Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajaaa

Kochamy sie a on nie chce dosc do konca

Polecane posty

Gość ajaaa

:( pierwszy raz mi sie zdarzyl taki partner ktory od czasu do czasu sam przerywa seks i nie dochodzi do wytrysku:( i stwierdzil ze "co za duzo to nie zdrowo" dla mnie seks jest okej ale dziwi mnie ze on tak robi :/ nie wiem co jest grane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..........O_o
"co za duzo to nie zdrowo" lol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
ale to wyglada tak: kochamy sie i dochodzi pozniej jakos w nocy znow sie kochamy i to takie niby kochanie jest i nie dochodzi... w ogole pierwszy raz taki partner mi sie przytrafil:( moze to bywa normalne jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
ufffffffff ulzylo mi pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
nie za kazdym razem moze mu się udać dojśc! może za pierwszym razem daje rade ale za drugim juz nie może dojść i mu opada przy Tobie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
mnie też opada:Oale radzę sobie ręcznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
no opada ale jak mu daje anala to od razu jest gotowy i spuszcza sie nawet jeszcze dwa razy:) i bardzo lubi ruchac mnie w buzie a ja polykam cale te soki z przyjemnsocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha
no dobra wadomo kto się podszył bo kogo mogła zbulwersować moja odpowiedź skoro na tym temacie wypowiadały się dwie osoby...podpowiem że to nie była lusesita bo ona jest szczera i skomentowałaby mnie ze swoejo nicku więc autorko daruj sobie:o o co Ci chodzi??? ja tylko wyraziłam swoją opinię...żeby facet doszedł drugi, trzeci raz pod rząd musi być bardzo podniecony przy kobiecie....dojście przy pierwzym stosunku to żadna sztuka. ale przy drugim jak mu nie wychodzi to wcale nie chodzi o to że "co za dużo to niezdrowo" tylko po prostu nie może dojść!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
no ale inna sprawa analek wtedy to kazdy facet jest gotowy bo ma tam ciasno i sama perspektywa ruchania w dupke ich podnieca dlatego mu daje i wtedy jest ostra jazda a najlepszy do takiej jazdy jet zel do USG na bazie wody bardzo gladziutko wtedy wslizguje sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajaaa
zel do usg jest bardzo wazny bo jakies nawilzenie musi byc, sluzik z kutasa to jednak za malo i na sucho boli a na slinie to niehigienicznie natomiast zel do USG jest do nabycioa w aptece za jedyne 3 zl i to pol litra:) na dlugo starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×