Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delfin_umm

baseny ogrodowe

Polecane posty

Gość baszkka
Na pewno będziesz bardzo zadowolona bo przecież wiadomo ze w takiej sytuacji jednak najlepiej jest zaufać sprawdzonej i naprawde poleconej firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggdalenka9
My tak sie zastanawiamy pomiędzy oczkiem wodnym a mini basenem. Czy ta firma zajmuje sie i jednym i drugim ? Warto sie na nich Waszym zdaniem zdecydowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odelska22
Byłam u nich na stronie i przejrzałam wszystkie oferty. I jak sie okazuje własnie rzeczywiscie wyglada to bardzo imponująco. I warto zastanowić sie nad taka profesjonalną firmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak spojrzalam na ich wykonane projekty to przyznam ze sama zapragnęłam mieć coś takiego w swojej łazience. Macie moze takie wanny z hydromasażem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pennneloppka
Taki basen to moje marzenie. I powiem Wam ze na pewno o czyms takim pomysle, jesli nie w malym ogrodzie to w łazience. Na pewno bedzie to dla mnie wielka radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miramis
Długo zastanawiałam się nad tym, czy zakupić sobie basen... Jednakże padła taka decyzja i nie żałuję teraz, ponieważ to były dobrze zainwestowane pieniądze w basen http://arteabc.pl/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ERoma
Witam serdecznie, jakiś czas temu zdecydowaliśmy się z mężem na basen. Początkowo chcieliśmy mieć taki stelażowy albo rozporowy, teraz jednak doszliśmy do wniosku że może poliestrowy - ze względu na żywotność :) Nie mieszkamy w centrum miasta i wycieczki nad wodę z dziećmi są często "wyprawą dnia". Zbliża się lato a taki basen byłby świetną atrakcją dla naszych pociech! Jest to jednak inwestycja na kilka, kilkanaście ładnych lat w związku z czym mamy trochę wątpliwości. Może ktoś z Was posiada basen ogrodowy i może podzielić się swoją opinią na ten temat? Jak wygląda montaż takiego basenu? I jak wygląda zabezpieczenie na zimę? Nie potrafię też zdecydować się na wielkość basenu. Wstępnie rozmawiałam z jedną firmą w okolicy i okazuje się że w takim przydomowym basenie również stosuje się chemię! Myślałam że to tylko do basenów gdzie kąpie się dużo różnych ludzi a tu w końcu sami domownicy... Może i w tym temacie coś podpowiecie? Będę wdzięczna za wszystkie Wasze uwagi. Firma wydaje się ok i prawie się zdecydowaliśmy na zakup, mamy już wycenę, zanim jednak tak na 100% podejmiemy decyzję chciałabym usłyszeć jakieś praktyczne porady od kogoś z doświadczeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja kupowałam ostatnio basen tutaj www.jokomisiada.pl i moge szczerze polecic :) naprawde maja dobrej jakosci baseny, nie dziurawia sie, nie przeciekaja i duzy wybor jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zastanawiam się nad budową basenu w ogrodzie. Ale takiego niedużego. W ogóle to moim marzeniem jest posiadanie specjalnrgo oddzielnego pomieszczenia (coś takiego http://www.akvafalo.pl/img/galeria/9,basenquotstrefah2oquotwszczecinie,1.jpg), w którym można byłoby zrobić własnie taki kryty basenik z kompleksem saun, ale nie wiem czy to mnie za drogo nie będzie kosztować wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz Sz
Ja na przyszły sezon planuję zakup basenu. Musi on być trochę nietypowy, bo mam długą, a bardzo wąską działkę. Znalazłem firmę, która robi na zamówienie dowolny kształt basenu-http://superpools.pl/ i pewnie od razu wezmę też zadaszenie, coś takiego -http://superpools.pl/zadaszenia/. Co sądzicie o tych produktach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na stronę polbas.pl i spróbuj tam znaleźć coś dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basen w domu czy w ogrodzie to świetna sprawa. ;) Taką inwestycję należy jednak przemyśleć i zaplanować, ponieważ jeśli chcemy aby nasz basen spełniał swoją rolę, musi być on odpowiednio zaprojektowany i wykonany. Nie zapominajmy zatem o pompach i filtrach dzięki którym woda będzie czysta i dobrej jakości. Posiadacze basenu powinni zadbać także o jego przykrycie – bez względu na to czy basen ma charakter zewnętrzny czy wewnętrzny. Przykrycia basenowe ograniczają straty energii cieplnej, parowania, zabezpieczają przed gromadzeniem się zanieczyszczeń oraz pełnią