Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tipsyangell

TIPSY - Tanio! - Zabrze, Gliwice, Katowice, Bytom, Ruda Śląska

Polecane posty

Gość jacek 36
zdaje sobie sprawę ze tak jest ale moim zdaniem lepiej nazbierac trochę kasy i raz na jakiś czas pójść do dobrego fachowca niż za dziadostwo płacić grosze.Musisz wiedzieć ze za parę groszy farbą jest tak paskudna ze szkoda gadać a cięcie włosów to masakra.W kwestii wyjaśnienia to nie fryzjerzy mają focha ze tyle chcą za usługi,ceny podyktowane są kursami walut,ja np.pracuje na włoskich kosmetykach które sprowadzane są za euro które ciągle skacze i płacąc za kosmetyki dużo nie mogę robić za darmo to chyba logiczne.Z kosmetykami jest tak,kupujecie w drogeriach,hipermarketach szampony,maski'odżywki za parę złotych efektu nie ma włos jaki był zniszczony,suchy taki jest dalej.Kupując u fryzjera fakt musisz jednorazowo wydać więcej ale efekt murowany i na dłużej wystarczą; jak przeliczyć to na jedno wychodzi czy kupisz 3 sztuki za 20 w miesiącu czy jedna za 60 która jest duża i dobrej jakości.Jest takie przysłowie,że za tanie pieniądze psy mięso jedzą i ja się z tym zgadzam,później narzekać ze włosy nie tak ścięte,nie układają się czy farbą spaliła włosy, nie ma rady jak chce się dobrze wyglądać to nie za 50 czy 80 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elunia18
Ty jestes chyba jakiś chory :/ swarovski 600zł ? eeee ... chłopie widać ze nie znasz sie w ogóle !! po co piszesz takie bzdety :/ załosny jestes i tyle ... jestem stylistka paznokci i zdobie kryształkami swarovskiego .. i uwież ze nawet jeśli całe paznokcie pokryła bym swarovskim bez wolnego miejsca to tyle by nie wyszło !! :/ jestes beznadziejny ... :/ a moze fryzjer 10 000 zł ? hahahha .. prosze cie człowieku :D !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! tipsy żelowe 40 zł uzupełnienie 30 zł przedłużanie włosów 55 cm syntetyczne 250zł Balejaż 2 kolory 45 zł pasemka 30 zł kontakt 667276430 gg 8811638

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirakle
Witam.Dziewczyny jesli checie miec piekne dlonie, ladne, estetyczne i trwale tipsy polecam p.Kasie z Katowic, ktora aktualnie pracuje w gabinecie kosmetycznym na ul.Brynowskiej 65 w katowicach.Dziewczyna zna sie na rzeczy.Ja korzystam z jej uslug od 6 lat;) W pelni profesjonalizm.Polecam nr. kontaktowy 503549677

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslisz
stylizacja paznokci, tipsy żelowe, przedłużanie na szablonie, żelowanie naturalnej płytki. Tanio, posiadam certyfikaty. Gliwice - Joanna -tel.724335642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslisz
stylizacja paznokci, tipsy metoda żelowa, przedłużanie na szablonie, żelowanie naturalnej płytki. Równiez zdobienie i zelowanie paznokci u stóp. Tanio i profesjonalnie, posiadam certyfikaty. Gliwice - Joanna -tel.724335642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aangela80
Ja odwiedzilam ostatnio nowo otwarte Centrum Urody Butterfly W katowicach na ul.1-go Maja 46. Szczerze powiem , ze byłam mile zaskoczona gustownym wnętrzem i miłą obsługą. W jednym miejscu zrobiłam kilka rzeczy a najbardziej jestem zadowolona z tipsów. Zrobiłam 3 tygodnie temu i dalej się trzymają. No i nareszcie nie musiałam długo szukać parkingu. Szczerze polecam!!! www.centrumbutterfly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadanama
