Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaaa podczas burzy

Co zrobic aby pozbyc sie tych grudek na twarzy?

Polecane posty

Proponuję wziąć trochę tej mąki na dłonie i chwilę potrzeć. OooOo czy na dłoniach też mamy wągry? :/? żółte!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
zaskórniki są na całym ciele -jeśli byłaby to tylko mąka to dlaczego to co wychodzi jest w różnych miejscach inne(np na brzuchu -większe niż na twarzy) i w różnych miejscach są tego różne ilości....i przypominam o 'myciu miski' o którym pisała 'a mialo byc tak pieknie'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, zaskórniki mogą się pojawić na całym owłosionym ciele. OWŁOSIONYM! Na dłoni (wewnętrzbnej części) nie ma włosów i nie ma zaskórników ;] Współczuję Wam jeśli macie na brzuchu tyle zaskórników, żeby wychodziła z tego taka przeogromna ilośc pozlepianych kulek i to bez względu na to ile razy pod rząd ten zabieg wykonacie. A przykład z miską jesynie potwierdza to co mówię. Bo przecież miska nie może mieć zaskórników!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
iczka ---> to co napisałaś o misce potwierdza moją teorię :) naprawdę dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ....
mam opalona twarz. czy po zastosowaniu tej maseczki moja opalenizna zmniejszy się? czy któraś z was próbowala używać jej na opaloną buzię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tą maseczką z mąki + wody + miodu to sama rewelacja :) mam opaloną twarz i po jej zastosowaniu nie zauważyłam żeby skóra zrobiła się bledsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
czy ja nie mam wagrów?:o zrobilam jak zawsze ta papke (moze dodalam troche wiecej miodu 2 lyzeczki ale nie sadze zeby to nie mialo wplyw) wyszedl mi chyba tylko 1 wągier.... a w lusterku neizbyt widze czy one sa czy ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lionek
szok i rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalyRobal
Moja piękne...... Ja mam problem z tymi małymi czarnymi kropkami na twarzy od kilku lat.... Jak sobie to wyciskałam to miałam czerwoną twarz jak burak .......... przez jakiś czas ( 7 miesięcy) używałąm kosmetyków UNDER 20 i tak szczerze to pomagałao ale musiałąm to kupować co miesiąc i stwierdziłam że to mnie za drogo wychodzi............ Dzisiaj sproboje ten sposób z mąką wodą i miodem :) mi już nic nie może zaszkodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia87
Z zaskórnikami męczyłam się przez 4 lata, byłam u dermatologa, kosmetyczek, urzywałam chyba wszystkich dostępnych kosmetyków i drogich i tanich, jedne działały dłużej inne krócej,ale nic tak naprawdę nie pomogało .Żeby sprawdzić działanie tego specyfiku "wmasowałam" go tylko w skórę na czole i to naprawdę działa!!!!!!!!!!!!A co do sceptycznych uwag koleżanek, moje drogie, nikt nie powiedział że nie znajdziecie żadnego zaskórnika po 1,2 czy 5 zabiegu, a wasza cera będzie nieskazitelna. Widocznie jest to zależne od cery i u każdego może działać w różnym czasie.I zdanie do "mam lepszy sposób" dziękuju, że podzieliłaś się z nami swoim odkryciem,tak trzymać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny . Wlasnie przeczytalam caly topik. To jeden z najlepszych sposobow !!! Nawet zalecaja to pediatrzy jesli dzieci choruja na oskrzela ,na gardlo . Chodzi o to zeby oczyscic pory skorne i zeby toksyny wylazly . Czasami jak widac mozna to zastosowac dla zdrowotnosci a czasem kosmetycznie . Nie pamietam juz na jakim forum wypowiadaly sie babki ze to robaki z jelita grubego hahaha taaakkk i na buzi albo na ramionach wychodza . To jest nic innego jak zalegajacy tluszcz ,ktory zatyka por skorny . Nie ma ja domowe sposoby. Pozdrawiam wszystkie zwolenniczki tej metody a przeciwnicy niech nie stosuja i nie glupio nie komentuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodac o tradziku . Nie jest to sposob domowy ale za to 100% . Jesli ktos ma mozliwosc zakupu Proactiv Solution /w USA / to polecam . 3 czesciowa terapia ,efekty widac po tygodniu. Zostawiam link -przepraszam ze jest po angielsku ale moze ktos rozpozna opakowanie bo nie mam zielonego pojecia czy jest w Europie. http://www.proactiv.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie prosze na topik pt
"brevoxyl jest super" ten krem wybawi was od tradziku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joko uno
wyprobowala sposob z maka - dziala rewelacyjnie. po wymasowaniu nosa ta papka wagry zrobily sie mniej widoczne (to po pierwszym razie, mysle ze im dluzej sie stosuje tym wyniki lepsze). maka chyba faktycznie w jakis sposob odblokowuje pory, a masowanie usuwa tluszcz. nie zrazajcie sie brakiem rezultatow po pierwszym razie, cierpliwosci! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
czyli do miodu dodac make i wode i papke nałozyc czy smarowac? jak jest lepiej? i potem zmyc woda? po jakim czasie? tez spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
juz doczytałam i odpowiedziałam sobie na pytania dzisiaj spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaalinka
- mam lepszy sposób - ma racje!!:) W naturze sa wszystkie skladniki ktore moga nas wyleczyc. Cebula jest jak antybiotyk , miod regenreuje i odzywia. Wierze calkowicie w ta make bo widze ze moja cera jest lasniejsza i wcale nie od miodu bo te maseczki stosuje juz od dluzszego czasu. Poprostu dziala:) Nie warto wydawac kasy na kremy czy tablety bo wszystko co jest potrzebne mamy u siebie w domu. Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaalinka
ładniejsza* /ups literowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
juz jestem po..............te grudki to niestety nie wagry a juz myslałam ze wyjda :( choc wyszedł jeden bo sprawdzałam ale plusem jest to ze jak potem wyciskałam to łatwiej wychodziły moze za krótko masowałam a tak same by wyszły powtórze to jeszcze jutro ale dłuzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminiechyba
a mi sie porobilo wiecej grudek... czemu?!:( ?! jestem po pierwszej maseczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te \"grudki\" jak to nazywacie to pewnie prosaki . Nie wyjda nawet po mace bo sa pod skora a nie w porze skornym. Je trzeba przekluc i wydusic . Najlepiej wprawna reka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
któras z was jeszcze próbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość endi
piszcie piszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku dziewczyny to naprawdę działa :) własnie wypróbowałam na sobie i rzeczywiście te okropne wągry wychodzą :))) gorzej tylko z tymi grudkami od mąki co zostają na twarzy, ale i tak jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminiechyba
Cholera wkuwilam sie!!!!! Wyciagnelo mi na policzkach pelno tych cholernych grudek w momencie kiedy juz ich prawie nie mialam!!! I mi sie zrobily dwa syfki :/ Jedyny plus to jest taki ze skora sie juz nie blyszczy... Ale ja to p*le!! Nie chce miec grudek! I wszystko od nowa < crying > PS. Ja nie moge ich wyciskac bo blizny mi zostaja.Od tygodnia walcze ze starymi bliznami potradzikowymi.Nie dam sie na mowic na nastepne - taka skora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminiechyba
namowic* (literowqa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aminiechyba
W8 skoro grudki nie wyjda bo sa pod skora to jaki sens ma nakladanie tej maseczki skoro ona do wagrow jest (fakt,oczyscilo mi je to zauwazylam!) ale temat jest taki a nie inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja mieszanina maki
i reszty wlasnie wyciaga zaskroniki z muszli klozetowej :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość działa działa działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×