Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość niedoinformowana

mercilon-yasmin, yasmin-mercilon...

Polecane posty

Gość niedoinformowana

dziewczynki, doradźcie... przez jakiś czas brałam mercilon, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że za bardzo przybieram na wadze przez te tablety i je zarzuciłam... po miesiącu czy dwóch nie brania żadnych tablet przeczytałam o yasminie i po konsultacji z moim ginem zaczęłam je brać... pojawił się nowy problem - po yasminie nie czułam sie najlepiej... bóle głowy i takie tam... po dwóch miechach odstawiłam... ale znowu nie brałam ich chyba tylko miesiąc i stwierdziłam, że spróbuję raz jeszcze i znowu do nich wróciłam... teraz "zjadłam" 2 albo 3 opakowania i stwierdziłam, że jednak nic z tego... chcę wrócić do mercilonu ;) i tutaj moje 2 pytania do Was drogie dziewczynki: 1. czy nic się nie stanie skoro zdarzyło mi się w krótkim stosunkowo czasie odstawiać tabletki i znowu zaczynać i ch przyjmowanie? czy mogę zacząć już mercilon? a jesli tak to... 2. kiedy powinnam zażyć pierwszą tabletkę z opakowania? czy mogę już startować przy pierwszym okresie "po odstawieniu"? bo wiadomo, że ten pierwszy jest taki inny ;) na przykład nie pojawia się po miesiącu od tego ostatniego "tabletkowego okresu" - czasami wcześniej, czasami później... to nie przeszkadza? sorry, że taki długi wywód :) plissss doradźcie, buźka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×