Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość śmiech

samotna z uśmiechem na ustach

Polecane posty

Gość hej .....
mnie tez sie bardzo chce zapalic....i chyba zaczne offen...przynajmniej tyle rozrywki w ciagu dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMI79-
moze to i dobrze że nie lubi rozrywki...bo jak by mu się spodobało to byś go póżniej po knajpkach musiała szukać ;-) widzisz jak wygląda moje życie..mase obowiazków..ale nie poddaje się..w końcu maja tylko mnie.Mam wspaniałą przyjaciółkę ....która niestety we wtorek mnie opuszcza :-( jedzie na stałe do anglii do meza....wtedy to juz sie chyba i ja załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMI79-
moze to i dobrze że nie lubi rozrywki...bo jak by mu się spodobało to byś go póżniej po knajpkach musiała szukać ;-) widzisz jak wygląda moje życie..mase obowiazków..ale nie poddaje się..w końcu maja tylko mnie.Mam wspaniałą przyjaciółkę ....która niestety we wtorek mnie opuszcza :-( jedzie na stałe do anglii do meza....wtedy to juz sie chyba i ja załamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej .....
Emmi w nocy cos z kafeteria sie dzialo i nie chciala mi dzialac :( jak bedziesz miala ochote to dzis mozemy pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMI79
WŁASNIE WESZŁAM ŻEBY CIĘ PRZEPROSIĆ ZA WCZORAJ.......BO MI TEŻ PRZESTAŁA DZIAŁAĆ.....HA HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMI79
DO MONNA........kosmos...kosmos....i to jaki... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EMMI79
HEJ....jasne że chce pogadać.....z nową przyjaciółką ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej .....
Emmi ale sie ciesze, ze napisalas :) ja musialam zniknac bo obowiazki domowe wzywaly a potem jechalismy na grilla i nareszcie bylam wsrod ludzi (czulam sie jak dzicz z buszu :D ) Teraz maz chce film jakis ogladac na kompie ale potem postaram sie odezwac!! Mam nadzieje, ze bedziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
HEJ......ja jestem i czekam na ciebie...... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmi79
uuuuuuuuu nie ma cie :-( jaka szkoda........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej .....
jestem :) teraz dopiero dosiadlam do kompka. Maz zmywa naczynia i mam momencik :) Ogladalismy miasto gniewu, filmik bardzo ciekawy, poryczalam sie na nim :) ostatnio byle co doprowadza mnie do placzu :) jestes moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej .....
pewnie bede musiala zaraz uciekac bo moj luby dzis robi nocny maraton na gierkach :-0 podam Ci moj numer gg 5585456 z reguly jestem niewidoczna ale zawsze gdy jestem przy kompku to odpisuje :) Licze, ze sie odezwiesz :) Pozdrawiam cieplutko Ciebie i dzieciaczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×