Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaaa podczas burzy

Co zrobic aby pozbyc sie tych grudek na twarzy?

Polecane posty

Gość załamana_wawa_
a jaki jest sklad ? ile maki? ile wody? wcierac to na twarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
załamana weź poczytaj to co napisałąm wyżej :P to tylko kilka postów a mi nie chcę sie powtarzac ciągle tego samego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronka aha
no co Ty!!! to jest maka z woda!! cista nigdy nie robilas??? Wlasnie musze wymyslec lepszy sposob na pozbywanie sie tego rolowania podczas mycia. Moze od razu strzelic peeling z kawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
sluchajcie ja nie widze zeby te zaskorniki schodzily, jak wy je widzicie? ile czasu trzea robic to cos zeby calkowicie twarz oczyscic? tez chcialanbym wiedziec w jakich proporcjach beltac bo moze za malo maki dalam i moze za krotko trzymalam hm?prosze o ratunek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
proooosze pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronka aha
ja dawalam proporcje na oko, do malej miseczki walalm troche wodu, potem lyzeczke i troche miodu, zaczelam mieszac, potem dodalam ok. 2 lyzek maki. Wszystko pieknie sie wymieszalo. Konsystencja byla chyba idealna, rzadka ale spojna, potrzymalam to ok. 5 min na twarzy i zaczelam masowac, na twarzy to jakby zastyglo i moczylam rece w wodzie, ladnie sie masowalo. Najgorzej ze zmyciem, bo sie cholernie roluje, ale twarz jest rzeczywiscie gladziutka :-) Powodzenia, to bardzo tania "maseczka" ;-) wiec warto nawet jesli ma sie zmarnowac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
dzieki. jeszcze tylko powiedzcie jak rozrozniacie wagry od tej papki ? zeby miec pewnosc ze one wychodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmm
j ja też spróbuje ale chyba dopiero jutro:) ciekawe jaki będzie tego efekt.. dzięki za przepis:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
ale to nie jest mąka z wodą....też na początku tak myślałam ale słuchaj: zrobiłam TO sobie też na ramiona i łydki......wyszło tego naprawdę dużo...wszystko seprało się w sitku w odpływie wanny a ja dokładnie to 'obadałam' :P po pierwsze-to się rozciąga jak guma....mąka z wodą w życiu nie bedzie miała takiej konsystencji po drugie -to jest ŻÓŁTE z czarnymi kropkami na końcach....tak nie wygląda mąka z wodą .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
aha...i te gumowe glutki NIE ROZPUSZCZAJĄ SIĘ W WODZIE!!!! więc nie mówcie mi tu że to mąka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
tez postaram sie to zbadac. chodzi o to ze ja nei moge w to uwierzyc , ze jest taki idealny sposob na te glupie wagry!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronka aha
sluchaj niech to bedzie sobie co chce, wazne ze oczyszcza, zobaczymy tylko na jak dlugo... I dobrze byloby znalezc jakis sposob na latwiesze zmycie tego z twarzy.. A skad Ty w ogole wytrzasnelas ten przepis???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
to tak jak z depilacją cukrem...łatwo, tanio i bezboleśnie a wszystkie głowicie się nad depilatorami, zyletkami, piankami i woskiem :P niewiem dlaczgo te wągry wychodzą....zaraz poszukam czegoś o właściwościach mąki ;) jak bede coś wiedzieć to dam znac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmm
mam lepszy sposób a powiedz mi czy jak to nałożysz to potem zmywasz to wodą i potem ręcznikiem czy od razu po wmasowaniu wycierasz ręcznikiem?jak jest lepiej?dzieki z góry za odp;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
eeeej a ile razy musialyscie to robic zeby bylo jako tako w maire bez wagrow? i wiecie co wam powiem ze mi to schodzi bez problemu...:| to chyba nie odbrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