Witam serdecznie ! Ruda Sląska - salon kosmetyczno fryzjerski KADANAMA zaprasza do skorzystania ze swoich usług : wybrana część cennika : Kosmetyka, stylizacja *METODA ŻELOWA (na tipsie) 55,00 zł czas wykonania : 60 - 120 min *UZUPEŁNIANIE (tips) 45,00 zł czas wykonania : ok. 60 min *ŻEL (na płytce naturalnej) 55,00 zł czas wykonania : ok. 90 min *UZUPEŁNIANIE żelu PŁYTKI NATURALNEJ 45,00 zł *ZDEJMOWANIE TIPSÓW 30,00 zł czas wykonania : do 45 min *MANICURE BIOLOGICZNY 20,00 zł czas wykonania : do 35 min paznokcie makijaż * codzienny 25 zł * wieczorowy 45 zł * ślubny 50 zł ZESTAW ŚLUBNY paznokcie + makijaż 90 zł Serdecznie zapraszam - Ruda Sląska ul. 1-go MAJA 323 tel. 0 507 201 405

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmenmagda
Witam.Stylizacją paznokci zajmuję sie 3 lata. Jestem kwalifikowaną stylistką, ukończyłam 3 kursy zakończone egzaminem i wydaniem certyfikatów. Pracuję na produktach tylko do użytku profesjonalnego Beautica Spn Nails. Wykonuję: -manicure 20zł, -przedłużanie paznokci na tipsie 80zł, -na formie 80zł, w tym rekonstrukcja paznokci obgryzionych, z defektami, french White & Pink, naturalne, clear -odnowa 60zł -korekta mała35zł -naprawa paznokcia 7zł -cyrkonie Swarovskiego 0,50-1,00 zł za szt. -kwiaty 3D 2,5zł za szt. -pozostałe ozdoby GRATIS Prócz standardowych zdobień typu brokatowy french, wtapianych ozdób, wykonuję paznokcie koronkowe, z cyrkoniami Swarovskiego i akrylowe kwiaty 3D, które cieszą się największą popularnością. Pozdrawiam wszystkie wielbicielki pięknych, zadbanych dłoni. Polecam mojego bloga : www.tipsymagdy.blog.onet.pl Zapraszam do siebie. gg 2535425, kom 668-442-590

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papen Zabrze
Zapraszamy do nowo otwartego salonu. Więcej informacji pod nr telefonu lub na stronie internetowej. Kontakt STUDIO STYLIZACJI PAZNOKCI ul.Dubiela 5 41-800 Zabrze tel. 518 112 700 Strona http://www.tipsy-zabrze.yoyo.pl email tipsy.zabrze@gmail.com !!! Promocja !!! Do Końca Października - 50% na Wszystkie Usługi Zapraszamy Serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czesia1980
Witam , zdecydowałam się skorzystać z usług Centrum Urody Butterfly w Katowicach na ul.1-go Maja 46 - pełna profeska!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie polecam studio Body Space na Zawiszy Czarnego 6 jest tam, także solarium oraz stylizacja paznokci. NIE ZGADZAM SIĘ Z OPINIĄ KARIK, bardzo niskie ceny i profesjonalne robienie tipsów chodzę tam już ponad rok i nikt nigdy nie zniszczył mi moich paznokci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslisz
