Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SZEFU

Zakladam temat o czymkolwiek...

Polecane posty

wierzył ... na czarnym płotnie czarne malował postacie w samozachwycie schlał się tanim winem które rozmylo sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjakaaa-98
Hej skoro mamy topik o czymkolwiek wiec moze mis doradzicie w pewniej kwestii. Przydazylam mi sie dosc nietypowa sytuacja z moim chlopakiem jak juz chcielismy byc ze soba (w lozeczku ) to nagle wyszyly straszne problemy. Ogolnie problem polegal na tm ze on nie mogl trafic....na rozne sposoby i dalej nic, jakby no to nie patrzec nie cieakwa sytuacja. Pozniej praktycznie ze soba nie rozmawialismy o tym. Mozecie mi powiedziec czyja to wina, moja? jego? czy czy on sie na mnie obrazil????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piredol sie w dupe zjechany pedale!!!! - może byc??? nic lepszego mi do głowy nieprzychodzi:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to stan po trzech blantach i 5 piwach, czemu wszyscy sa ping pong???:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadro wina kurdyjskiego jest dobre na kurzajki wielko kropkowe:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za twą dobroc pani:O:O:O ok juz pale u siebie nie tu u was:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) Jak o czymkolwiek, to poradzę - nie opalajcie się w kostiumach zawiązywanych na szyi. Mam piękny ślad po pętli na opalonym karczku.. :O W golfie chodzić nie będę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( :-o patrzac ze egzystencialno-futyrystycznego punktu widzenia , mruganie okiem moze spowodowaxc smierc przez uduszenie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie palę a nawwet nie piję za to lubie ...... ;) bywałam tu jakis czas temu - wracam - patrzę - a tu nie znam żadnych ników (może gorraca pamietam i maalutka) nawet nie ma \"moich\" topików buuuuuuuuuu czuje sie wyobcowana hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca bana mnie podnieca niemiłossiernie, bujda kocham cie , itylko młosć o tym nie wie:classic_cool: ale zaraz jej recznie przetłumacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeden ogórek mam siłe wiekksza niz mister fantastic i the thing biegajacy po wyszkowskim parku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ssiła atomu jedynym poruwnywalnym odnosnikem jest mój bak wypuszczon na wolnosc przed chwilaą baczku pamientaj to zła kobieta była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ona...
a temu to karuzeli się zachciało! :O Kręć się sam! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok no to do tych kasztanow:O z placu..... pytanko i kiedy je zuzanna.... pytanko :P:P:P:P:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×