Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko ja.........

pytanie o oral..

Polecane posty

Gość to tylko ja.........
nie przesadzam, fajnego masz zboczka;) Usmiecham sie do monitorka jak to czytam;) A co do ananasow to nie wiedzialam bo sie tym nie interesowalam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latino
Madziu bardzzzzzzzo sie z Toba gadkuje,ale obowiazki mnie powoli wzywaja!!!jade pobujac sie troche po miescie,bo kiedys musze!bedziesz potem???przewine sie tylko po okolicy i zaraz wracam oki?jak bysmy sie juz nie zlapali to pozdrawim i milego wieczoru zyczy p.s baw sie dobrze ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
moze bede moze nie,nie obiecuje;) Jakby mnie nie bylo to bede jutro wieczorkiem;) Ogolnie wieczorkami to sie nudze:O Przyjemnego wypadu wiec zycze i upojnej nocy:) Pa:) Milo bylo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrra
Hej mam nadzieje ze cos mi doradzicie Przydazyla mi sie dosc nietypowa sytuacja z moim chlopakiem jak juz chcielismy byc ze soba (w lozeczku ) to nagle wyszyly straszne problemy. Ogolnie problem polegal na tm ze on nie mogl trafic....na rozne sposoby i dalej nic, jakby no to nie patrzec nie cieakwa sytuacja. Pozniej praktycznie ze soba nie rozmawialismy o tym. Mozecie mi powiedziec czyja to wina, moja? jego? czy czy on sie na mnie obrazil????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
terrrra zanim odpowiem Ty mi odpowiedz na pytanie w jakim jestes wieku? Mam wrazenie ze to mialbyc Twoj pierwszy raz, zgadza sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrra
mam 16 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrrra
prosze o rade moze ona ma za duzeg albo ja za mala jestem juz sama nie wiem.napisalam zze mam 16, ale 16 bede miec w grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latino
witam ponownie!jak by Ci to delikatnie napisac???moze ze na wszystko przyjdzie czas?15 latki moga miec jeszcze problem z trafienim.p.s Madziu nie spisz jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
latino nie spalam, ale tezjuz tu nie zagladalam, pracowalam:) Niestety jestem nocnym markiem;) Ja nawet nie zapytalam jeszcze jak Ty maszna imie??:) Zaraz ide pozalatwiacsprawy i bede wieczorkiem;) terrrra mi sie wydaje ze Ty sie podswiadomie boisz i nieswiadomie zaciskasz sie i nie dajesz mu dostepu. Ja wlasnie w ten sposob zaczynalam;) Az kiedys gdy On po raz kolejny probowal stwierdzilam w duchu, ze i tak mu sie przeciez nie uda;) a tu niespodzianka;) i ciesze sie ze to wlasnie wtedy bylo.. w nocy pod namiotami, caly namiot w wodzie, ulewa, burza... To byl klimat;) Tak wiec nie przejmuj sie i pamietaj ze na wszystko przyjdzie pora;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latino
no czesc Madziu jak milo ze jestes!mow mi po prostu michal.nie zrywaj sie jeszcze pogadajmy,ja tez cala noc niestety w pracy.napisalas ze pracowalas w nocy:czym sie zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
widze ktos jest czarny:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
skoro ciebie nie ma to umowmy sie na ... powiedzmy 22:00;) mam nadzieje ze sie uda dzisiaj tez porozmawiac:) Pa, do pozniej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynek
"to tylko ja......... " - wczoraj po napisaniu wiadomosci juz nie zagladalem i dopiero teraz znalazlem czas na chwile relaxu na forum. Najpierw potwierdze informacje o ananaskach:) Takze slyszalem o tym ze jak facet je ananasy to jego sperma ma lepszy smak. Aczkolwiek nawet bez tego nie powinna miec zlego smaku, chociaz to moze być rzeczą indywidualną, wiec wole sie nie wypowiadac w tej kwesti. Oczywiscie powinnas zrobic to teraz a nie dopiero po slubie. Faceci naprawde to lubią. Ja jestem jednym z nich i byłbym troszke sfrustrowany jakby dziewczyna nie chciala tego robić. Ja zawsze staram sie dogodzic partnerce, ale na podstawie kilku moich zwiazkow w zyciu(nie bylo ich za wiele) zauwazylem ze one nie staraja sie o faceta za bardzo oraz uważja ze gra wstepna jest "tylko dla niej" . Chociaz moze to ja trafialem na takie kobietki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
zastanawiam sie teraz jak dlugo musi wcinac te ananasy, zeby byly rezultaty;) Czyli jutro do obiadu salatka ananasowa;) Ok,zalozmy;) ze chce to zrobiec. Kiedys z nim rozmawialam(kilka lat temu) na ten temat i powiedzialam, ze moim zdaniem robia tak tylko Panie ktorym sie za to placi(Przepraszam w tym momecie kobiety,ktore to robia) ni i tak jak mowilam wczesniej to chyba kwestia wieku i doswiadczenia. Dla gowniary to jest obrzydliwe. Musialam do tego dorosnac. No i tu pytanie. Czy w zwiazku z wyrazeniem kiedys mojej opinii na ten temat teraz powinnam to poprostu zrobic okazujac mu w ten sposob wieksze zaangazowanie itp, czy najpierw mu powiedziec, ze zamierzam w najblizszym czasie(niespodzianka kiedy to nastapi) i co on na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynek
