Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łe rety...

Feniks

Polecane posty

Kurde nie wiem jak Wy ale ja mam dzisiaj jakieś problemy z kafe :o Aż złość bierze 😡 Vesnna jesteśmy z Tobą, ehh już tak to jest z tymi facetami :( Przytulam Cię bardzo mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę powoli uciekać do spanka, bo jutro wcześnie pobudka. Spokojnej nocy 🖐️ Vesnna, jak będziesz chciała napisz, wygadaj się, może chociaż troszeczkę pomoże i pamiętaj, że nie jesteś sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle nie mogę otworzyć głównej strony :o I wejść na działy, na szczęście mam nasz temat w zakładkach, bo inaczej pomarzyć bym mogła :o U mnie wszystko bez zmian, dieta T. nadal trwa, P. odzywa się, trochę rozmawiamy ale nadal jestem twarda i zgadzam się tylko na opcję rozmowy na nasz temat po jego przyjeździe. A jak Pan z portalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj go zaczepiłam, ale szybko skończyliśmy rozmawiać, bo był po dyżurze i poszedł spać. Dzisiaj dostałam -sms-a na dzień dobry :). Miał się dzisiaj odezwać jak będzie w pracy, ale cisza, więc możliwe, że ma dużo pracy. I tyle, ja też w takim razie zastosuję dietę :) zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry... Dzis to ja was witam pierwsza. Sama sie dziwie jak to mozliwe ze ja nie przewracam sie o tej godzinie na drugi bok ...niestety powod znam wrrrrrr Bedzie dobrze...przeciez kazdy kiedys mądrzeje...chyba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę, bo uciekam do Poznania. Vesnna - trzymaj się 🌻 Aga - ja dzisiaj kończe dietkę, wystarczy mu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się nie wyspałam. Były mnie znowu nawiedził, aaaaaa w snach, więc nie spałam do rana. A teraz połknę kompa z nie wyspania. Wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) Ja dzisiaj jestem zła, byłam na rozmowach i w ogóle mogłam tam nie jechać bo jestem w tym samym miejscu :o Za to mialam miłe zakończenie dnia w postaci telefonu T. Stwierdził, że już myślał, że się obraziłam czy coś, bardzo fajnie nam się rozmawiało ;) Vesnna jak u Ciebie? Aga, jak dzisiaj z Panem z portalu? Orientowałaś się czy są u Was jakieś fajne staże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli rozmowy do d***, ech, super :O. Ja mam nadal pms i jeszcze ten sny dzisiaj i znowu mam rozwalony dzień:O. Czytam, sprzątam i znowu mam wrażenie, że życie ucieka mi przez palce:). Bleeee w sprawie stażu nadal cisza, Urząd ma dopiero w tym miesiąc rozpatrywać podania. Z Panem wymieniłam kilka sms-ów w ciągu dnia i cisza. Jest miło, czytam między wierszami i się śmieję :D. I albo On przyjął jakąś taktykę uwiedzenia mnie :D albo troszkę się przeraził, sama nie wiem. Wcześniej odzywał się kilka razy dziennie, a teraz tylko jakiś sms. Miło, że T. przynajmniej sprawia Ci radości choćtroszkę :D Vesnna a Ty jak się dzisiaj czujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, zyje i malymi kroczkami wracam do pionu... Nie macie pojęcia jak wam dziekuje ze mnie wysłuchałyscie... Wole jak mna czasem ktos potrząśnie....przedstwai swoj punkt widzenia. Wtedy czlowiekowi otwierają sie oczy na pewne sparwy. Jeszcze nie wiem co zrobie..narazie cisza z jego i mojej strony. Zbawienne jest to ze on wyjezdza..... Nawet sie usmiechne do was :) w podziekowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vesnna bo o to w tym chodzi, aby się wygadać :) aby Ktoś inny dał nam inny punkt, inne spojrzenie. Bo nawet jeśli to nie przyniesie pożytku, to zawsze