Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość under venus

boję się być w związku

Polecane posty

Gość under venus

mam 20 lat i nigdy nie miałam chłopaka bo zawsze uciekałam. bałam się wszystkiego co z tym związane. mam powodzenie, nie wiem jak to możliwe, ale mam i zawsze uciekam tzn kłamię że mam chłopaka żeby facet się ode mnie odczepił... niedawno poznałam kogoś z kim świetnie mi się gada i być może coś zaczynam do niego czuć. obiecałam sobie że już nie będę uciekać ale chyba nadal to robię bo on zaproponował spotkanie a ja go unikam. zaraz stracę do siebie szacunek jeśli jeszcze jakiś mam. chyba nadal czuję się jak dziecko chyba nie jestem gotowa na takie problemy związame ze związkiem. naprawdę źle się z tym czuję bo chciałabym a boję się. i to jak cholera. chyba coś jest ze mną nie tak:( buuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkji
wiem co czujesz, mam 23 i mam to samo... lecz z tym powodzeniem lepiej u starszych i zonatych :( niz u rowniesnikow... za jakie grzechy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się trochę boję :O choć bardzo pragnę kochać i być kochanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też tak mam
Może to jest związane z Twoją samoocena?? Przynajmniej ja tak miałam. Wczesniej bałam się iśc na randki bo miałam niską samoocene. jak się to trochę poprawiło to zaczęłam sie spotykac z ludźmi, nawet miałam kilku facetow, ale to nic na stałe - związki moje trwały 3-4 miesiące i koniec. Co najgrosze zawsze ja zrywałam ponieważ chyba za bardzo boje się zaangażować. Nie umiem się przełamać i zaakceptować wady partnera :/ Jak by to powiedzieć - szybko się nudze :(:( Pocieszam sie tym,że może kiedyś spotkamy tego jedynego i w końcu nie będziemy się bać niczego. :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość under venus
ciesze sie ze nie jestem sama:) ja chyba po prostu nie lubie nowosci nie lubie jak cos sie zmienia i musze stawiac czolo czemus nowemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooo
lepiej bym tego nie napisala ...mam DOKLADNIE to samo to jest jakies przeklenstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałam obawy długo Go zwodziłam aż dał sobie spokój a teraz bardzo żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×