Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Duma czy głupota

Nie chciałam alimentów, które dziewczyny też tak zrobiły

Polecane posty

Gość NiebieskiMotylek
....mój były nie zachował się wobec mnie fair. Padły słowa, które mnie zabolały. --opd a kiedy nie chciałas? po tym jak dziecko milo rok i cos i ci wytknieto, ze lecisz na kase? bo lecisz:) dziecka nie było, dopero jak miał duzooo kasiory:) to było. I szybko ucielas droge ex, to swiansto, to co zrobilas zabolay cie slowa:? jakie?ze lecisz na kase ze prace mialas za tylek? to prawda:) i ze zlapalas go na dziecko to tez prawda. Ty masz dume? chyba nie Mazgaj jestes Bdz ze mnaaaa, ja taka samotnaaaa, szkoda ze nie mozemy byc razemmm - nie zebraj o uczucia, bo sie ponizasz tym mazgajstwem. Komu dajesz? łykasz tabsy? na zdrowie:) jak nie to trzeba uprzecic faceta, aby on bral anty w swoje rece. Inaczje zabuli alimenty i bedzie miał mazgaja na głowie równo 2 lata! Mnie tez zabolały słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma czy głupota
Trzymaj sie SYLENA !!! mam nadzieję, że moja córka tez sprawi mi tyle radości swoim postepowaniem. Niestety tez nie miała możliwości cieszyć się miłościa "tatusia" a wręcz przeciwnie niechcący stała sie jego utrapieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma czy głupota
Do motylek, mylisz sie motylku, we wsztskim co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek to sie chyba nacpal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUMA CZY GLUPOTA---> bedzie dobrze! bedziesz miec pocieche z cory i bedziesz z niej dumna! Co Cie nie zabije to Cie wzmocni! jeszcze nie bylo tak, zeby nie bylo jak! Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskiMotylek
nie myle sie jej zachowanie tylko to powteirdza babka co unosi sie duma juz w 1 miesciau ciazy mowi sluchaj to placimy na pol. a nie po tak wielkim czasie jak zyla tylko z alimentow wyciagala łapy po cała kase, myslała, ze sie z nia ozeni. bo ciaza, bo dziecko, bo mowil, ze chcial, bo ona chce i on ma byc jej. Musi ktos ja utrzymywac, dawac oparcie. Nic wiecej. ona da tyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebieski motylek zalosna jestes, zebys czasem sie nie znalazla w podobnej sytuacji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co ci to da
że tu swoją ex przedstawiasz w takim złym świetle? A kto to wie, ktore z was mówi prawdę. Cokolwiek ona zrobiła, dziecko jest twoje i masz wobec niego obowiązki. Najprościej powiedzieć, że leciała na kasę. Skoro piszesz że żebrala o ciebie dwa lata, to znaczy, że chyba nie tylko o kasę chodziło. Na dziecko cię złapała? O ty bieeeedny. Tak czy tak - idąc z nią do łóżka musiałeś się liczyć z tym, że dzidziuś może się pojawić. Żaden środek nie daje stu procent gwarancji. Jeśli dziecko jest, to twoim obowiązkiem jest przynajmniej dokladać się do jego utrzymania. A po niej jakoś nie widać, żeby leciała na kasę, skoro nawet ci darowala alimenty, pewnie spore, jeśli masz "duuuzo kasiory". Tym lepiej dla twojego dziecka że jesteś zamożny - kasa będzie wplywala na konto i będzie miało zabezpieczoną przyszłość. Do autorki - nie powinnaś rezygnować z alimentów, ponieważ zwyczajnie nie masz do tego prawa. To nie Twoje pieniądze, tylko dziecka. Pomysł z odkładaniem na konto jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylek to sie chyba nacpal
Piszesz o wlasnych doswiadczeniach?? Nie przelewaj ich na kogos:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co ci to da
Myślalam, że Niebieski Motylek to ex autorki. Czy ją naprawdę znasz, czy tylko wypilas/es za dużo i mylisz osoby z reala i z netu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duma czy głupota
nie mam nic wspolnego z motylkiem, rozwiodlam sie kiedy moje dziecko mialo 1 rok. Orzekając rozwód sąd ustala alimenty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec ma prawo do dziecka
Wplacaj kase na konto jak masz mozliwosc sama dziecko utrzymać. Bo za kilkanaście lat jak "tatko"o alimenty się zwróci to będzie Twoje dziecko gorzko płakać i pretensje miec do Ciebie. Szanuj jak nie siebie to swoje dziecko!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli brak tej kasy nie ma wpływu na rozwój dziecka to- duma jeśli ma -to głupota ale nie jestem na twoim miejscu i nie wiem jakbym się zachowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiebieskiMotylek
zlapała dawała tylka w 2002 i tabsy dzialaly, nie byla skora na niego, a potem jak byl na topie to dawala tylka i nie brala tabsow, nie mowila mu o tym, i sie zaszła. Szybko napisala do jego ex, ukochanje ze jest w ciazy. Swinia z niej, bo te sprawe to on i ona powinni sobie zalatwic nie jakas dziwka na jedna noc!!! a tak zranila pewna kobiete. Oficjalna narzeczona, o niej nikt nie wspominal. Dawala tylka po katach, musiala jakos zyc. Nie nadwala sie do niczego. Maz ja utrymywal. Odkladanie na knto, dopiero jak jej prawde rzekli to wielce sie uniosla. szkoda, ze wczesniej nie pomyslała, ze jak facet nie koha to i jej nie pokocha pomimo 10rga dzieci. dzieki niemu zdobyla kase, prace, wpychali ja gdzie sie da, to potem juz sama weszla w elite i wiedziala co komu. No i zaleeee nikt mnie nie zechce bo mam dzieckooo, jaka ja smaotnaaaa, badz ze mnaaa, idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mowilam ze sie nacpal
:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojciec ma prawo do dziecka
Nacpal to malo bo z tego sie wychodzi. Z glupoty nie!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×