Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydnisia

wstydze sie

Polecane posty

Gość wstydnisia

jestem z facdetem od dluuugiego czsasu, od poczatku sie kochamy. Wstydze sie jednak pozycji na jezdzca:( Boje sie ze mu nie bedzie przyjemnei jak sie bede ruszac... Czasem mysle ze po alkoholu sprobuje bo wieksza odwaga;), ale on wtedy prawie od razu zasypia bo za duzo wypije na imprezie. Czy to sie umie samo z siebie? Czy jest mozliwosc ze bede to robila zle:(?? Prosze o "normalne" odpowiedzi, a nie o wypowiedzi nastolatkow, ktorzy nie maja pojecia o zyciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie będę
Tak, to wychodzi samo. :) Będzie mu przyjemnie na mur, faceci to uwielbiają, a jak cię jeszcze za biust złapie, to umrze ze szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda...nie boj sie to jest przyjemne mezczyzni to wzrokowcy jak bedzie na ciebie patrzyl dotknie cie..zobczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydnisia
no ok, ale jest mozliwosc "siedzenia" w poziomie i pochylajac sie "ku"niemu.. Jaka jest lepsza opcja? Boje sie ze jemu sie nie bedzie podobalo ale mi tego nie powie zeby mnie nie urazic.. Wie ze sie wstydze tego jednego i tez mnie nie namawia. chociaz mieszkamy razem i na golasa prawie casly czas przy sobie latamy. Nie zalezalo mi nigdy na tym, on sie tez nie dopominal, ale jak tu czytam i ogladam w tv to coraz bardziej jestem tym zainteresowana, a jednoczesnie zestresowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majteczki te same
a jak go pieścisz to też się wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydnisia
majteczki te same jak go pieszcze to inna sprawa. Mowie ze jestesmy ze soba kilka lat, nie jestesmy szczeniakami, ogolnie nawet sie nie kocham po ciemku, spimy nagfo, do poludnia chodzimy po mieszkaniu jak nas matka natura stworzyla... Tego jedengo sie jakos wstydfze. Boje sie ze jemu to nei sprawi przyjemnosci i bedzie lezal, zebym ja miala fajnie, a on sie tylko bedzie meczyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bekkkaina
To ty sie zmęczysz a nie on, bo ty bedziesz skakac a on sobie leży :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydnisia
czemu len:>?? To ja chce na nim... Zawsze to on sie wysila i jest na mnie lub tez w innej pozycji, co nie zmienia faktu ze to on prowadzi. A ja bym chciala tak inaczej, tylko ze sie boje ze nie bede umiala zlapac rytmu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamam
ten sam problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie nie wstydze, za to boli mnie brzuszek w tej pozycji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wim
na jezdzca - to najlepsza pozycja dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie boli w tej pozycji szyjka macicy, pochylanie sie w rozne strony niewiele daje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydnisia
no ale same z siebie wiecie jak sie ruszacx? Przychodzi to Wam z latwoscia? Moze jakies lekkie chociaz wskazowki, bo to podobno najlepsza pozycja dla kobiety;) wiec bardzo bym chciala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najgorsza, ale moge byc jakims freakiem i cholernym wyjatkiem:D Poruszac sie najlepiej ruchami posuwisto zwrotnymi, czyli hmmmm: do przodu i do gory i na dol i do tylu i do gory i na dol i do przodu....dokladnie w takije kolejnosci. Powinnas zgodnie z moimi wskazowkami sie przy tych ruchach ocierac kroczem o brzuch partnera, stymuluje to dodatkowo lechtaczke. Jasniej nie umiem wytlumaczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekwilibrystyka si eklania
wiesz, takie ósemki w powietrzu pionowe :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomylilam kolejnosc, te osemki to mniej wiecej o to mi chodzi, ale ta prostsza wersja zaklada: do przodu, do gory, do tylu, na dol - i powtarzamy sekwencje:D Nie wiem, czy cos z tego rozumiesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydnisia
siedze przed komputerem i rozumowuje ruszajac sie;) wiem o co chodzi ale nie wiem jak to mi wyjdzie w praktyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....... ja jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jai kiciusss..
droga wstydnisiu.to ci nie wyjdzie to ci wejdzie jaksie nasuniesz na jego dzide.tylko powoli i nie rozpedzaj sie za bardzo bo szybko skonczy.oczywiscie antykoncepcja po to bys nie musiala sie wstydzic brzuszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
A ja powiem Wam szczerze ,że mi ( jako facetowi) ta pozycja zupełnie nie odpowiada . Najgorszy jest bowiem finał. Kiedy dochodzi właśnie do wytrysku - kobieta natychmiast powinna zaprzestać ruchów. Jak tego nie zrobi - to jest ból.Dlatego wolę panować nad sytuacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakasadi
Za kazdym razem kiedy facet ma orgazm to lepiej zeby sie nie ruszal bo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
To jest dokładnie tak jak z łechtaczką . Chyba mi to potwierdzicie - w pewnym momencie , przynajmniej na dłuższa chwilę trzeba przerwać dotykanie bo staje się podczas orgazmu bardzo wrażliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marakasadi
Mozna dotykać ale lepiej sie nie poruszać bo boli :) To dlatego kiedy konczy w srodku to wchodzi maksymalnie i tak zostaje na chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydnisia
jezeli chodzi o zabezpieczenie to jestem uswiadomiona od kilkunastu lat:P ;) O dziecku w zasadzie coraz czescierj rozmawiamy ale lepiej jeszcze poszalec i zaoszczedzic wiecej gotowki;) Ale nie o tym byla mowa... Do jutra sie teoretycznie podszkole i wtedy wezme sie do dziela;) W zasadzie on nie lubi byc bierny, ale raz na jakis czasmu nie zaszkodzi;) Przeciez w trakcie moze tezmna kierowac,prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosikmmm
A poza tym każdej pozycji trzeba spróbować , a potem stosować te które Wam obojgu będą odpowiadały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabarbar
wstydnisiu nie potrzebnie sie wstydzisz,jesli facet jest wyrozumialy to nie bedzie marudzic.powinien i tak byc szczesliwy ze ty mu dajesz przyjemnosc. wstydnisiu a jestem ciekaw czy seksu oralnego ze swoim facetem tez sie wstydzilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydnisia
rabarbar oralny to ja wprost uwielbiam;) zarowno w jedna strone jak i w druga:) Nie preferuje jedynie anala, moim zdaniem pupa sluzy do innych celow:P Moze mi to przyjdzie w wieku pozniejszym:) Boje sie ze zaczne, a on szybko zmieni pozycje. Niby niepostrzezenie, ale... Wiecie o co mi chodzi..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×