Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek_motek

drżące ręce

Polecane posty

🌻 😘 cześć, mam 17 lat i od kiedy pamiętam zawsze drżą mi ręce. Nie jest to kwestia bojaźliwości ani nieśmiałośći,bo jestem osobą odważną, zdecydowaną. Ręce drżą i zawsze. Sano objawy się nasilają i w sytuacjach stresujących. Mnie to nie bardzo przeszkadza, ale otoczenie zwraca na to uwage np. kiedy piszę. Nie jest to \"duże drżenie\", jednak chciałabym się dowiedzieć czym to jest spowodowanez czystej ciekawości. Czy słyseliście o czymś takim? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
być może jest spowodowane niedoborem magnezu albo jakimś schorzeniem neurologicznym. Lepiej chyba bybyło spytać lekarza a nie internautów. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko, że ja jestem pod opieką neurologa, ale po rezonansie magnetycznym i EEG niczego nie stwierdzono. Brałam leki, ale po nich byłam ospała i nie dawało to zamierzonego efektu. Ichyba nie bardzo już wiadomo o co codzi. A ja tylko sięzastanawiam czy jest ktoś kto ma tak jak ja... :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi owszem zdarza się to ale jedynie w przypadku dużego zmęcznia, osłabienia, i właśnie niedoboru już wspomnianego magnezu. Obawiam się że my nie powiemy Ci niczego mądrzejszego od lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×