Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verka

pończoszki samonośki czy z pasem? I czy pasuje ubrać kabaretki?

Polecane posty

Dziewczyny Poradźcie co lepiej : pończoszki samonośne? Czy nie okaze sie ze na parkiecie pani młoda ma zwiniętą na bucie skarpete? Bo pończozki sie zsuneły? A z drugiej str: pas do pończoch? nigdy nie miałam - na co zwracac uwage przy kupowaniu. I trzecia sprawa - czy wypada pójśc w ponczoszkach typu - kabaretki? i czy istnieją w kolorze ecru???? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli24
to samo pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssssssssssssssssssssssssss
Miałam samonośne pończochy i nic się nie zsunęło. Musisz tylko dobry rozmiar kupić. Chyba lepsze takie niż z pasem. Próbowałam kiedyś nosic pas i wolę samonośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aloszka
pończochy samonośne, nie martw sie nie zsunie ci się. nawet jakbys czuła to są łazienki. Kupując silikonowe pończoszki masz silikon nie na raz ale conajmniej na kilka wyjść. Dopiero potem się silikon "ściera" i spada. pas do pończoch bywa ze się odepnie. Ja nie zakładam mimo iz mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuff jak gorąco
ja mysle ze wypada,ale tylko jesli sukienka nie posiada ogromniastek ilosci koronek i falbanek:) No i te kabaretki to takie o malenkich oczkach,bo te z dyzymi nie beda pasowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workowiec
co do kabaretek , to zależy od sukienki; na pewno nie ma że "nie wypada" , tylko popatrz , jak sie to komponuje. Jak masz figlarna sukienkę , dość prostą , dziewczęca , to będa kabaretki fajnie wyglądały. Jesli sukienka ma dużo ozdób , to będzie tego za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość workowiec
to ja myslę , że nie ma nic złego w kabaretkach do tej sukienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem kabaretki nie pasują w ogóle do sukni ślubnych. A co do pasa- nigdy nie używałam, za to używam samonośnych i sobie chwalę, ale pas będzie fajnie wyglądał w trakcie nocy poślubnej:P Na pewno mężowi by się spodobał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpuszczalska
zależy jaką kto ma wizję mnie się nie p[odobają te wszystkie arcyromantyczne księżniczki z lokami i kokardami - wolę styl bardziej dziewczęcy , żartobliwy , frywolny - i do tej wizji kabaretki pasują jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez nie biorę wszystkigo tak az bardzo powaznie - nawet zastanawiałam sie czy nie kupić sobie z narzeczonym zielonych butów do slubu. Ale moja rodzina byłaby oburzona ;). Przymierze te kabaretki i jak bedą sie komponowac ok to pójde w kabaretkach - przynajmniej bedzie chłodniej ;) Tylko czy istnieja kabaretki w kolorze ecru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede miala ponczochy - kabaretki - samonośki Nie cierpie białych rajstop, ani pończoch brrrr -az mnie trzepie jak o nich mysle Verka - są ponczochy kabaretki w kolorze ecri - trzeba dobrze poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mozesz mi napisac jakiej firmy najlepiej kupić? Nie mam doswiadczenia w pończochach i kabaretkach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej Gatte Kup sobie 2 pary, pochodź wczesniej i zobaczysz jak beda sie zachowywały :)) Ja tez tak zrobie, zeby mi potem nie spadały (mam szczuple uda) a musze nosic 4, bo jestem wysoka i mam długaśne nogi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Służebnica Ducha Św.
