Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dedalica

byłam kochanką...

Polecane posty

ja 30 i tez licze na to ze przychodzi w kazdym wieku masz moze gg?moze tak latwiej by sie nam gadalo, jesli oczywiscie masz na to ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie trac wiary sa szczesliwe pary, uwierz w to!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sibą sibą
perfectdrug jus00 ale jak życie z facetem, który ma zonę i dzieci może być bajką? a jak życie z facetem któy ma kochankę od 5 lat może być bajką? i się wie o tej kochance że jest cały czas? jak można tak żyć? tak samo jak kochanka może być kochanką tak samo zdradzana żona może być zdradzaną żoną. zagadka logiczna-nagroda główna :talon na kurwę i balon-kto na tym korzysta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dedalica
JesOO, mam gg ale używam go do celów służbowych i wolałabym go nie podawać na forum, natomiast jeśli możesz podać swój z przyjemością się z Tobą skontaktuję. Za chwilę muszę się pożegnać bo obowiązki wzywają. Jeśli nie dziś to jutro rano sobie pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety w pracy nie mam dostepu do gg tylko wieczorami kiedy jestem w domu a jutro wyjezdzam na weekend wiec nie bede miala dostaepu do kompa ale jak bedziesz miala ochote po weekendzie to czekam na kontakt chyba ze uda Ci sie jeszcez dzis:) 2284741

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×