Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anonymous234

Męska majtki

Polecane posty

Gość anonymous234

jestem chłopakiem, wiem, że to forum dla kobiet, ale chciałem się o coś spytać. Mam 19 lat i chciałem się o coś spytac dziewczyny. Bardzo często chodze na basen jako ratownik, strasznie duzo się pokazuje i wogóle. Powiedzcie, bo mam same grupy damskie - jak na basenie chłopak jest w samych majtkach(nie szortach, tylko takich normalnych, tyle, że mało wyciętych zakrywających całe bodra), to wolicie żeby facetowi było widac, że coś w tych majtkach jednak jest, czy w ogóle jak najmniej jakichś wypukłości :) Może walę prosto z mostu, ale mam nadzieję, że zrozumiecie dore intencje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś ratownikiem
Jesteś ratownikiem i w zwyklych majtkach chodzisz na basen ??? No wiesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymous234
Ja jeszcze się uczę, więc nie ubieram się w spodnie i koszulkę, takie pomarańczowe, jak ci co zarabiają na tym ratownictwie... :) ale powiedzcie, proszę... ma coś widać być, jak najwięcej, jak najmniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymous234
z tym, że ja nie chcę nikomu tam pokazywać się bez majtek :) Ale mam co pokazać kejt, już ty się nie martw :P więc jak z tymi majtkami? nie wiecie czy co? jestem chyba całkiem przystojny, na pewno nie odrażający, bo mam dziewczynę :) więc...no...jak...???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładoga
to ją spytaj, czy chce, żeby jej facet świecił kształtami na basenie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata........2
A po co facetom majty, niech pokazą swoje skarby :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łobuz i łajza
lepiej nosić takie spodenki szerokie do kolan i wtedy wszystko jest zakryte a co zakryte to bardziej kuszące bo wtedy dziewczyna snuje mysli jak to wygląda...Poważnie. A jeśli ma sie obcisłe majteczki gdzie widać wszystko to wtedy wiekszosc dziewczyn mysli ''ale pedał''.... POzdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahahaah D D D
spodenki sa seksowniejsze...nie lubie jak faceci na basenieitp paraduja w slipach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×