Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

satinelle

No dobra..tyle tu porad miłosnych..ma ktoś idealny związek?

Polecane posty

są:) zobaczycie, tylko niehc moj Misiulek odpwie na moje buziaczki, najlepiej buziaczkiem ja juz rezta sie zajme:) budujemy dalej:) I bez gadania, ze cos ze cos,:) jak mowie, ze caly mi sie podoba to caly i mam usmiehc jak jego widze:) jets fajnym facetem, ma sie nie bac niczego,jakis odrzutow czy cos tam:) głuptasek ale moj moj moj:) ehh wtuliłabym sie, kiedys mu sie koszula zadarla bo raczki do gory dał:) widzialam cosik:P fajne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodna...ale czekaj bo nie kumam...co widziałaś? Skoro z nim jesteś to chyba nie musisz przypadkiem zaglądać..jak chcesz zobaczysz to rozbierasz i patrzysz...no chyba, że czegoś nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol satinelle
wodnej nikt nie kuma, wiec jej posty mzesz sobie darowac, wytłumacz lepiej co znaczy idealny zwiazek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodna mowilam Ci juz
ucaluj arturka od alusi :P i otworz oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj niespodzianka sie nie udała widziałam brzuszke goly:P mial krecia w spodnach schowanego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie tego chcę się dowiedzieć...bo myslę że idealny nie istnieje..a jak czytam te niektóre porady.....czy zapytania...hmm....to tak jakby ludzie chcieli żyć w VR:P NIE MA UKŁADÓW IDEALNYCH.....wszędzie czasem zgrzyta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noob
ano zgrzyta ... ze złosci czesto tez ;) ale wiesz co... tak jak jest teraz nie chciałabym by było kiedykolwiek inaczej :) czy sie drzemy czy kochamy, czy lezymy koło siebie i sie przytulamy czy robimy debilne miny do siebie...wszystko jest tak jak ma byc i nie chcialabym zamienic tego na nic innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodna...jakkolwiek sympatyczna z ciebie osóbka to chyba jesteś straszny postrzeleniec, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....wodna
to Pucio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma czegoś takiego
są momenty ze może sie tak wydawac ale niestety nie tyrwa to długo,wcześniej czy później i tak róznie z tym będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noob......a Twój facet.....myślisz że jest tego samego zdania..? Przecież czasem chyba każdy załamuje ręce..fakt, że je potem podnosi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj zgrzyta:) ale czasem, u nas nie:) ze zlosci, mowi sie tak chyba cie udusze ale nie ze zlosci ale z milosci:P jak sie bardzoo kocha i teskni to jest sie nicierpliwym:) takie piekne lato, ksiezyc musi byc nas:) nie postrzelona raczje spontaniczna i mowie co mysle, jak mowie amier to tak mowie, jak mowie ze calusi to calusi mnie ocien nrawiałsa:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dokładnie jak jajko
z niespodzianką puste, w srodku cos grzechocze ale to nie mózg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłabym tak radykalna w sądach...:D powiedzialabym raczej, że to intrygujące...i fascynujące......nigdy nie wiedomo z którego fragmentu wyobraźni akurat wodna skorzysta....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dokładnie jak jajko
no tak, zapomnialabym masz rację serce wypełnia cię całą więc na mózg nie starczyło miejsca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....wodna
jej nikt nie jest w stanie obrazić.Wszystko bierze za dobrą monetę.Jest taka słodka....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodna...serce sercem...ale przecież jak piszesz to raczej główka pracuje...i wyobraźnia właśnie, prawda? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....wodna
nie udawaj wszyscy już wiedzą,żeTy i Pucio to jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodna...a w jakim jesteś przedziale wiekowym? Pytam bo ciekawi mnie skąd u ciebie ta...hmm...uczuciowość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×