Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niewiem mmm

badziwie z allegro

Polecane posty

Po niedostępne w polskich sklepach, był przecinek :o, ksiązki i mydło są dostępne, chociaż mydło ręcznie robione, a takie kupuję jest za daleko, zeby mi się chciało jeździć i w dodatku droższe, podobnie jest z jedwabiem do włosów A jak ktos ma ochotę, może się smiać, mnie od tego korona z głowy nie spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Pokrecony rudzielcu nie zrozumialas mnie, wlasnie na allegro sa ciuchy z lumpeksu a ty nawet o tym nie wiesz i wlasnie tyle sie za nie placi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooo... :) Zrozumiałam, nie bój się. Napisałam przecież, że widać na zdjęciu, jak ciuch wygląda... Jeśli wygląda, jak rodem z lumpeksu, to przecież widać... Swoją drogą... w lumpeksach chyba zdjęć ciuchów nie mają:P Ciuchów, uwierz mi:), wiem, jest na allegro pełno, sama niedawno kupiłam świetną bluzkę, nie jest rodem z lumpeksu, także nowa i nieużywana:D i z niej także jestem bardzo zadowolona, hej!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Pokrecony rudzielcu wybierz sie kiedys do lumpeksu to zdebiejesz jakie tam sa ciuchy: dorothy perkins, next, new look... Masz mylne wyobrazenie o lumpeksie, myslisz ze mozna tam kupic tylko spodnie marchewy i skorzane kamizelki. Oczywiscie sa tez ciuchy nowe na allegro lub takie ktore ktos wyprzedaje ale mnostwo jest takich lumpeksowych znam kogos kto takie ciuchy sprzedaje, kupuje za grosze a sprzedaje po kilkadziesiat zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
Chodzi mi wlasnie o te ciuchy nie o badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooooooooooooo
jak masz okres to najlepszy na bol brzucha jest ketonal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikolas Kejcz
jeb, nie ma to jak offtop :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedioza
co to jest offtop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiem mmm
nie kupiłam w pobliskim sklepie za 4zł bo widziałam, że to badziew. a w allegro był reklamowany jak renomowany pas a ujęcie było zrobione tak, że nie dało się zobaczyć, że to ten sam badziew co w sklepie po 4zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti9987
Ja też bardzo dużo kupuję na allegro, kupiłam trochę ciuchów, ale przeważnie nietrafione - np.za małe, za duże, źle leżą, ale to moja wina, bo nie chiało mi się sprawdzać dokładnie wymiarów. Za to ciuszki dla córki i zabawki - rewelacja, można za niewielkie pieniądze kupić mnóstwo oryginalnych (np.baby born), w dobrym stanie zabawek i sprawić ogromną radość dziecku. W normalnym sklepie za 200 zł mogłabym kupić takiej sobie jakości wóżek dla lalek, a na allegro za 200 zł kupiłam oryginalny w bardzo dobrym stanie wózek dla lali baby born 70 zł), zestaw do pielęgnacji i kąpieli lalek z łóżeczkiem, huśtawką i wanienką i przewijakiem - b.dobry stan (80 zł), praktycznie nieużywany oraz super duży domek dla lalek z mnóstwem mebelków (50 zł). C órka zachwycona zabawkami , a ja tkże bo nie musiałam wydawać majątku na nowe zabawki w sklepie. Poza tym ciuszki dla dziecka - super, kupuję również książki, bilbeloty, częto jakieś drobiazgi na prezenty. Ogólnie jest na tak i ciesze się, że jest coś takiego jak allegro, bo lubię tu poszperać i mam ogromną satysfakcję jak kupię coś ładnego, oryginalnego i za niewielkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaa
jakupuje na allegro juz od 3 lat i właściwe tlko raz sie nacięłam. Babka reklamowała ciuszki dla dziecka jako uzywane ale w stanie bdb. Okazała sie że ubranka pochodza z ciuchlandu ( miały ten specyficzny zapach) częśc z nich była ok ale reszta poszarpana rozciągnięta itp. Na zdjęciach tego nie było widać. Kupiłam na allegro aparat foto za 700 zł gameboya dla potomka za 200 , kupiłam duzo ciuszków dla potomki i multum książek kosmetyków itp.Tylko ten jeden raz sie naciełam. Podstawa jest sprawdzenie sprzedającego.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiekszosc ciuchow na allegro
sa z targu albo od chinczykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaa
Ja kupowałam na allegro: odzywke do włosów, karbownice, książkę, płyty dvd, torebkę, perfumy, rośliny akwariowe i za każdym razem wszystko było OK. Zero problemów, towar taki jaki miał być, szybkie przesyłki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppp
ja już od ponad roku kupuje na allegro i trafiłam tylko na jeden badziew to była płyta piracka The Sims która niechciała sie zainstalować a tak to wszystko super. mUsisz patrzeć w komentarzach jak oceniają sprzedawcę a nie tylko na cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma co generalizować. Jeżeli ktoś szuka badziewia chińskiego, to to badziewie znajdzie i kupi. Jeżeli ktoś szuka towaru wyższej klasy, to też znajdzie. Niestety, w znacznej mierze kierujemy się kryterium cenowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×