przychodzi ulga:). Przynajmniej u mnie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee rety --> czemu z kasiegarnią nie wypaliło ? Szkoda :( Agucha wspoczuje z powodu snu. Jeszcze tego brakowało zeby nawet we snie nas nawiedzali ...Jakby mało bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz u mnie tak właśnie jest, zazwyczaj jak mam jakieś spadki nastroju to On mi się jeszcze śni. Masakra, teraz już mnie te sny nie rozwalają tak jak kiedyś. Ale nadal nie jest to ani miłe, ani fajne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wczoraj zasnęłam nawet nie wiem kiedy :o Księgarnia nie wypaliła, bo jak się okazało już na miejscu miałabym zajmować się \"werbowaniem\" do ich klubu :o Ja też bardzo żałuje, bo mogłoby być fajnie, no ale cóż... Cv rozsyłam cały czas i w zasadzie cały czas się ktoś odzywa tylko, że cholery można dostać, kiedy wysyłam cv na pracownika biurowego po czym kiedy idę na rozmowę okazuję się, że to sprzedaż perfum na ulicy :o 😡 Niepotrzebna strata czasu mojego czasu 😡 Kurczę niech napiszą sprzedaż perfum, akwizycja, czy co tam jeszcze to kurde pchać się tam nie będę, najgorsze jest to, że kiedy się dzwoni to albo potwierdzą informacje zamieszczone w ogłoszeniu albo nic nie chcą mówić, twierdząc, że nie są uprawnieni do tego :o Żenada po prostu :o Vesnna - i oby dalej było coraz lepiej :) Aga - haha, może Pan chce żebyś zatęskniła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe rety tak, chyba tak właśnie chce. Paskud :D:D:D Wczoraj odezwałam się do Niego, ale go nie było. Dzisiaj jestem twarda, cisza. :) Vesnna uszka do góry :) znowu świeci słońce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kobiety! zaczęłam powoli nadrabianie zaległości na feniksie, ale tego zrobiło sie mega dużo :D ale to chyba bardzo dobrze! czy szelka powróciła na łono topiku? i czy setunia sie czasem pojawia? bo zauważyłam głównie łe rety, aguchę i vesne (vesna - w 100 procentach popieram Twoje podejście do gierek w związku - są bezsensowne aaa po drugie koty czasem wychodzą na spacery, mój np łazi za mną i za moim psem nawet kilka kilometrów :) ) tak mi troche głupio cokolwiek komentować, bo nie jestem jeszcze na bierząco. Głupio też mi tu wyskakiwać ze swoimi njusami, bo to troche takie niegrzeczne, więc narazie tylko pozdrawiam gorąco 🌼 i postaram sie ponadrabiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamarańcza, Szelki nie ma :( Ale jeżeli nas czyta to pozdrawiam ciepło :) Setunie też pozdrawiam, bo często ją widzę, jest wszędzie ale nie u nas :P Pisz jak u Ciebie, bo wszystkie jesteśmy ciekawe :D Aga- jak widać nie tylko my kobiety bawimy się w ten sposób ;) Haha, tylko uważaj, żebyście za długo za sobą nie tęsknili, bo potem wyskoczy z tekstem tak jak T., że się na niego chyba obraziłam :D Ahh, Ci Faceci ;) Dzwoniłam dzisiaj na Uczelnię, moja wrześniowa poprawka będzie mnie kosztowała 220 zł :o No nic tylko się postarać, bo jak nie zdam to będzie duuuużo więcej :o Vesnna 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańcza 🌼 :) pisz Kobieto, jak nadrobisz to będziesz komentować, a na razie pisz co u Ciebie :) bośmy ciekawe :) łe rety 🌼 wiesz odpisuję na te sms-y, więc to nie jest tak, że ciągle milczę. Vesnna 🌼 co do Szelki 🌼to napisałam do Niej mail-a, ale cisza, więć może jej po prostu nie ma. Bo na innych topikach też jej nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza--> Nie krępuj sie pisz ....to wcale nie jest niegrzeczne pisac o szczesciu...to jest to na co kazda czeka ..i miejmy nadzieje