Gliwice os.Kopernika lub Wójtowa Wieś, - Tipsy, stylizacja paznokci metoda żelową, żelowanie naturalnej płytki, żelowanie i zdobienie paznokci u stóp. Szeroki wybór zdobień. Posiadam certyfikaty, profesjonalnie. Tel.724335642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie Panie:)) Polecam Studio paznokci Visage w Bytomiu jezeli chcecie miec profesjonalnie wykonana usluge stylizacji paznokci dłoni i stóp to polecam to studio !!! Wczesniej Panie były na Piekarskiej na przeciw kosciola teraz kolo redakcji Życia bytomskiego studio istnieje juz około 3 lat i nie spotkalam sie ze zła opinia wrecz przeciwnie.W tym salonie czujesz sie naprawde wyjatkowo wystrój przepiekny obsługa ekslusive ceny uwazam sa za niskie jak na tak wykonaną usługe ja płaciłam korekte 6 tyg 80zł w innych zakładach biegalam co 2,3 tyg. bo juz odlatywały płaciłam 65 zł i nic nie bylo robione (skórki czyszczenie dół góra ) nie wspomne o ozdobach dodatkowo platne !!! a tu z paznokciami nic sie nie dzieje panie robia dosłownie wszystko !!!! dopoki nie mamy porownania to myslimy ze tam gdzie chodzimy mamy dobrze zrobione .Z salonu visage klientka wychodzi dopieszczona paznokcie 3 tygodniowe wygladaja jak nowe ja chodze srednio co trzy 5,6 tygodni jestem bardzo zadowolona .Przetestowałam wszystkie "studia paznokci w bytomiu " nie ma lepszego ładniejszego i najbardziej profesjonalnego od Visage na Powstanców Warszawskich 17 POLECAM !!!! zobaczcie same idzcie sprawdzic a napewno juz nie zmienicie tel. 515-077-425 Aha ostatnio widziałam ogłoszenie na allegro tipsy bytom wbicie taka nazwe zobaczycie studio i paznokcie ktore panie wykonuja........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jestem stylistką doradzę fryzurę makijaż ubiór wizyta to koszt 50 zł. w razie potrzeby zmienię fryzurę nauczę jak się malować. farbowanie 35 pasemka 40 baleyage 2 kolory 60 zl obcięcie 12 zł. nauka makijażu 20 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beata1578
Zapraszamy Państwa na kurs ze zdobnictwa przedłużanych paznokci. Kurs trwa 1dzień i zakończony jest certyfikatem, koszt to tylko 150zł/osoba!!! W programie kursu: # stempelki KONAD # wtapianie ozdób pod żel: koronki, brokaty, bulion, hologramy, pazłotko etc. # zdobienia z użyciem cyrkonii # zdobienie na kolorowym tipsie # wzory z użyciem kolorowego żelu Aby takowy kurs się odbył musi zebrać się grupa 5osób. Termin do ustalenia bezpośrednio z grupą. Pytania oraz zapisy prosimy kierować na adres: kurs.tipsy@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusis83
Szanowni Państwo! Mamy ogromną przyjemność zaprosić Państwa na jedyny w swoim rodzaju, organizowany przez firmę ELEGANCE pokazstylizacji paznokciprzy użyciu kolorowych akryli i żeli firmy INM i 4 Pro, który przeprowadza Vice Mistrzyni International Nail Art Championship 2008, Instruktor Elegance- Barbara Dygas. Przewidziany program pokazu: nowe kształty paznokci - prawidłowa budowa metoda combo- łączenie akrylu z żelem praktyczne zastosowanie covera żelowego i akrylowego na różnych kształtach paznokci wiecznie modne szpice zdobione farbami akrylowymi szybki french salonowy zdobienia ślubne zdobienia wiosenne przestrzenne zdobienia akrylem kolorowym zastosowanie formy wytłacznej mieszanie pigmentu z żelem prezentacja manicure i pedicure na renomowanych produktach BioCreative ponadto dokładne omówienie i zastosownie produktów do metody żelowej i akrylowej z firm 4 Pro i INM Podczas pokazu możliwość zakupu produktów do stylizacji paznokci firm INM, 4 Pro, LeChate z 10% rabatem. Dla każdej uczestniczki pokazu przewidziany jest dyplom uczetnictwa