Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaki cudny czas

już tęsknie

Polecane posty

Gość nienawidzę telefonów z klapką
wow :O zajebiścia, ale co w związku z tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mineły 3 dni jak go nie ma i tesknie a jak bym to sie tylko wkurzałam na niego denerwował mnie, chciałam by go już nie było nie wiedziałam czy jeszcze kocham czy coś sie może już wypala a teraz... tęsknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i stało się w rozkoszy tonie chęć wyciągam ją przytula mocno mnie i stało się dziś co miało dziś się stać i cóż i nic zapomnieć o tym chcę tylko ja nie mów nic cicho sza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę telefonów z klapką
sama ze sobą piszesz :O kobieto, opamiętaj się do jasnej cholery :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki prznajmniej Ty mnie rozumiesz;) czy to grzech być zakochaną a jeszcze pare dni temu nie wiedziałam czy to juz blisko końca wszytskiego a dzis już wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
To wspaniale, ze jestes zakochana. Ja tez wierszyki pisze jak jestem zakochany, tylko problem w tym, ze na dziewczyny to jakos odpychajaco dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) ;) ;) ;) :) :) :) :) :) daleko .... \"pod niebiem nie moich gwiazd w herbacie zatapiam dzień i czekam aż przyjdzie sen cichutkie dobranoc\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niestety nie moje wiersze ;) ale na mnie by działały gdyby mój facet pisał \"...już gaśnie ostatnia z gwiadz ja ciągle nie mogę spać na statku z poduszek ... i tęsknie do Ciebie i biegne po niebie do twoich ust by za chwile spotkać Cie w słodkim śnie \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" gdy nie jesteś sam ... tej wojny mam dość ogłośmy rozejm dziś potrzebujemy się ... każdy dziś chce mocno przytulić się\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona23
poetka:) ja również bardzo tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona23
dwa tygodnie? to szczerze współczuję:( ja swojego męża już w czwartek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ale mówie sobie ze jak minie te dwa tygodnie to tak bardzo się stęsknie że będzie barrrrrdzo fajnie jak przyjedzie czasem takie rozłąki są bardzo przdatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona23
tak może być rzeczywiście ale wszyskto zależy od tego czy druga strona też tęskini, no ale od czego mamy telefony, maile, smsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęskni chyba nawet bardziej ja miałam problem tak jak pisałam wczensiej przed jego wyjazdem nie byłam pewna czy jest ok czy przypadkiem cos sie nie konczy on wytrzymywał moje nastroje denerwowałam sie i często się kłociliśmy , on przepraszał, powtarzał ze kocha, jak wyjezdzał ze bedzie tesknił a ja odpowiadałam mu półsłowkami mineło pare dni a ja juz nie moge wytryzmac bez niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona23
a czy to czasami nie przyzwyczajenie? wszytsko zależy od tego czy długo jesteście ze sobą, i czy często zdarzają wam się rozłąki dla mnie każada rozłąka to nowe doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona23
2,5 roku to kawałek czasu i musieliście poznać sie już bardzo dobrze, jeżeli jesteś pewna tej miłości to nie pozostaje nic innego jak pielęgnować to uczucie i liczyć dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie jeszcze pare dni temu nie byłam pewna tej miłości czy teraz moge mnieć pewność że to nit tylko przyzwyczajenie skoro aż tak długo jesteśmy razem?;) ile masz lat stęskniona i po ilu latach jestes po ślubie jeśli mogę wiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stęskniona23
mam 31 lat jestem szęśliwą mężatką od 3 lat a z moim mężem znam się11 lat, także znamy sie na wylot i nie jedno mamy za sobą, ale najważniejsze, że jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 24 i tez jest cudownie ale nie cały czas zresztą nie wiem czemu tak jets, może to ja jestem jakoś za bardzo nerwowa i jestem ten typ niespokojnego ducha, on jest spokojny, zrównowazony, a ja taka trzpiotka i tu wynikają różnice które doprowadzają do kłótkni, a ja niewiem jak temu zapobiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×