Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ziajka21

czy masturbacja jest szkodliwa?

Polecane posty

Gość gość
To znowu ja, z wibratorem w ruchu. Czy jest szkodliwa? Ważne, że daje rozkosz. U mnie nie wpływa na zmianę dochodzenia podczas seksu z partnerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często używasz wibratora ? podczas zabawy ze swoim facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle się pisze mówi w środkach przekazu że masturbacja nie jest szkodliwa , i nawet zalecają lekarze by w zastępstwie seksu masturbować się . Tylko nie wolno się uzależnić bo łechtaczka będzie się domagała tylko stymulacji palcem a k***s będzie nie potrzebny lub mało ważny. Ja mam przyrząd do masażu ciała lecz wykorzystuję go do masowania k****a , drgawki pochodzące od przyrządu dają wspaniałe doznanie i spuszczam się bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest szkodliwa sa artykuły o szkodliwosci na psychikę szkodzi powoduje uzalenienie porównalne do kokainy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 20.20 coś w tym uzależnieniu jest, ciągnie jak palacza do papierosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fantastiko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpręża. Nie zastąpi jednak doznań podczas sexu z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się nudzi, nie ma to jak prawdziwy dotyk prawdziwego mężczyzny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Takiego, który wie jak doprowadzić cię do zatracenia i jak naprowadzić cię na własne oczekiwania. Wibrator to substytut podczas nieobecności naturalnego sprawcy rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak raz spróbujesz, a efekt cię zaskoczy, to będziesz zwiększała częstotliwość i doskonaliła technikę. Już mi się chce.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira

Nie wiem, czy jest szkodliwa, za to mega przyjemna. Mam 32 lata, robię to srednio raz dziennie od 15 roku zycia i nie zauważyłam skutków negatywnych. Polecam kazdemu. Cieszyc sie własnym ciałem- a dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elwira123

Nie wiem, czy jest szkodliwa, za to mega przyjemna. Mam 32 lata, robię to srednio raz dziennie od 15 roku zycia i nie zauważyłam skutków negatywnych. Polecam kazdemu. Cieszyc sie własnym ciałem- a dlaczego nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GG28

Hej Elwira 123 co porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastoletniapatrycja

Ja mam 19 lat i mam kategoryczny zakaz masturbacji.Niestety nie dało sie dlugo wytrzymać i od roku  chodzę całodobowo w profesjonalnym  pasie  cnoty,jaki mozna teraz kupić.Model stalowy wyściełany mieciutką rózowa gumą- z przodu bardzo ściśle przylega do muszelki,z tylu jest otwór do załatwiania się.Kłódeczki  spinaja  pas w talii  zamykaja element  z dziurkami / na siusiu/ dociskajacy muszelkę i  tylna część do pasa.Pas jest bardzo wygodny i całkowicie uniemozliwia  moją chorobliwą masturbację,,jest kontrolowany przez mamę i ciotkę-zdejmowany tylko do kapieli.Do części  na muszelce  mam  często / za zgoda mamy/doinstalowywane  metalowe dido ,spinane  kłódedczką, wkładane  na dłuzej do pochwy i drugie do  odbytu ,ze zrozumiałych  powodów  tylko na kilka godzin.Daje mi to wspaniałe przeżycie erotyczne  podczas chodzenia tak że o masturbacji nie musze mysleć.Wszystko oczywiście pod kontrolą i dla mojego dobra.Serdecznie  polecam wszystkim niepokornym nastolatkąi nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×