Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Aurora_Borealis

Czy którejś z Was udało się tu znaleźć jakiegoś normalnego faceta?

Polecane posty

Gość miśka123
kawalRURY22,nie bój się facetów,spróbuj,może on szuka właśnie takiej co nie leci na kasę i doceni jego a nie jego portwel,może tylko takie chciały się zaparkować do tej pory. To że facet ma kasę,jest fajny i wolny nie oznacza że leci tylko na jedno. Ty nie lecisz na kasę z tego co piszesz on takich nie lubi więc spróbuj. Zawsze możesz wrzucic na wsteczny i z piskiem wycofać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka123
Czarniejszy niż mrok to nie autko o tym decyduje że się znajduje najfajniejsze miejsca parikngowe:),tylko kierowca bądź kierownica:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawalRURY22
w takim razie dlaczego prosi abym przyjechala do niego bo tak bedzie lepiej? mam jechac do obcego faceta i nocowac z dwie nocki i spowrotem do domciu? jak ja mu powiedzialam ze lepiej byloby np. spotkac sie w bardziej neutralnym miejscu to stwierdzil z oburzeiem " w koncu jestesmy doroslymi ludzmi-nie bawmy sie w dziecinade"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka123
kawalRURY, Nie jedź,jak Ci się to nie podoba(rozumiem też by mi się nie podobało) ,no faktycznie facet chyba szuka na raz skoro Ci tak napisał. Może to te złe miejsce parkingowe i jak się zaparkujesz to dostaniesz mandat:). A tak poważnie to rób zawsze tak jak Tobie pasuje . I parkuj się tam gdzie Ci odpowiada:),taki żart ,nie mogłam się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miśka123
I tak na marginesie ,to co napisałaś potwierdza że najlepsze miejsca są już zajęte i zostają same do kitu:). Znowu nie mogłam się powtrzymać od złośliwości:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×