tak sobie mysle ze my tak przezywamy te noszenie rajstop jak nigdy. A przeciez nie raz byłysmy na weselach, przyjęciach i zakładałysmy rajstopy i nie matrwiłysmy sie czy będa dobrze lezały, nie testowałysmy ich dzien przed, często i stare zakładałysmy. A teraz przed ślubem wielkie kłopoty z kabaretkami które chcąc niechcąc nie mają szans by sie nam żle trzymały na nogach. Tak samo jak samonośne. jak kazde tyle ze białe:) tak samo sie trzymają, nie spadają, no chybaze masz je juz kilka razy na sobie to się silikon zeslizga juz sam w sobie. Ecri kabaretki są, ale czyz nie są ładniejsze typowo białe do slubu? Juz nigdy nie załozymy tych bieluskich - nigdy. To jedyna okazja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veka
Moze i masz racje - ale ja suknie bede miała ecru - a nie ma nic straszniejszego niz połączenie bieli i ecru. A co do pańczoch to ja raczej nie nosze - byłam raz na sylwestrze i chyba dokonałam złego zakupu bo pończochy mi zjeżdzały z nóg - było cholernie niewygodnie. Ale tak jak mówie nie mam doswiadczenia w noszeniu pończoch i mozliwe ze kupiłam jakies złej jakosci albo nieodpowiedni rozmiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Służebnica Ducha Św.
Powiem ci ze pod sukienką nie widac czy to rajstopy ecri czy białe. No chyba ze twoja sukienka ecri ma bardzo ecri kolor wpadający w powiedzmy cytrynkowy kolor. Standardowe ecri az tak się nie róznią od bieli i napewno kłopotu nie bedzie z rajstopkami. Widziałam duzo panien i ubierałam je akurat w rajstopki białe bo takie kupiła, i sukienka niby ecri ale bardziej biała niz cytrynkowa. Pończoszki nie zlecą - uwierz. Kup tylko rozmiar 3 jak ma wzrost np 154 cm . jak masz mniej np 158 to kup nr 2, a jak masz powyzej 170 to kup nr 4. Silikon wytrzyma ta noc uwierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wznawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpuszczalska
nawet jak sie ma biała sukienke - nie założyłabym białych rajstop ani pończoch , fe , co za ohyda - wtedy cieliste kabaretki są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też jestem zdania, że kabaretki pasują jak najbardziej!!! Tym bardziej, że są bardziej seksowne od tych zwykłych. Sama też będę miała samonośki kabaretki. A poza tym problem \"oczka\" masz z głowy bo w nich na pewno nie poleci ;) A co do pasa to jest bardzo wygodny, nie czuć go praktycznie a w dodatku bardzo ponętnie wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kupiłam te kabaretki - firmy Venecjana - nie wiem czy dobrze napisałam nazwe. Są to kabaretki ecru w mniejszy splot (bo sa dwa wiekszy i mniejszy) Acha i okazuje sie ze sa dwa kolory ecru - jeden smietankowy drugi taki bardziej brudny - pasuje raczej do sukni bardziej wpadajacej w beż niz w smietankę. Faktycznie silikon dobrze trzyma wczoraj troche w takich pochodziłam na próbę, a w miejscu silikonu jest piekna bardzo delikatna koroneczka. No i zakochałam sie w tych kabaretkach. Polecam bardzo - wyglądają super,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
a ile za nie dałaś?próbowałaś ponosić? a ktoś kto pisał,że bielusieńkich juz sie nigdy nie założy, to wcześniej napisał,ze ich i tak prawie nie widać :D więc ja i tak kupie te śmietankowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
och, próbowałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszt moich to 29 zł. Są naprawde fajne. Polecam. Ja jestem z krakowa i kupiłam w galerii kazimierz w gorseterii. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinka
ja tez z krakowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieciarz
kupiłas kabaretki pończoszki czy kabaertki rajstopki? jeżeli pończoszki to czy nie chciałas pończoszek gładkich z lajkry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do smieciarz jak juz wczesniej była mowa - chciałam kabaretki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość august
kabaretki owszem,lecz drobne oczko, to duze kojarzy sie troche ....... jako facet wybralbym z pasem bo jest potem co rozbierac ale nie nosze :) wiec nie wiem jak z samonosnymi :) a ha----biale cieliste nie sa sexy pozdrawiam zbloogiem.bloog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×