Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mi zawsze

szybko szybko

Polecane posty

Gość mi zawsze

ello joł nie mam czasu mecz oglądam zajebiście gra Francja w środku pola no full wypas jest, szukam panny która wypnie mi kuperek i ja ostro załaduje , fajny jestem , normalny sure to sie wie zostawiac laski numery maila to moze cos skrobne do was a moze nie bo upije sie ajt wiecie ocb to zostawiajcie numerki przedmucham wam kuperki pa piekne laski pachnace :) sure piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
piszcie te gorące laski pachnace sure , ja sie oddam wy sie dacie no bedzie giecie na oriencie sureeeeeee takie w ieku 18 - 35 zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
ajt sure lubisz inhalowac stare zwłoki sure tolerancja elegancja spoko ja tam wole swiza cipka powachac sie wie no nie piszcie dziewczyny ajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
no jak nic strzele ci gola kotku wytargam cie niuniusiu za sutki i wytarmosze dzyndzelek piszcie dzowncie eski siewie ajt no ta pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
ajt baunsuj ze mna bedziesz krolewna dostaniesz berło w pupe , francja wygrywa piscie laski szybko golic bobra myc mi cipke bo sie zaraz złoze i połoze to jest wasza chwila prawdy , no lizne cipke tobie daj maila to sie odezwe kotku po meczu sure nara laski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
e tam debile od razu fajny ziomek jestem full wypas napisz kotku to ci przetrzepie futerko generalnie to chodzi o to zebym liznał cie cioto :) piszcie dzwoncie eski slijcie mam ochote orzeł stoi jak sie nawiniesz to cie wypierdo.. dawac laski mlodzi jestesmy parzmy sie :) nonie :) sure :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehehehehe, sie usmialam:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ciekawe co to jest ajt, bo sure, joł i eski obczajam, ale ajt?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
baunsuj ze mna moja królewno shake it , skahe it ruszasz kuperkiem kochanie to moze ci pokaze działo co strzela smiało ajt sie wie no nie no to nie bede pisał bla bla ze szukam miłosci ajt to nie o to to b tu chodzi o to ze chce milo czas z toba spedzic eeeeeeeee dzwonic kurcze zaraz padne i nie bedzie miłosci w tym swiecie bez litosci ajttttt sie wie no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy to jest qurwa freestyle czy jaki gwint?:D, no bo padne zaraz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
nie wiem co to jest :) sam za bardzo nie kumam ocb ale zadzwon kotku to ci cos dam :) nie pozałujesz kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
francja francja elegancja no dziewczynki bo mi sie nudzi to cio :) zamienimy srebro w złoto :) elo kochanie mam rozwiązanie zadzwoncie dziewczyny nie pozałujecie :) ajt sie wie no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech zgadne: sure, ze dasz mi posmakowac swoejej knagi, zrobisz mi laske, ze dasz mi go possac, tudziez bede Ci dozgonnie wdzieczna jesli zaladujesz mmnie nia w moj kuperek:o Ajt!Lucy, nawalony jak nic, jakbym siebie widziala, jak czasem tu cos po pijaku pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
ajt tak zapne cie w kakao bedzie sie działo :o dam ci possac knage ajt :o o sure :o ej kochanie mam ciebie dzisiaj w planie :o pozdro wiecej wiary w meski ród :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
a tam ajt sure bede sie rozmieniałna drobne szukam laski która dobrze maha pupom swa w rytmie chip-chopa ajt sie wie no nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
ide schowac sie do komórki , nie zalicze dzisiaj dziurki ajt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toz wiara ma ogromna, ale jasno stawiasz sprawe, ze chodzi tylko o zabawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
lubie sie bawic jestem piekny mlody i bogaty nic mnie nie trzyma sure no nie no tam bede pierdolil ze szukam milosci blala blala na wszystko przyjdzie czas piszcie dziewczyny mejle slijcie a moze cos z tego bedzie ajt :) moze moze przy bardzo sprzyjajacych okolicznosciach istnieje nawet taka szansa aczkoliwek niepewna , promyczek nadziei ze cie zapne :) sure

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
no nie ma to tamto młodzi jestesmy kochajmy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
ogolone mniam moge liznac sure ale nir o to chodzi o co mi sie rozchodzi młodzi jestesmy czas szybko tyka wpadnij dzis do mnie zrobisz ....... sure no dziewczyny u\jutro sie ustawimu pogadamy mzoe byc miło jakby nie było to ciom ziure ustawka sure :) :) wysyłajcie adresy mail to odpisze jak jutro wstane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi zawsze
KTO DZIS Z KAFE SIE OZENIL SKALSKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak skalska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bo bujda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×