Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verka

pończoszki samonośki czy z pasem? I czy pasuje ubrać kabaretki?

Polecane posty

Gość dziewczyny mialyscies farta
ja za kazdym razem jak kupuje ponczochy samonosne (takie firmowe jak by ktos sie pytal) zslizguja mi sie potem, szczegiolnie jak duzo w nich tancze. Ja chyba nie odwarze sie na ponczochy bez pasa. Owszem kupilam juz samonoski ale beda one jeszcze potrzymywane pasem aby nie bylo ze jak ide wzdluz koscila to ponczocha mi sie zsuwa :D Widzialam juz taka sytuacje na weselu znajomej... Moim zdaniem pas na wszelki wypadek nigdy nie zazkodzi a wasi przyszli mezowie na pewno beda zadowoleni z niego na maksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vikiwhite
A gdzie jest napisane, że białych rajstop już nigdy po ślubie nie mozna nosic ? :) Ja noszę często i nikt mnie jeszcze do więzienia za to nie wepchnął :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja będę miała kaberetki pończochy...są rewelacyjne i na nogę wyglądają super Ale każdy ma swój gust :) Pozdrawiam gorąco:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana! Nie prawdą jest, ze pończoszki samonośne nigdy nie zsuwają się! Moja żona już to kiedyś przeżyła i była niesamowicie wściekła z tego podowu. Przy samonośnych ściagacz wraz z gumkami silikonowymi, zwłaszcza po kilku praniach, zużywa się i może się zdarzyć, że nie będzie trzymał jak należy. Dlatego z całego serca polecam pończoszki do paska, bo: 1. są trochę tańsze od samonośnych, 2. wcale nie są gorsze, 3. kobieta w tych do paska wygląda bardziej seksy, niż w samonośnych. Uwaga! Nie prawdą jest, że pończoszki do paska wypinają się samoczynnnie. Tak dzieje się tylko wtedy, gdy nie są dokładnie zapięte w klamerce. Należy zwrócić uwagę na to, czy klamerka jest metalowa, czy plastikowa (badziewna). Te plastikowe szybciej się zyżywają (plastki się wyciera) i wtedy może dojść do wypięcia się pończoszki. Dlatego kupując pas należy zwrócić na to uwagę. Trudniej jest kupić pas do pończoch z metalowymi klamerkami, ale trzeba szukać - zapewniam Was Drogie Panie, że taki zakup opłaca się i będziecie zadowolone. Całuski, Tomek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
srutu tutu, ja miałam chyba z 10 par pończoch samonośnych i i chciały się zsunąć tylko RAZ, bo były za duże! Jak noszę prawidłowy rozmiar, to nie ma szans, żeby się zsunęły! Z tymi pasami to jest więcej srania niż biegania, poza tym przy samonosnych trzeba pamiętać, żeby nie balsamować w tym miejscu gdzie będzie silikon ud, bo wtedy jak sie spocicie to balsam sie zacznie rozpływac i silikin się zeslizgnie...jak się nie posmaruje niczym to silikom sie trzyma jak głupi! są pończochy z 2 lub 3 paskami silikonowymi. naprawde to duża wygoda i NIC SIE NIE ZESLIZGUJE, tylko trzeba dobrac odp. rozmiar (najlepiej nieco mniejszy) a wteyd nic nie spadnie. wypróbowałam na sobie to wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×