Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Dora*

ZAKAŻENIE DRÓG MOCZOWYCH W CIĄŻY

Polecane posty

Witam wszystkich! Bardzo chciałabym zajść w ciążę lecz mam pewne obawy. Od 2,5 lat leczę się na zakażenie dróg moczowych (antybiotyki nie pomagają), raz jest lepiej raz trochę gorzej. Czy to może mieć jakiś wpływa na zajście w ciążę, jej przebieg i poród. Albo wpływa to na płód? Możę zostać zakażony? Czy któraś z Was miała przed ciążą taką dolegliwość? Proszę odpiszcie, czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tego co wiem, to zakażenia dróg moczowych nawet wyleczone często w ciąży wracają, gdyż nerki są podwójnie obciążone, tak mi powiedział mój lekarz, bo mi sie w ciąży też zaczęło. Ale po ciąży - jak ręką odjął. Lepiej zapytaj gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w ciazy, tak,przeslo na dziecko i niestety wraca co miesiac dwa,,,,,,::O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukla
popatrzcie na te sprzeczne zdania 09.07] 09:43 *Dora* Cześć Wam Kobitki. jestem w ciąży i niedługo rodzę. Boję się porodu. Podobno naturalnie jest lepiej rodzić niż CC, tak? Mam jeszcze jedno pytanie: czy przed porodem jest robiona lewatywa i czy boleśnie lekarze sprawdzają rozwarcie szyjki? Odpiszcie proszę, pa. 09.07] 12:12 *Dora* Witam wszystkich! Bardzo chciałabym zajść w ciążę lecz mam pewne obawy. Od 2,5 lat leczę się na zakażenie dróg moczowych (antybiotyki nie pomagają), raz jest lepiej raz trochę gorzej. Czy to może mieć jakiś wpływa na zajście w ciążę, jej przebieg i poród. Albo wpływa to na płód? Możę zostać zakażony? Czy któraś z Was miała przed ciążą taką dolegliwość? Proszę odpiszcie, czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najlepiej pomysl
o ciazy jak bedziesz zdrowa, antybiotyki wiesz, ze źle wplywaja nie tylko na osobe dorosłą ale rowniez na dziecko. Na razie nie myśl o ciąży tylko zabierz sie za leczenie. Ja mialam zatrucie ciazowe i wiem co to jest, nie radze tobie lekcewazyc tej sprawy, powodzenia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pukla
czesc, jestem w ciazy i bardzo sie boje, bo duzo pije alkoholu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wylecz się porządnie
Nie chcę Cię straszyć, ale u mnie bakterie spowodowały poronienie ciązy i to w 5 miesiącu... Niestety, wyszło to później, po ciąży, więc wylecz się porządnie -antybiotyki, pij citrosept, Urosan i inne środki ziołowe, które mnie pomogły i wreszcie nie mam bakterii i będe za jakiś czas starać się o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synthiaaa
Moja siostra ma od dawna problemy z pęcherzem i ma 2 dzieci, jest OK. Więc chyba nic nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×