funkcje bezpieczeństwa - co jest ważne w przypadku rodzin z dziećmi. Jeżeli nadal jesteś zainteresowana budową basenu, zerknij do naszego poradnika. Z pewnością zawarte tam informację okażą się przydatne :) http://astralpool.pl/co-jest-potrzebne-do-prawidlowego-funkcjonowania-basenu-cz-i/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to większa inwestycja, ale lepiej wybudować sobie normalny basen stacjonarny. Ja mam od 2 lat i nie żałuję tej decyzji. Początkowo obawiałam się, że będą to pieniądze wyrzucone w błoto, bo nie będę miała czasu, żeby się w nim kąpać. Ale dzięki temu, że jest on kryty mogę korzystać z niego przez cały rok. Gdyby ktoś szukał dobrej firmy, która zajmuje się zadaszeniem basenów albo ogrodami zimowymi to polecam http://gracja.cieszyn.pl - w galerii znajduje się zdjęcie mojej realizacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem szczęśliwym posiadaczem basenu z polskiej firmy Star Pool. Mam prostokątny basenik VENUS, jestem bardzo zadowolony, tylko myślę o zadaszeniu, bo wiadomo...polska pogoda nie zawsze rozpieszcza i też planuję zrobić u nich, bo ceny i jakość SĄ NAPRAWDĘ GODNE POLECENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia3109
Polecam promocje w sklepie z asortymentem budowlanym http://www.esklepypsb.pl/promocje, sklep jest firmowany przez Grupę PSB. Znalazłam świetny basen ogrodowy w bardzo dobrej cenie i o świetnej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElkaW
Ja sobie zamontowałam w ogrodzie basen poliestrowy. Ja i moja rodzina jesteśmy bardzo zadowoleni. Mogę powiedzieć, że inwestycja się opłaciła. Ja wybierałam basen w firmie Pool Design. Jestem bardzo zadowolona z ich montażu i usług, a widzę teraz w ich ofertach, że mają baseny o wiele tańsze niż gdy ja montowałam 3 lata temu. Mogę ich spoko polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KazikK
Kupiłem kiedyś basen ogrodowy ale wiecznie miałem w nim brudną wodę. W końcu kupiłem pokrywę i akcesoria do basenu w OBI http://www.obi.pl/decom/category/Ogr%C3%B3d_i_wypoczynek/Wypoczynek_i_zabawa/Baseny_i_akcesoria/871 Teraz jest dużo lepiej, tak często nie musze wymieniać wody. Filtr jest potrzebny aby rzadziej w nim wymieniać wodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gargkos
Wanny ogrodowe - ktoś ma? Jak to wygląda praktycznie? Mówię o czymś takim - http://www.herbec.pl/pl/oferta/wanny Ile kosztuje stworzenie warunków do korzystania z tego przez cały rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktoś z was kupował może basen ogrodowy z www.baseny-wodex.pl ? zastanawiam się nad kupnem - idzie sezon letni, więc chciałabym, żeby w ogrodzie była jakaś atrakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagiełło
Jak besen to tylko z Pool Design. Tam ktoś już wyżej wymienił tą nazwę. Ja też jestem zadowolonym klientem. Mam od nich basen i później dokupowałem jeszcze folię solarną, przykrywę na zimę. a Na przyszły sezon szykuję się na zadaszenie żebym już nie musiał liści gonić po basenie bo mam kilka drzew na działce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o baseny ogrodowe, to jest tylko jedna firma warta rozważenia - PoolsFactory. Mam kilku lepiej sytuowanych znajomych, którzy mieszkają w Niemczech i tam te baseny to absolutny hit sprzedaży. Takie wykonanie w takiej cenie po prostu roznosi konkurencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie! cieszę się że ktoś tu podobnie myśli :) PoolsFactory to niezły pomysł, kurcze numer 1 w całej Europie, jakościowo zachód, a ceny polskie, więc u nas też coraz popularniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baseny przenośne? Spoko, ale to jednak nie to samo co duże, na stałe wbudowane w ogrodzie. Jeśli tylko możecie sobie na taki pozwolić, to nie ma się co zastanawiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio byłam na dniach otwartych w Kielcach i bardzo mi się podobało! Aż mężulka przekonałam do kupienia sobie takiego basenu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PoolsFactory to sprawdzona firma i mogę sam polecić ;) nie wiedziałem czego się spodziewać, a tu przyjechała ekipa, posiedziała, zamontowała i od jakiegoś czasu mogę cieszyć się aktywnym wypoczynkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
etxeberria ,a jaka to ekipa?Oni montują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×