Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biala roża

najpiekniejsze milosne wyzania...

Polecane posty

Gość EMMI79
DO GG.....gdzie ty znalazłaś takiego faceta??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na gg
:D nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMI79
ja tez chce takiego...ja też........chociaż.......juz chyba znalazłam.... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja swojego znalazłam włansie takiego dobrego jak miód jak chleb Nie chce truskawek, chce jego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refresh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość island
mój były w czasie zerwania po 5 latach: "Jak zabiegałem o ciebie tak będę zabiegał! Jak cię kochałem tak będę kochał"...myślałam że mi serce pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój Kotek,idą na spacerek chciał mi wyznać miłość.Szliśmy jakąś polną dróżką,ten błyskawicznie zerwał pięknego,czerwonego maka;) uklęknął,a tu przy po dmuchu wiatru został sam pręcik... Oj,to było romantyczne,a moje kochanie jak sie zawstydziło...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocakarola
" jesteś promieniem słońca w pochmurny dzień... podmuchem wiartu, gdy rozpalonej głowie potrzeba ochłody źródłem wody dla spragnionych świeżości ust... czystą energia..." albo: zamiast mój cudku - "mój cudaczku" (słodkie) "kocham się z Tobą kochać" "jesteś moim sensem,kolorem życia,miłością,jedyną prawdziwą dajesz mi siłe i wiarę...jesteś częścią mnie,bez Ciebie nic nie miałoby sensu" albo nocą, przed zaśnięciem dzwoni i mówi: "jeżeli chcesz wiedzieć jak bardzo Cię kocham spojrz teraz w niebo (a tam gwieździście jak nigdy) Tyle miłości jest we mnie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecie co moj zrobil
roztalismy sie,bo jakos wiecznie bylo nie tak.Wyjechal na drugi koniec Polski. I nagle po miesiacu stanąl raniutko w moich drzwiach z moimi ulubionymi ciasteczkami.i powiedział "kupiłem Ci napoleonki" Dzisiaj jestesmy malzenstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metii
kiedys lezelismy na lozku przytuleni, nagle on popatrzyl w moje oczka i powiedzial: jak ja bardzo ciebie kocham. Takim drżącym glosem i z tym spojrzeniem.. banalne ale tych jego oczu i spojrzenia nie zapomne nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajakata
A mój J. :"Uwielbiam Cię, jest mi z Tobą tak dobrze, że..." i tu głos mu sie załamał . Potem na molo podrywały go dziewczyny a gdy mnie zobaczył podbiegł, mówiac im, że jestem jego żoną. Zamurowało mnie: a on się uśmiechnął i zapytał: "to kiedy bierzemy ślub?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To żeby nie było tak słodko i ckliwie - wczoraj od męża usłyszałam \"Ty jesteś obłąkana.\" I nie był to komplement, tylko reakcja na moje słowa, że nie chcę z nim jechać na wczasy i wolałabym rozwód chyba. :P P.S. Na pociechę ty\lko Wam powiem, ze NIGDY nie usłyszałam od niego takich pięknych słów jak Wy tu napisałyście. Więc u Was może być inaczej. Oby było! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dea
Trafisz na swojego.Zyczę Ci tego z całego serca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Mojego M
Kiedy jesteś obok ...nie musze mieć nic nie potrzebuje nikogo ponieważ wszystko o czym myślę na co dzień o czym myślę nawet teraz znajduje w Twojej "Ogromnej" osobie.Jesteś Moim Skarbem którego nie oddam nikomu ani z nikim się nie podzielę.Kocham Cię tak bardzo...i już nie mogę się doczekac kiedy spotkam w drodze kolejnych dni Twój cudowny uśmiech...Kocham Cię ...i jest mi z Toba jak w raju... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaaatynka
na gg zazdroszcze Ci tego twojego ukochanego szkoda ze mój taki nie jest..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
to niech ci nie wyznaja miłosci. Ale spotykajcie sie w alejkach, na ławeczce. on tez tak jak Ty nie chce wyznan bo w nie nie wierzy. Zatem nie bede o nich mowic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosemarie
Miłe było jak mowil, ze jestem miła niespodzianka, ze myslał ze juz mu sie nic takego nie przytafi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochanie jest dla mnie całym światem, jesteśmy ze sobą prawie 5 lat i ja nie wyobrażam sobie życia bez niego. Kocham cie mój brylanciku :) a najbardziej ze wszystkiego co mówi to lubie tak mnie przytuli i powie: ,, Moja Perełko :)\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inlove2
"kocham Cie kochac" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calineczkaA____
ja usłyszałam, ze jestem wszystkim co ma, całym światem i beze mnie byłby nikim, zerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×