Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak myślicie

Związek bez zobowiązań

Polecane posty

Gość jak myślicie

wiem , ze to chyba było ale co myslicie o związku bez zobowiązań dla samego sexu , dla zaspokajania potrzeb????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dle mnie nie ma mowy... wcześniej czy później napewno bym się zakochała....a potem \"przecież niczego ci nie obiecywałem\".....i bóllll pistka... smutek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
ale czy mozna tak dal zabicia puski zeby sie z kims spotykac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszka
spotykac się czy iśc do łóżka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
spotykac na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszka
i tak sie kobieto zakochasz, i dramat gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniszka
a gdzie się podziały uczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
Matko, kto wpadł na tak kretyński pomysł z tym seksem??/ Chyba nie kobieta??? Bo jesli tak, to się nie szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAK NAJBARDZIEJ
POPIERAM TAKI UKLAD JA: FACET/24 LATA wiekszosc facetow sciemnia swoim laskom ze je kocha wlasnie po to zeby je przeleciec - wasi faceci robia to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
no tak kretyński układ mógł wymyślić tylko facet!!!!! a gdzie tu szacunek do kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak najbardziej
jak sie same szmaca to nie mozna miec do nich szacunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
ale s... n musi byc z faceta, że cos takiego proponuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
po co sie oszukiwac nie lepiej od razu ustalic warunki układu ....takiej wymiany handlowej, oczywiscie nie tylko sex jakis wyjscia moze przyjazn ale kazdy zyje własnym zyciem i ma swoje sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
to jest chore!!!!!!!!! warunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
oczywiscie ze szacunek jest tu nikt nikogo do niczego nie zmusza a wszystko idzie spokojnym torem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
proponuję jeszcze istrukcję obsługi w czasie seksu z podanie dokładnej godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
żeby wszystko chodziło jak w szwajcarskim zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littell
Jezeli ktos potrafi odzielic seks od uczuc, to czemu nie. Jesli ktos nie potrzebuje zobowiazan, albo ich nie chce to czemu nie. Ale, jesli ktos caly czas szuka, tego czy tej jedynej i nie jest pewny swojej rownowagiu uczuciowej to zdecydowanie nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ech.. szkoda mi Was..
Mówicie tak jakby seks nie był dla normalnych szanujących się ludzi.. Istny Ciemnogród.. Seks jest czymś tak niesamowitym a zarazem tak zwyczajnym i ludzkim że nie mam w nim mowy na jakiś brak szacunku itp itd.. dla tych którzy właśnie taką opcję wybierają (czyli seks bez zobowiązań) Pomijam dewiacje typu gwałty czy pedofilię - mam na myśli normalne potrzeby.. Ale i tak zaraz zaczniecie mnie atakować - więc lepiej darujcie sobie.. każdy ma na ten temat swoje własne zdanie i WŁAŚNIE TO ZDANIE NALEŻY SZANOWAC.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
Najpierw trzeba szanować samego siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
a gdzie tu brak szacunku????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
w traktowaniu kobiety jak gumowj lalki z seks shopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myślicie
gumowa lalka nie ma nic do gadania a taka kobieta sama decyduje co chce a czego nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seksownisia
A pewnie, że ma zgadza się na to. A jak Murzyn zrobił swoje, Murzyn moze odejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak myslicie
ale tym Murzynem może być przeciez takze facet:)jesli patrzysz juz w tych kategoriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość littell
jezeli ktos wyznaje zasede, ze przez cale zycie z jednym partnerem to chyba nie ma sensu w ogole go przekonywac. ale ludzie sa rozni, tak jak i potrzeby sa rozne. nie mowimy o wykorzystywaniu, w stylu: poznaje kogos na imprezie, bawie sie nim, ide do lozka, a potem robie nadzieje zostawiajac nr telefonu. zwiazki bez zobowiazan istnieja. sa mozliwe. trzeba tylko wiedziec czego sie chce i miec jasnosc sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEST TO W PORZADKU ALE
WIAZE SIE Z RYZKIEM, ZE PRZEJDZIE OBOK NAS KTOS Z KIMS CHCILIBYSMY SIE ZWIAZAC NAPRAWDE. MOZNA WIEC ALE NIEKONIECZNIE BARDZO DUZO STRACIC... KWESTIA DOBREGO WYBORU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie da się ciągnąć taki związek. Niestety w większości przypadków kobieta i tak się zakocha. Więc jeśli Ty jako facet bierzesz takie ryzyko pod uwagę... Dla kobiet sex jest formą wyrażania uczuć, a faceci lepiej niż my potrafią rozgraniczyć bzykanko i kochanko ;) Koniec końców ktoś może na tym bardzo ucierpieć. Lepsze są już chyba jednonocne \"przygody\", a nie \"związki bez zobowiązań\". Bo co to znaczy? Że wyślesz dziewczynie smsa - przyjedz do mnie i ona za każdym razem będzie do Twojej dyspozycji, czy odwrotnie? No a gdzie tu życie wlasnym zyciem, o którym wspomniałeś? To co, to znaczy że może ona ma jeszcze 2 takich jak Ty i dla Ciebie dalej jest ok? I nie piszę tego ot tak sobie. Piszę z doświadczenia. Nie zakochałam się, ale miałam dość bycia na każde zawołanie... miałam żyć własnym życiem a nie mogłam. Nidgy nie wiedziałam czy on się może dziś odezwie więc cięzko było coś zaplanować w swoim życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×