Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiem mmm

badziwie z allegro

Polecane posty

Gość niewiem mmm

jezu, kupiłam tam: komórkę - okazało się, że jest cała porysowana "nówka" pościel z kory z napisem Bielawa - okazało się, że opakowanie jest podrabiane, pisze na niej cawełna 100% a w dotyku plastik mysz optyczną - niedziałającą pas neoprenowy - za 24zł, a dziś taki widziałam w sklepie "wszystko po 4zł" za 4zł bluzkę, miała mieć w biuście 100 a miała 80c, ludzie, czy jest tam w ogóle sens kupować? kupiłam 5rzeczy i wszystko nadaje się do kosza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam gitarę
i jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia zlych wyborow
mozliwe ze masz podobne problemy w zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
o, sprzedawcy się odezwali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia
nie, po prostu kupuje na allegro od bardzo dawna i nigdy nie trafilem na bubla, zapewne dlatego ze wszystko dokladnie sprawdzam (jesli sprzedajacy jest z tego samego miasta co ja to umawiam sie osobiscie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob
eee tam, ja kupowłam ksiąkzki, gry, nawet laptopa i wszystko działąło i było zgodne z opisami. Znam wiele osób, które kupują tylko przez allegro i sa zadowolone... miałas pecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam gitarę
nie jestem sprzedawcą, nawet nie wiedziałabym jak coś tam sprzedać :D kupiłam na allegro coś tylko raz w życiu, a to, że jesteś taką ofermą, że kupujesz co popadnie, byle tanio, to już niczyja wina, tylko Twoja :classic_cool: :) pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
nie kupiłam taniochy, umiesz czytać? kupiłam pas za 24zł pomimo że są też pasy za 4zł, szkoda, ze ten za 24zł okazał się tym samym, co jest po 4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
nie kupiłam taniochy, umiesz czytać? kupiłam pas za 24zł pomimo że są też pasy za 4zł, szkoda, ze ten za 24zł okazał się tym samym, co jest po 4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizonowa
chyba trzeba troche ostrozniej kupowac ja nic nigdy nie kupilam na allegro , ale moja siostra co chwile cos kupuje i zawsze wszystko jest w porzadeczku jakies opinie sie tam slyszalam wystawia - wystawilas zla tym sprzedawcom? uwazaj na drugi raz albo niech ktos cwany ci pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam sobie allegro bardzo chwalę, do tej pory miałam nieprzyjemność z tylko jednym burakiem - Multi_kom bodajże, odradzam zakupy u niego. Zaczęło się ode mnie, potem kolega coś u niego zamówił, potem jeszcze ktoś znajomy i tak żadna aukcja nie obyła się bez problemów. Poza tym wszystko super, trzeba dokładnie czytać, sprawdzać sprzedawców i do dzieła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
poza tym co sie wypowiadasz, jak w życiu kupiłaś tylko 1 rzecz, to zaden z ciebie ekspert tylko zwyczajnie ci się udało, akurat trafiło się ślepej kurze ziarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest taniocha
ja na allegro kupuję sprzęt komputerowy - czasem nawet 1000 zł, meble, ciuchy - kupiłam juz prawie 200 przedmiotów i nie trafiłam na bubla. dobrze ci napisali - kupujesz byle co, byle tanio, od niepewnych sprzedawców - tak właśnie na tym wychodzisz. miej żal do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
dla mnie sprzęt komputerowy za 1000zł to taniocha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inaczej
sprawdzaj komentarze, stosunek liczbowy pozytywów do negatywów. Od osób z dużą ilością negatywów nie kupuj, bo będziesz musiała wystawić kolejny. Ja kupuję i sprzeadaję na Allegro i nadziałam się tylko raz (za to na 300 zł oj booolało), co prawda wszystko było jak w opisie (laptop) ale np. "ma mało pamięci ale dorzucam gratis kostkę pamięci 128 - cóż zrozumiałam że nic tylko ją wmontować, a ta kostka (co prawda dołączona przez sprzedającego) nie nadaje się do tego laptopa. Mam teraz sprzęt przedpotopowy na który programy nie wchodzą i kostkę pamięci gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Nie wyzywajcie dziewczyny ze jest oferma, moze poprostu miala pecha, a moze poprostu jest jedna z niewielu ktora miala odwage sie przyznac ze kupila badziewie, bo na allegro, powiedzmy sobie szczerze jest mnostwo badziewia. I kazdy moze sie naciac nawet ci "madrzy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizonowa
jakas strasznie agresywna jestes , a ludzie udzielaja ci tylko rad tylko tak dalej , to nikt ci juz nie odposze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupujesz na allegro pasy za 24
zł a czesci do kompa za 100 zł to dla ciebie taniocha ? lepiej juz nic nie pisz bo sie ośmieszasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 1000 zł *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że się można naciąć, ale Allegro to nie jest sprzedaż twarzą w twarz, rozumie się samo przez się, że i trzeba uważać i że się podejmuje jakieś tam ryzyko. Ale w zamian za to można sporo zaoszczędzić, trafić na okazję:) Wszystko można, byle z ostrożna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, na przykład myszka za 1000 jest bardzo tania jak na myszkę :D Mnie też jakoś nie oszukali, a kupuje od kilku lat, z reguły rzeczy, które trudno jest kupić w polskim sklepie, książki, czasem jakiś kosmetyk (mydło, jedwab do włosów) i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
bo droższych pasów nie było, a szukałam najlepszego, z obrazka można się tylko ceną sugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
kto tu mówi o myszce za 1000zł? i jaki to sprzęt komputerowy? zwykłe urządzenie wskazujące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Czy ja wiem czy tak tanio sie kupuje i czy to taka okazja... ciuchy z lumpeksow ktore kosztuja np 10 zl za sztuke sa sprzedawane za 30, nie sadze ze to taniocha, mysle ze to uzaleznienie od internetowych zakupow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
Morgaine, też mogę się z Ciebie zaśmiać - mydło, niedostepne w polskim sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to trzeba było poszukac w skl
epavch pasów za ponad 100ówe (a sa takie) a nie znizac sie do allegro i kupowac taka tanioche :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To była przenośnia :o Ja jestem prosty user, nie dostrzegam wyraźnej róznicy między urzadzeniem wskazującym podłączonym do komputera, a sprzętem komputerowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam gitarę
oj, moja droga! prawda w oczy kole! nie irytuj się tak, bo Ci pikawa nawali. Fakt jest taki, że jesteś ofermą, bo skoro na 5 kupionych rzeczy 5 było tandetnych, to chyba nic nie dzieje się bez przyczyny!? rozumiem, gdyby Ci się raz czy dwa zdarzyło pomylić albo mieć pecha. Ale bez jaj, żeby do tego stopnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) No jeśli ma ktoś ochotę na ciuchy z lumpeksu tyle wydawać, to proszę bardzo:) Przecież na zdjęciu widać, jak ciuch wygląda. Ja np. kupiłam sobie notebooka na Allegro, nowego, nieużywanego, z gwarancją po bardzo fajnej cenie. Jestem bardzo zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Poprostu dziewczyna sie przyznala, a wiekszosc sie nie przyznaje. To naprawde odwaga przyznac sie ze ktos wcisnal nam badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×