Nie wiem dokladnie jak to jest z ananasami. Czy wystarczy rano zjesc czy trzeba zajadac przez miesiac :) Nic mu nie mow. Zrób mu niespodzianke i nie przestawaj jak powie ci ze juz jest blisko. Pewnie bedzie zaskoczony ale w takim momencie raczej nie bedzie w stanie sie nad tym dogłębnie zastanawiac. Oczywiscie pozniej mozesz mu powiedziec ze myslalas o tym sporo, a ze wczesniej tak o tym powiedzialas bo .... [odpowiedz sama juz dałaś] Ehh, szkoda ze sie rozstalismy z moja panią. Jak tak tu sobie rozmawiam to zaczynam tęsknić i mieć ochote ... No ale niedługo przenosze sie do innego kraju. Nowe miejsce, nowi ludzie, nowe życie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
"takim momencie raczej nie bedzie w stanie sie nad tym dogłębnie zastanawiac." :D tu Ci przyznam racje i chyba sklonie sie ku zastosowaniu Twoich rad;) Moze jeszcze w tym tygodniu... A gdzie to sie przenosisz?? Moja bliska kolezanka 2 lata temu pojechala do Anglii.. Tutaj cicha myszka by sie wydawalo, w ksiazkach siedziala,malo wychodzila.. A tam? Tam miala juz kilkunastu facetwo, pracuje do wieczora, przychodzi do domu,szybki prysznic i impreza. Teraz dziewczyna nadrabia mlode lata;) Tak wiec potwierdzam,inny kraj,inne zycie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynek
Słoneczna Hiszpania. Właściwie to wracam tam po półrocznym pobycie. Nie jade tam w celach zarobkowych, bo zarobic mozna w anglii badz irlandii. Udaje sie tam aby tam zamieszkac i przekonac czy na dłużej także bedzie mi tak dobrze jak poprzednio. Fakt ze bede tam normalnie pracowac a nie szaleć calymi dniami jak to miało miejsce poprzednio, ale wspaniale jest w hiszpanii i mam same miłe wspomnienia z tego miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
w takim razie trzymam kciuki, zeby sie udalo;) Ja wiem... Tobie sie poprostu podobaja tamtejsze dziewczyny:P ;) Moge zapytac o Twoj wiek:>??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynek
veinte cinco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
hmmm udam, ze zrozumialam;) albo nie! Nie bede udawala bo moze sie zle skojarzyc;) Poprosze wiec o przetlumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynek
Dwadzieścia pięć latek liczy sobie moja osóbka. Już nie mogę się doczekać chwili gdy moja stopa po raz kolejny stanie w słonecznej hiszpanii. A skoro juz poruszyłaś temat to zdradź prosze ile ty masz lat, bo sie zaciekawiłem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
a kiedy wyjezdzasz"?? Wiele starszy ode mnie nie jestes, nawet w tym samym wieku co moja druga polowa:) Ja jestem 3 latka mlodsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynek
Jade za dwa miesiące. Najpierw musze zakonczyć kilka spraw tu w Polsce, a potem niczym nie ograniczony bede mogl zamieszkac własnie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
wiec dwa miesiace mam jeszcze kogos do wieczornych rozmow:P Tymczasem ide nynac bo wyjatkowo rano musze wstac;) Mam nadzieje,ze jutro tez porozmawiamy;) latino mam nadzieje, ze dzisiaj wyjatkowo Ciebie nie ma i jeszcze to nadrobisz;) Dobranoc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko ja.........
alo,je tu kto:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynek
Wybacz, pracowalem przy komputerze do 22 a potem juz nie miałem siły gapić sie w to diabelstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzynek
Tym razem widze, ze nie tylko mnie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leoon
Nawiązując do tematu, to różnica jest kolosalna.Kiedyś bylem zlaską, która była starsza o 6 lat i to co ona wyprawiała z moim członkiem to był szok.Ssała jak odkurzacz, normalnie prześcieradło wchodziło mi w dupsko,gryzla, szczypała, lizała-dosłownie wszystko.To nie było tak,że kazdy stosunek kończył sie w jej ustach.Poprostu czasem ona tak lubiła sie zabawic od poczatku do końca.A co do spermy to nie połykała jej ani nie wypluwała tylko spływała jej z ust po moim członku i zawsze robiła to do samego końca.Ja byłem tak podniecony,że zaraz potem ją całowałem w usta i nic mi to nie przeszkadzało w końcu to moja sperma.Nigdy juz nie spotkalem takiej laski.Teraz jestem zonaty mam dziecko i udane pozycie,żona bardzo lubi brać do buzi ale bez wytrysku w ustach,rozmawialismy o tym szanuje jej decyzję i mi to nie przeszkadza.Ale jak sobie czasem wspomne to uchhh, ciarki mnie przechodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Magdo!wiem wiem sporo sie nie odzywałem,ale miałem przymusowy wypad z dala od cywilizacji!ale nie martw się nie zdziczałem.śledziłem wypowiedzi widze że podjełaś w końcu decyzje?no i jak,jesteśjuż po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×