i drobny upominek. Pokaz odbędzie się 16 maja 2010roku od godz10.00-16.00 w Hotelu Zawiercie ul. .................w Zawierciu. Koszt pokazu: 30zł ( liczba miejsc ograniczona) Więcej informacji i zapisy tel. 058 773-43-43, 500-359-164 instruktor@elegance.pl Wpłatę prosimy dokonać na konto: Bank millennium S.A oddział Pruszcz Gdański Nr rachunku: 61 1160 2202 0000 0000 46158611 Tytuł wpłaty: Imię i Nazwisko, pokaz Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie obecności:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslisz
aslisz (aslisz@interia.pl) -TANIO i profesjonalnie. Tipsy, stylizacja paznokci metoda żelową, żelowanie naturalnej płytki, żelowanie i zdobienie paznokci u stóp. Szeroki wybór zdobień. Posiadam certyfikaty, profesjonalnie. Gliwice os.Kopernika lub Wojtowa Wies. Tel.724335642- Joanna lub gg 4680378.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam do odsprzedania karnet na Body Space w Gliwicach (na ul. Warszawskiej, siłownia Dublet) ważny do 28 czerwca 2010r. 7 wejść - 60 zł e-mail: vivien155@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tipsy
Witam wszystkich!! Jestem dyplomowaną stylistką paznokci z Zabrza. Jeśli chcesz mieć piękne i zadbane dłonie napisz zaaaneta93@tlen.pl Żel na naturalnej plytce 30zł, a tipsy wcale nie drożej bo również za 30 zł !!!okazja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireena_
Witam polecam Visage Powstanców Warszawskich 17 !!! Byłam sprawdziam boskoooo !!!! paznokcie mam piękne jestem bardzo zadowolona :)Polecam wszystkim !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzozAWIEDZIONAgLIWICE
Uwaga na tipsy ogłoszenie na allegro tipsy cena 50 zł pseudonim malvinita!!! UWAGA!!! UWAGA!!! DZIEWCZYNA WAM ZROBI BEZNADZIEJNE ŚWINSKO-RÓŻOWE TIPSY Z TZW. KAMUFLAŻEM A JAK ZROBICIE NIEZADOWOLONĄ MINĘ TO RZUCI PILNIKAMI ZACZNĄ JEJ DRZEĆ RĘCE I ZOSTAWI WAM NIEDOKOŃCZONĄ ROBOTĘ A POTEM POWIE ZE MA NERWICĘ OTWORZY WAM DRZWI I BEZCZELNIE WYPROSI BO KLIENTKA MUSI MIEĆ TIPSY JAKIE JEJ NARZUCI TA NIEUDACZNICA NAZYWAJĄCA SIĘ CO 5 MINUT "STYLISTKĄ PAZNOKCI" A NIE TAKIE JAKIE KLIENTKA SOBIE ŻYCZY. UWAGA!!! SZCZERZE NIE POLECAM, SPRAWDŹCIE SAME!!! A JAK SIĘ JUŻ ZDECYDUJECIE TO NIE KRĘĆCIE PRZY NIEJ NOSEM I UDAWAJCIE MEGA ZADOWOLONE BO "TA OSOBA: GOTOWA WAM OTWORZYĆ DRZWI TAK JAK MI!!! TERAZ JUŻ WIEM SKĄD SIĘ WZIĘŁA TAK NISKA CENA I NISKI POZIOM KULTURY TEJ PANI MYŚLAŁAM ŻE KLIENT NASZ PAN I ŻE MOGĘ MIEĆ TIPSY TAKIE JAKIE CHCĘ ABY BYĆ ZADOWOLONA A NIE TAKIE JAKIE TA PANI SERYJNIE ROBI NA PAMIĘĆ!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BardzozAWIEDZIONAgLIWICE
a I JESZCZE ZAPOMNIAŁAM DODAĆ ZE JESZCZE NIGDY NIE MIAŁAM TAK OD PIŁOWANIA POZARZYNANYCH PALCÓW SKÓRKI PRZY PAZNOKCIACH I NA OPUSZCZKACH SPIŁOWANE DO KRWI MAM NADZIEJĘ ZE NIE DOSTANĘ OD TEJ PSEUDOTIPSIARKI ZAKAŻENIA SZCZERZE DZIEWCZYNY NIE POLECAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aslisz
aslisz (aslisz@interia.pl) -TANIO i profesjonalnie. Tipsy, stylizacja paznokci metoda żelową, żelowanie naturalnej płytki, żelowanie i zdobienie paznokci u stóp. Szeroki wybór zdobień. Posiadam certyfikaty, profesjonalnie. Gliwice os.Kopernika lub Wojtowa Wies. Tel.724335642- Joanna lub gg 4680378.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuuunnnia
