Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieziemska

COHEED_____________kochanie moje

Polecane posty

nie do końca ale poczatek to nazwa zespołu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy byłem małym chłopcem................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mówili do mnie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam czasem łzy w oczach jak jej słucham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy byłem mały, mówili mi: świat to nie jest dobre miejsce żeby się z nim bratać Dziecko i wiara - to wszystko co mieli Niech chłopak podrośnie i zobaczy Jak to dobrze było być wolnym Teraz mam 21 lat Dobrze było dorastać I wiem że tak miało być Łono matki - to wolność czy grób? Wpuść mnie, mam chęć sobie popłakać. Jakże długa jest ta droga... Wróć... Umyj ręce i do łóżka Bądź grzeczny bo jak nie to... Uważaj na samochody w drodze do szkoły Muszę zaufać Bogu, choć nie wiem kto to jest Mama coś kiedyś wspomniała w niedzielę Może życie ma swój sens w miłości, ale nie w życiu Potrzebuję tego bardzo dużo Wolałbym umrzeć i nie przeżyć ani jednego dnia Teraz, kiedy obok mnie nie ma nikogo Powiedz co i jak mam czynić Zabierz mnie z powrotem i zaśpiewaj mi kojącą piosenkę Ja też pośpiewam żeby odpędzić troski Jaka długa jest ta droga... jaka długa... czuję się pusty, opuścił mnie ten nękający ból. Przypominam sobie co mi mówili Czarne to czarne a białe to białe Co wybrać, co jest dobre? Zaprowadźcie mnie do celu Otulcie mnie ciepło i ukryjcie przed burzą Sen i miłość ukoją mój umysł Teraz dopiero rozumiem przez co musieli przejść rodzice Kocham was i całę życie będe z wami Tędy właśnie wiedzie droga wróć(cie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Too Old To R\'N\'R Too Young To Die ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
When I was a little boy They would say to me Don\'t go in the world and play It\'s bad company

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie.............PAPUGA tza trnslajtować..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×