Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaskaa5

Kąpiel po opalaniu.

Polecane posty

Czy kąpiel wzięta od razu po opalaniu (normalnym słońcem, nie w solarium) niszczy opalenizne? Bardzo często kiedy kończę opalanie, wydaje mi sie, że jestem brązowiutka, a jak wychodzę po kilku minutach z kąpieli, opalenizna nie jest już tak mocna jak wcześniej. Co można na to poradzić? Nie wyobrażam sobie, żeby sie nie wykąpać po opalaniu, gdyz zazwyczaj jestem cała spocona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm ja własnie skonczylam sie opalac i wziełam zimny prysznic ... teraz wydaje mi sie ze jestem bardziej opalona niz weszłam pod prysznic :) słyszalam ze po solarium najlepiej sie od razu nie kąpac ale po naturalnym słoneczku to nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kąpiel tak od razu po opalaniu ? hmm lepiej tak nie robić :) poczekaj chociaż z godzinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andru donalds Eugenia
w ogóle się nie kąp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie możesz opalać się
i kąpać nad jeziorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niby moge, ale zazwyczaj opalam sie leżac plackiem na tarasie koło domu. W ruchu jakos mnie nie bierze, tym bardziej że zawsze stosuje filtry ochronne. No i po takim leżeniu przydałaby sie kąpiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość he
popatrz na moj przyklad: słonce zawsze mnie pali na raka i jestem masakrycznie czerwona, właśnie ta czerwien wychodzi po kąpieli, wiec chyba woda nie zmywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hej
hol hola, dziwczyny a czy slońce was farbuje?? kurcz,e przecież to melanina się wydobywa spod skóry bo tak reaguje na slońce, a co po kąpieli mialaby sie "chować".... ja nie wierzę że kapiel ma taki wpływ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze nie niszczy opalenizny! opalenzna tworzy sie w glebszych partiach skory wiec prysznic Ci nic nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jak wyjaśnicie fakt, że po solarium nie należy się kąpać przez 2 - 4 godziny? Takie są zalecenia, nie wymyśliłam tego sobie. Zastanawiam się tlyko, jak jest z naturalnym słoneczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jantarek
w zyciu nie slyszalam zeby po solarium sie nie myc, wrecz przeciwnie powinno sie zmyc ten smrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ztm
No umyj się już...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pigmentacja skóry następuje po godzinie lub dwóch także lepiej poczekać z kąpielą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lavera po opalaniu jest bardzo dobra bo organiczna i delikatna, ale sam krem z filtrem też warto zastosować naturalny - organiczny bo tak, jak się stosuje inne to skóra mocno wchłania chemie z tych sztucznych filtrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×