Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

aneta_22

Oparzenie słoneczne

Polecane posty

Co polecacie na poparzenie słoneczne, ja mam strasznie spieczony dekolt. Dzis zaczęłam smarować się żelem Termocool. Stosował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dermosan
po nim od razu co czerwone robi sie brązowe:) no i mocno natluszcza i nawilza oraz lagodzi. ja mam strasznie spalone plecy ze spac nie moge;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura_90
Pantenoll (nie wiem czy dokładnie tak sie to pisze). Dobry jest tez po prostu jogurt naturalny. Łagodzi pieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojokaoak
Maslo shea - skora nie schodzi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spieczoen ramiona
POMOCY!!!!!!!!!!!!! piknie sie oparzylam - w ogodz. 10 do 14ej siedzialam na Sloncu (nie bylam nasmarowana bo opalania nie bylo w planie dnia); teraz mnie moja glupota boli... i to jak! ramiona mam takie obrzekniete i mam kilka (na szczescie maluskich) pęcherzykow; wiem ze Panthenoll w piance jest dobry, ale jak sie "nasprejowałam" to mialam wrzenie ze to jeszcze bardziej piecze - czy tak ma byc???!!! spieklam sie we wtorek a juz piątek i jakos widze niewielka poprawe :( kiedy to przejdzie? nie moge spac, bo mnie to boli, juz "jade" na Ibupromie :( uuuuuuuuu! poprosze o pocieche! :) A wy, ludki, smarujcie sie koniecznie, zeby tego nie przerabiac!!! a moze by tak aloesem posmarowac; jogurtem chyba juz nie bede smarowac, bo to potem zasycha i boli jak musze zmyc :( bede wdzięczan za dobre rady! dzieki; p.s. juz zawsze bede sie smarowac czyms z filtrem spf20, jak na blondynke przystalo;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezik987
Alantan, ale popytaj w aptece są też inne maści --------------------- www.kobieta.wellnesslife.pl - Program dot. Urody i pielęgnacji. Beata Krajnik radzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga wyjezdzam do cieplych krajow i na wszleki wyapdek potrzbeuje czegos na duze poparzenie. Mozecie cos polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja CI moge polecic - http://argotiab.pl/ swietny preparat lagodzi i leczy. i co najlepsze nie pozostaja blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×