Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milano

Dziewczyny odpowiedzcie, dlaczego pociągają was łobuzy?

Polecane posty

Gość Ram pam pam
Dostaniesz kopa na twarz to ci się rozjaśni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
tak analizuję... pewnie dlatego też zajmuję się hodowlą i szkoleniem psów obrończych pewnej rasy... ;DDDDDDDDDD ale różnorodność w ludzkim gatunku jest wskazana i skoro tak jest komuś dobrze i nikomu nie szkodzi (mój partner nie zaczepia nikogo sam i bez powodu, wręcz jest bardzo altruistyczny, ja psami nie szczuję) to niech sobie ma jak chce uważam też że jeśli kto cierpi w związku partnerskim (czy dlatego że jest z kimś kto go drażni, kim gadzi, czy dlatego że jest maltretowany) to SAM JEST SOBIE WINNY I WIDOCZNIE TAK CHCIAŁ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce nie sluga wiec
odwal sie!! ja nie napisałam ze jestem z kryminalista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
Ram pam pam, gdybyś coś o kopie w twarz zasugerował przy moim partnerze, poskakałby, ale tobie po twarzy, na mnie mój skarb nawet nigdy krzywo nie spojrzał a ja go ubóstwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ram pam pam
Jak chcesz być z pijakiem to potem nie proś państwo polskie o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
e tam a niech pisze to i do mnie, jaka różnica, widać że Ram pam pam bardzo temat przeżywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wlasnie tak...
Lubiłam Cię za: poczucie humoru za usmiech na twej twarzy kiedy mnie dostrzegałeś za Twój oryginalny temperament za naturalność za to, że potrafiłes w każdy szary dzień założyć mi "różowe okulary" za to, że przypominałeś sens życia A kochałam..... za to jakim byłeś zimnym DRANIEM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez bylam z draniem i to byl moj najlepszy zwiazek watpie ze kiedykolwiek z kimkolwiek bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
no, nareszcie ktoś zauważył - to znaczy Amant - że piszemy tu o różnych zjawiskach i o różnych naszych wyobrażeniach o jakichś zachowaniach i układach międzyludzkich, i że nie ustaliliśmy przedmiotu dyskusji ;DDD Amant, pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×