na tego jedynego. Nic na siłę. Pozdrawiam.`

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna brzydula
Mnie na prawde jest ciężko. A trudno o uśmiech jeśli co chwile ktoś Cie ignoruje, wyśmiewa czy wręcz szydzi z Ciebie... Osobom które tego nie przeżywają na codzień trudno jest to zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy
obce * wrr ..a w ogole to kazda potwora znajdzie swego amatora o :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieśmiała winda
Ile masz lat, autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaraknczki
pierdoloebnie o szopenie mozna byc zadbanym a te chuje i tak sie smieja - kaszlaoty sa sami a ksiezniczki by chcel;i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noemii
ile maz wzrostu ile wazysz? jakie masz włosy, jak sie ubierasz? cos wymyslimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aw1
Taaaaa zadbaj o siebie statattata przestancie dziewczyninie wciskac kit!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
Kochana, to koniecznie musisz coś ze sobą zrobić. Święcie wierzę w w to że mężczyźni nie widzą urody ale... zadbanie, interesujące kształty, opaleniznę, fajne włosy, równe białe zęby, lekki makijaż (choćby nie byli go świadomi), naturalne zachowanie, z wdziękiem, fajny styl noszenia się, perfumy.... A to wszystko możesz mieć i bez urody, naprawdę! Tylko trzeba w to wpakować pracę i pieniądze, i zaciąć się w sobie, nie poddać. A potem niczym już nie martwić tylko samej wybierać facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co poradzić , ze w dzisiejszych czasach większość (!!!) facetow lubi blond lale w bialych kozaczkach, różowych sweterkach o wyglądzie patyczaka i rozumku malego misia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie jest autorka
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anianianaia
nieprawda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna brzydula
Mam 165 cm i waze ok 90 kg mam krotkie blond wlosy i niebieskie oczy. Ubieram sie zazwyczaj w spodnie -czesto jeansy one mnie wyszczuplaja - oczywiscie nie biodrowki. Nosze tez t-shirty i jakies ladne koszulki na ramiaczkach. Ale czy to co czlowiek nosi jest tak istotne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie jest autorka
Jestes mocno otyla. Czemu tego nie napisalas w pierwszym poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se pisze
dziewczyny! a która z was nigdy nie widziała naprawdę nieurodziwej dziewczyny z przystojnym partnerem! bo ja często mam na mysli dziewczyny niskie, z krótkimi nogami, nieforemne, bez szyi, wyłupiaste oczy, brzydka cera, cienkie włosy... a fajnie zrobione wyglądały naprawdę bardzo, bardzo interesująco i co więcej, nie były samotne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna brzydula
Noszę też sukienki i spódniczki ale takie prawie do kostek. Wkładam je jednak tylko czasami bo nie przepadam za nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudnij, schudnij.. z taką wagą nigdy nie znajdziesz faceta. schudnij. I nie stekaj ze ciezko, bez pracy efektów ie bedzie. wiec masz wybór. albo decydujesz sie na diete i ciezkie cwiczenia, albo jesz dalej, lenisz sie i 90 kg zostaje. I brak faceta też. wybór nalezy do ciebie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie jest autorka
Ale chodzi o to, ze jestes otyla. Bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna brzydula
Kiedyś ważyłam mniej a mimo to nie miałam powodzenia... Więc to chyba nie kwestia mojej wagi... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie jest autorka
Ale ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zejść do 60 kg, intensywnie ćwicz, solarium (jelsi schudniesz) zapuść włosy, dbaj o siebie. za 2 lata bedizesz super laska. Ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna brzydula
Wazylam kiedys 60 kg i mimo to powodzenia nie miałam... Więc to raczej nie to :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gdzie jest autorka
Nie widzisz tego pytania czy celowo na nie nie odpowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna brzydula
Mam 22 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×