Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stronggirl

GŁUPIA TRAWKA

Polecane posty

Gość stronggirl

nienawidze kiedy mój chłopak pali trwae.. generalnie umówiłam się z nim że nie będzie palił w dniu kiedy sie widzi ze mną a juz napoewno nie przy mnie. Generalnie chodzi o to , że moja przyjacioilka spotyka sie z jego przyjacielem. Wczoraj moj chlopak oglądał z kumplami mecz, po czym przyszedł do mnie. On twierdzi ze nigdy nie palil kiedy mial sie spotkac ze mna, z kolei przyjaciolka dzis mnie zbrechtala ze na bank jarali bo jej chlopak zawsze jara w czasie meczu! ... nie wiem w co wierzyc.. nie chce byc nawina... nie chce by mnie oklamywal.. i nie chce takiego chlopaka. komu byscie uwierzyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki 24 latek samotny
ile masz lat 13 ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
trudno powiedzieć komu wierzyć ja mam ten sam problem gdy są kumple to jest i trawka nienawidzę tego jak on pali ale robi to zawsze na jakiś imprezach i spotkaniach ze znajomymi wkurza mnie to i mam tego dosyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoou
Sorry jakis obłęd ty jestes z kolesiem co pali trawe?Idiotka!Musisz byc jakas małolata...Żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
a czemu od razu pytasz czy ma 13 lat to takie nie trndy nie tolerować tego? bardzo mgliście się rozmawia z osobami najaranymi i wierz mi nie jest to fajne być z takim facetem gdzieś który ze swoimi najaranymi koleśiami brechtają się nie wiadomo z czego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jaram z moim facetem
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
wiesz trudno jak się kogoś kocha nie być z nim dlatego, że pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
mnie to wydaje sie byc strasznie dziecinnym takie jaranie palenie trawki popisuja sie przed soba no dziecinada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoou
Dziewczyny to powiedzcie raz i na zawsze :KONIEC!Albo TRAWKA ALBO JA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
to prawda to jest dziecinne zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoou
Nie bądzcie naiwne,po ile oni mają lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
a myśłisz że tak nie próbowałam,ale co z tego jak wiem, że jak pójdzie beze mnie tez zapali teraz to już nawet mam to gdzies próbuję przestać się tym martwić i tyle ,ale to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronggirl
mam 24 lata.. i dlatego nienawidze jak on paliu. sadze ze jakbym miala 13 lat to bym sie cieszyla ze mam takiego joł chłopaka.. wiec nie pytajcie glupio o moj wiek.. ja po prostu nie potrafie go przekonac zeby tego nie robil zupelnie.. a zastanawiam sie czy mnie klamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liz taylor
a co jest złego w paleniu trawy?bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
a ja mam 26 a mój facet jest ode mnie starszy więc wierzcie mi ten problem nie z wiekiem jest związany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
teoretycznie nic złego nie ma w paleniu ale ja nie chcę mieć faceta,który pali i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoou
A gdzie zaufanie?Dziewczyny??To oni powinnni wam nadskakiwac,nie pozwulcie sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoou
Sorry pozwólcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronggirl
a co jest dobrego w paleniu trawy? chce miec normalnego chlopaka a nie na jakis uzywkach.. czy to tak trudno zrozumiec? o czym ja mam z nim gadac kiedy przychodzi do mnie jakis zjarany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
zaufanie?jak można ufac w tym temacie skoro wiem , że jak idzie z kumplami to pali. Ufam mu , że mnie zdradził ,ale nie mogę mu ufać, że nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronggirl
uwierz mi ze nadskakuje.. kiedys mi powiedzial ze czasem lubvi i obiecał ze przy mnie nigdy nie bedzie spalony. i wciaz utrzymuje ze nigdy nie byl ale ja nie wiem juz w co wierzyc.. moze tak mowi bo boi sie ze z nim skoncze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
zgadzam sie z Tobą stronggirl nienawidzę go jak jest zjarany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoou
No właśnie,facet powinien uważac kobitki słowa za świete,mój tak ma jak coś powiem to ma to zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
zraesztą ja od razu wiem jak jest zjarany widać to po nim ostatnio byliśmy nad morzem i znowu zapalił z kumplem wkurzył mnie awantura była no ale co z tego pewnie bedzie dalej tak do następnej okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weź no nie
szalałam za najprzystojniejszym facetem a mieście, co sie okazało, zwrócil na mnie uwagę, chcial sie spotykać. Jadnak kiedy tylko widziałam na imprezie że pali cholerną trawę, powiedzialm że koniec. Zakochana bylam w nim jeszcze przez rok, ale daj spokój zebym miala być z kolesiem co potrzebuje używek. To dziecinada. Tak mu źle w realu ze musi sobie odmieniac rzeczywistośc? I niby dlaczego mialby kiedys z tego zrezygnować? a w Twoim wieku to się juz zaczyna myślec o zakladaniu rodziny. Ale z takim facetem?? Nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronggirl
mój niby tez ale boje się ze klamie.. smiech przyjaciolki strasznie mnie przestraszyl .... ja nie pale wiec nie potrafie poznac czy palikl czy nie.. po prostu sie na tym nie znam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
masz rację ,ale wiesz trudno ak zerwać bo jesteśmy trochę czasu już ,ale mówię mu że czas już wyrosnąć ale wiesz kumple jak są poczęstują i moje słowa są nieważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkakaj
ja też nie palę ,ale widzę od razu jak zapali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronggirl
mysle o rodzinie on niby tez mysli.. ale jak niektorzy twietrdzi ze to zupelnie nic zlego itp itd i ze czasem mozna.. to mnie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stronggirl
po czym poznajesz ze zapalil? to bardzo widac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×