przepis znalazłąm na jakimś forum pediatrycznym.... babki robiły to dziweciom i pisały że z ciała wychosdzą robaki :D uśmiałąm się więc postanowiłam to sprawdzić :P no i mało zawału nie dostałam kiedy skóra zaczęła delikatnie piec a na wierzchu pojawiły się ONE co do zmycia- czasami kiedy to się mocno wplączę- 'golę' to ;) pumeksem....ale oczywiście delikatnie po wierzchu żeby nie podrażnic skóry ;) do HMMM -ni nie nie -najpierw woda!!! bo do piero kiedy na twarz dodajesz wody to zaczyna wychodzic na maksa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmm
aha i jeszcze jedno pytanie jak często ten zabieg trzeba wykonawywać?co dwa,trzy dni czy jakoś tak?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
do a miało być tak pięknie- jeśli schodzi bez problemów to znaczy że nie masz włosków na trarzy :) ja bym się cieszyła :P kiedy zrobiłam to pierwszy raz to po prostu oszalałam i zrobiłam kilka razy z rzędu jednego dnia ;) ....ale nie polecam bo skóra jest podrażniona...w końcu otwierają sie pory :O teraz robię to raz w tygodniu na całe sieło i mam super skórkę :P po zabiegu przemywam twarz wacikiem nasączonym tonikiem zwężającym pory jeszcze jakieś pytania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronka aha
Ty wiesz mam lepszy sposob ja tez czytalam to forum i od razu skojarzylam to z tymi robalami ;-) Pewnie maka z miodem ma wlasciwosci takie ze to wychodzi w polaczeniu z ciepla a teraz rozgrzana skora... Przez caly dzien dzisiaj nie moglam zmyc potu z twarzy i mialam blyszczaca facjate a po tym zabiegu jestem wreszcie sucha i matowa! Super, ja tam sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhmmmm
kurcze fajna sprawa:) dzieki na pewno jutro spróbuje:D eh żeby na tym świecie byli sami życzliwi ludzie tacy jak ty >mam lepszy sposób< , którzy dzielą sie takimi radami z innymi;) pozdrawiam cieplutko:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
heeh...dzięki :) a swoją drogą- ja sie dziwie że nikt o tym nie słyszał....że to nie jest powszechne wśród kobitek :) wszystkie wydziwiamy z tonikami, peelingami, żelami -a prawie wszystko co potrzebne do szczęścia mamy w kuchni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D Dołączam się z przyjemnością :) Mam nadzieję, że to kolejny cudowny sposób odkryty na Kafe jak np peeling kawowy :D Dzieki. Przywróciłyście mi nadzieję :D Oby nie okazała się złudna :P ODezwę się jak spróbuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
no fakt, boze zeby mi to pomoglo. MAM LEPSZY SPOSOB a ty teraz wogole jzu nei masz widocznych wagrow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
ii sory jeszcze jedno trzymasz ta papke 5 minut a potem masujesz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wronka aha
to ja pisalam ze trzymam te papke 5 min a potem masuje... :-) Pozdro for all :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
wiem wiem WRONKA ale chcialam jeszcze spytac MAM LEPSZY SPOSOB czy robi tak samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
na początku trzymałam 15 bo myslałam że tak trzeba, a potem skapowałam że nie trzeba trzymać wogóle-wystarczy od razu masować wągrów na twarzy nie miałam widocznych-na szczeście- ale były wyczuwalne pod palcami -i strasznie mnie to wkurzało-bo ciągle siedziałam i je skubałam :O niestety widać moje rozszerzone pory na nosie...ale to od wieloletnigo wyciskania :O ...ale i tak uzywam podkładu wiec wiem o nich tylko ja ;) a teraz kłade się spać :) jesli macie jeszcze jakies pytania to odezwę się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
aha...oczywiście teraz nic nie wyczuwam pod palcami....mam skórę gladką jak pupcia niemowlaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yuhyum
powiedzcie mi jeszcze - konsystencaj.. czy ma byc taka jak na ciasto na pierogi, np, czy rzadsza? zrobilam dzis i nie zauwazylam, zebym miala mniej wagierkow.. moze za rzadkie bylo? a powiedz cos jeszcze o tej depilacji cukrem, pliz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie
no nie mam juz chyba pytan,nei chce cie zameczac:P martwi mnei tylko to ze nie wiem czy one wychodza ... ale moze po jakims czasie jak mi sie cera poprawi to bede pewna tego:) dolaczam sie do podziekowan za przepis na TO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×