Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość OSZUKANA ZAWIEDZIONA

Fotograf do bani!!!!!

Polecane posty

Prawda jest taka, że profesjonalista nie biega z cyfróweczką. Więcej... ma dwa różne aparaty do fografii w plenerze w świetle dziennym i do reportażu z wesela. I bierze ok. 1 tys. złotych, na płytce daje Wam ok. 1500 zdjęć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mixsi
Eyes of night Co ty piszesz za głupoty????? Racja, że profesjonalista fotograf głównie będzie robił zdjęcia na analogu lub ostatecznie na profesjonalnym aparacie typu Canon Eos 1D. Na pewno nie będzie robił zdjęć na aparatach amatorskich, do jakich jest też zaliczany Canon 5D. Eos 5D jest chyba jednym z najgorszych aparatów, którym fotograf może świadczyć usługi fotograficzne. To, że ten model ma matrycę pełno wymiarową nie świadczy o tym, że jest aparatem profesjonalnym. Ważne jest głównie oprogramowanie aparatu i to ile widzi on kolorów. Najładniejsze jednak zdjęcia są wykonywane na kliszy. Jestem ciekawy tych 1500 zdjęć na płycie. Ostatnio to taki slogan fotografów uważających się za profesjonalistów. Profesjonalny fotograf cyka zdjęcia aparatem cyfrowym w RAWach a nie JPGach. Po pierwsze ile takich zdjęć zmieści na płycie a po drugie ile czasu zajmie mu konwersja formatu z RAW na skompresowany JPG. Sama nie znam się na technice robienia zdjęć, ale mam kolegów, którzy są profesjonalistami i śmieją się z takich tekstów. Mówią, że takie teksty jak twój to bicie piany pod usługi pseudo profesjonalnych fotografów, którzy oszukują przyszłe młode pary. Zresztą większość stron fotografów to fikcja i oszustwo… Pokazywane są zdjęcia czarno białe dla ukrycia kiepskich jakościowo zdjęć cyfrowych wykonywanych w skompresowanym formacie JPG. Wybieranie po dwa trzy zdjęcia z wielu ślubów i to co najgorsze podstawianie modeli do portfolio ze zdjęciami. Wiele zdjęć na stronach fotografów jest obrabianych tylko pod prezentacje i ta jakość nigdy nie jest pokazana w zdjęciach docelowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćartur
spieprzył wam ktoś zdjecia wyslijcie do mnie zobacze co da sie zrobić byłoby fajnie gdyby były w formacie raw ale z jpg tez dam rade 519-898-020

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Iana Chertkova to fotograf do sauny i to fotograf do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam się na tyle na fotografii, aby patrzeć, czym fotograf robi zdjęcia. Myślę, że nikt podczas ślubu by nie zwracał uwagi na to, jakim aparatem są robione zdjęcia. Wszyscy znajomi, którzy mieli przed nami swoje śluby przestrzegali nas przed wybieraniem fotografa z Internetu i takiego, co robi cyfrowo. Rad wysłuchałam a i tak wszystko wyszło inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika

Ja mam  super namiar na fotografa ale on jest z Sosnowca na 3-go Maja 32 w zakładzie Foto Finezja.  W tym zakładzie fotograficznym zamawiałam swój plener ślubny,  sesję brzuszkową i zdjęcie w trakcie chrztu.  Fotograf ma super podejście i potrafi  super  zatrzymać chwilę i będzie mieli super pamiątkę na całe życie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja przycjaciółka nie dawno brała ślub zdjęcia robiła Pani Kasia z Ocal Chwile widać że wkłada w nie kawał serca, wspaniale oddają atmosferę tych chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to mogę wam polecić tanie studio fotograficzne w Krakowie to miejsce gdzie fotograf może przyjść wykonać profesjonalną sesję. Opłaca się wynająć studio bo jest ono właściwie wyposażone i fajne a naprawdę niedrogie. Zobaczcie na stronę i korzystajcie z ich ofert. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×