Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość andie

kończe kolejny romans.. finał ten sam.

Polecane posty

Gość andie

czyli taki że facet nie chce mnie znać, nienawidzi mnie.. wykończyłam nastepnego- psychicznie.. uczuciowo.. całkowicie. mam 31 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekwilibrystyka si eklania
no co Ty? w ajki sposób? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srututututtttt
ja tez jestem ciekawa, jak się wykańcza chłopów -dawaj!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
wykancza?:P???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proste
w tym jestem najlepsza i nic innego nie sprawia mi takiej przyjemnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dave2244
szok... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh...cholera
a ja mam inaczej. to kobiety nie chca mnie znac po zakonczonym romansie :-( chociaz zawsze konczy sie po przyjacielsku :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to proste
hihi, ciekawe jak wyglądałby nasz romas ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLATEGO ZE KONCZYSZ POPRZYJACIELSKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie ma nic bardziej kretyńskiego jak powiedzenie na koniec \"zostańmy przyjaciółmi\" albo \"zależy mi na tym ,żeby nadal utrzymywać z Tobą kontakt\" :o najpierw ogromna bliskość intymność a następnego dnia\" czesc\" \"czesc\"podanie ręki która od roku była w naszych majtkach :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heh...cholera
zle mnie zrozumialas. nie ,,zostanmy przyjaciolmi'' ale po prostu nie zostanmy wrogami. ciezko jest czasem odpowiedziec na eska typu ,,co tam u ciebie''? :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie są rozżalone bo nie konczysz tego w dobry sposob albo druga wersja( taka która spodoba Ci sdie bardziej i połechta twoje męskie ego :P ) kochają Cię nadal, kochały tak mocno,że chcą zapomnieć jak najszybciej a taki sms im w tym nie pomaga i jeszcze jedna opcja możliwa, manipulacja charakteryzuje sie tym ze czlowiek dopiero po czasie zdaje sobie sprawe z tego ze został, brzydko mówiąc wyciulany, moze podczas zwiazku manipulowales nimi zeby np osiągnąć cel pojscia do lozka( to zalozenie) i dopierop teraz to do nich dotarło bo w miare szybko po "zdobyciu" zerwales związek i one czują sie wykoprzystane , mają cie za drania i nie chcą Cie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×