Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Qwertyuiopasdfghj

A ja już odpadam, mam 24 lata, nie szukam dziewczyny, zostanę starym kawalerem

Polecane posty

Gość tez23
tez 23, prawie 24 i zadenj milosci 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie chce być starą panną:( !!!!!!!!! ale nic na to nie poradze, nawet wychodzić mi sie nigdzie juz nie chce no bo jak samej mi głupio:( wszyscy znajomi kogos maja wiec ja sie wpychac nie mam zamiaru i w sumie rozumiem kazdy chce byc z drugą połówką albo tak zeby były same pary wiec siedze w tym cholernym domu i wariuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez23
skad jestes? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222222
a ja mam 22 lata i też jestem sam !!! mam już dosyć szukania i w ogóle, poszedłem na drugi kierunek studiów, chodzę do szkoły od poniedziałku do niedzieli bez przerwy (oczywiście teraz mam wakacje) więc nie mam nigdy czasu wolnego !!! sam sobie w zyciu dam radę, wybrałem "karierę" !!! czy dobrze zobaczymy później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slabiutki facecik
Lepsza samotnosc niz upokorzenie przez dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222222222222
może masz rację, ale jakąś decyzje podjełem i ralizuje ja w 100 %. Owszem, czasem jest dziwnie jak zdasz egzamin najlepiej spośród 54 osób i nie masz z kim się tą radością podzielić, ale przynajmniej stąpam twardo po ziemi i nnie czekam na cud.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 latek
23 samotna - a moze poznaj kogos przez net? powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez net też próbowałam ale trafiam albo na takich co na 1 czy 2 spotkaniu proponuja związek bez zobowiązań ( czytaj sex) i aczynają sie do mnie dobierac:( albo na kompletnych młotów ----bez urazy dla nikogo , byc może tak poprostu do tej pory trafiałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
Ja tez jestem samotny... Cztery lata zwiazku i wszystko do du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie sama
a ja po 2 latach :( i wszystko na marne, kocham go bardzo, i dlatego tak bardzo boli co on robi i mowi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
Witaj samotna23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
wiele osób jest w takiej sytuacji jak my...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten...
dobre pytanie? jak to zmienić...? Nie mam pomysłu, nie mam czasu (ciagle praca i praca)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 latek
23 Samotna - z netem moze masz racje. Masz 2 mozliwosci: 1. niec nie zmienic i uzalac sie (sorry za to slowo). wtedy nic nie osiagniesz. 2. przemoc sie i nawet wbrew sobie wychodzic, kontaktowac sie z ludzmi itd. Ale nie szukaj faceta na sile - im mniej bedziesz szukac, tym szybciej sie znajdzie. Przynajmniej w druga strone to dziala :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem przez net mozna poznac naprawde wartosciowych ludzi ale ja jakos nie miałam tego szczescia:( nie uzalam sie nad sobą poprostu napisałam co mysle na ten temat:) wychodzic.....troszke głupio mi isc gdzies samej bo niby gdzie do knajpki to juz przerabiałam fakt przysiedali sie jacys panowie ale czesto juz podpici i szukajacy rozrywki albo nawet tacy co proponowali kase wiec odpada:) do kina.....dziwnie na mnie patrzyli ze sama....pozostaje spacer , rowerek..... ktoś ma jakieś inne pomysły????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paranoid: Very High Schizoid: High Schizotypal: Very High Antisocial: Moderate Borderline: Very High Histrionic: Moderate Narcissistic: High Avoidant: Very High Dependent: High Obsessive-Compulsive: High

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kawalerze. ja mam 19lat i szuakm chlopaka i nie umie znajsc, cięzko miz tym i też sie poddaje chociaż jestem młoda, sczęście może kiedyś samo się do mnie uśmiechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kawalerze. ja mam 19lat i szuakm chlopaka i nie umie znajsc, cięzko miz tym i też sie poddaje chociaż jestem młoda, sczęście może kiedyś samo się do mnie uśmiechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×