tipsy żelowe ruda śląska z mozliwością dojazdu do klienta. cena 40 zl. kontakt gg 5300863 lub tel. 691466129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagnifiQue-Bytom
WARSZTATY MIX-MEDIA & NAIL ART 24 lipca w Bytomiu Mam przyjemność zaprosić Państwa na warsztaty Nail Art które odbędą się 24 lipca w godz 10 -18. Program warsztatów: 1. Kształty: kwadraty, migdały, Pipe, Stiletto, prawidłowa budowa 2. Połączenie metody żelowej i akrylowej w celu optymalnego wzmocnienia płytki 3. Przerwa obiadowa 4. NAIL ART: Najnowszej generacji pudry akrylowe-zdobnictwo 3D (kwiaty, buterfly, abstrakcje), One Stroke Ślubne wariacje, czyli propozycje dla Panny Młodej inne niż french. Cena warsztatów: 350zł (w cenie CERTYFIKAT) Oferta skierowana do osób posiadających podstawowe szkolenie z żelu lub akrylu. Zabieramy ze sobą pędzelki do żelu, akrylu, zdobień, lampki na biurko, kto może lampę UV. W cenie materiały do pracy w trakcie trwania warsztatów, herbata, kawa, napoje, ciasteczka oraz ciepły obiadek. W czasie trwania warsztatow bedzie mozliwosc zakupu produktow NailSelektion z 10% rabatem. Miejsce Warsztatów: MagnifiQue ul. Jagiellońska 6 (w podwórku) Bytom Informacje oraz zapisy: tel: 500802244

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja również się skusiłam na zabieg w Centrum urody Butterfly w Katowicach. Muszę powiedzieć ze wszystko tam zrobiło na mnie ogromne wrażenie.Wystrój, podejście do klienta, fachowa obsługa.No i ich menager całkiem sympatyczny:) który zorganizował fajny konkursik z bardzo atrakcyjną nagroda.Szczerze polecam!!! To jest stronka salonu www.centrumbutterfly.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na tipsy żele przedłuzenie na formie nail art, przedlużanie włosów, przedłużanie rzes, manicure, makijaż, wizaż oraz henne do mojego salonu EXPLOZJA PIĘKNA na osiedlu WITOSA 18a Posiadam 6 letnie doświadczenie, oferuje pelen profesjonalizm oraz miła atmosfere tel:793902086 gg:7696243 www.explozjapiekna.pl ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA MOICH PRAC I POZDRAWIAM GORĄCO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Wam dziewczyny STUDIO URODY ANIKA W KATOWICACH na ul. Plebiscytowej. Byłam tam miesiąc temu na stylizacji paznokci i tipsy trzymają się do tej pory. Dziewczyna która zajmuje się tipsami to prawdziwa mistrzyni. Paznokcie trzymają się ponad miesiąc bez zadnych zapowietrzeń czy wykruszających się boczków co mnie bardzo zadziwiło gdyż zwiedziłam nie jedno studio w Katowicach i po 2 tyg paznokcie wygladały fatalnie. Zapłaciłam tylko 70 zł wraz ze zdobieniem i jestem bardzo zadowolona. W przyszłym tyg ide na korekte z czego sie bardzo ciesze. Naprawde POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clean-Master Wita! Masz już dość swojego brudnego dywanu, plam po kawie, herbacie, sokach? Denerwuje Cię nieprzyjemny zapach? Twój dywan szybko się brudzi przez codzienne użytkowanie, zabawy dzieci, zwierząt? Chcesz go odświeżyć, pozbyć się niechcianych plam i nieznośnego zapachu? Nie zwlekaj, zadzwoń już teraz !! info w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×