ze juz niedługo same szczesliwe bedą tu korespondowac :) Zoabczycie jeszcze troszke i bedziemy sie \"przekrzykiwac\" ktora ma lepiej :P ....oby ..... Jakie plany na dzis dziewczyny... Ja niedlugo uciekam do kolezanki jako pogotowie ratunkowe dla jej komputera :) Pozniej musze wskoczyc do brata i tak jakos dzien zleci. Moja emocje pomalu opadaja. Ciesze ze mam w kolo mądre osoby ( o was rowniez tu mowa) , ktore nie pozostawaija mnie z tym samej. Zostawail u mnie film....rano chcial po niego wejsc po wyjezdzał dzis do domu ( nie mieszkamy w jednym miescie- on ma tu rodzine). Wyszlam z domu...film podała mu mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra, skończyłam narazie czytanie na stronie 22. łe rety---> czy Pan T jest nadal aktualny? i czy mogłabyś mi tak w skrócie przybliżyć jak tam z P? Poza tym, ta strona polskieradio jest REWELACYJNA!! ciekawe jakiej stacji słuchasz? bo ja jestem zauroczona tą z polskimi największymi przebojami. vesnna--->nie przejmuj sie tą samotnością, ja byłam dosyć długo sama i bardzo sobie cenie ten czas, tęskniłam za czułością i bliskością wtedy, ale z drugiej strony poznałam świetnie siebie i naprawde był to cudowny czas. Poza tym nie wysłałaś mi meila :( :( :( ech... agucha--->z opóźnieniem dużym, ale musze przyznać, że wyglądasz świetnie i dziękuje za zdjęcie :) jak tam u Ciebie portalowe znajomości? ja moge tylko pisać o tym jak bardzo sie ciesze i jaka jestem szczęśliwa. Wczoraj nocowałam u kabareciarza, leżeliśmy tak sobie, on juz zasnął a ja patrzyłam na niego i nie mogłam uwierzyć, że jesteśmy razem, ze to sie dzieje naprawde.....rano sie obudziłam a nade mną stał kabareciarz ze śniadaniem i powiedział, że myślałam dokładnie to samo co ja w nocy :) tak nam jest razem...w przyszłym tygodniu jedziemy do jego rodziców. cuda się dzieją.....ech......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomaranczka jesli piszesz o tym e mialu co dwa dni temau wysłalm dziewczyną to nie smuć sie...to nie tak ze ciebie ominęlam...poprostu nie chcialm cie zadreczac swoja osoba wiedzac ze ty masz teraz w głowce o wiele przyjemnijsze sparwy :) a poza tym wiedzilam ze nie jest na bieżaco z topikiem wiec moj e mail bylby troche z kosmsu. Oczywiscie e- miala dostaniesz. Prosze tylko podaj adres bo niestety gdzies mi wcielo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do radia, to słucham zależnie od nastroju, raz jazz, często kanał z muzyką filmową, polskie przeboje też są świetne, czasami trax i house&dance, bo też są fantastyczne. W zasadzie to nie wiem co jest pomiędzy mną, a T, dzwoni, rozmawiamy ale... No właśnie chyba czegoś mi brakuje, może to dlatego, że z P. Jeszcze wszystko niepoukładane :o I jakoś cieżko mi to ogarnąć. A T. to naprawdę fajny facet, bardzo wartościowy i nie chciałabym go zranić. P. piszę cały czas ale staneliśmy na tym, że porozmawiamy jak przyjedzie czyli we wrześniu, bo przez telefon jakakolwiek rozmowa nie ma sensu, a teraz po prostu wiem co się u Niego dzieję, On co u mnie, pomagamy sobie i na tym koniec. A szczęścia tylko Ci pozazdrościć, suuuper, ciesze się bardzo bo jesteś fantastyczną Kobietą więc należy Ci się takie wspaniałe uczucie!! :) I oby tak było cały czas! 🌻 Vesnna - bardzo dobrze zrobiłaś, niepotrzebnie znowu byś się doprowadzała do takiego stanu w jakim bylaś, ważne teraz to stanąć na nogi i potem pomysleć co dalej. Aga, poprawka boli, a jej koszty tym bardziej, więc dzięki za połączenie sił w bólu 🌻 A moje plany na dzisiaj to niestety to co zwykle czyli rowerek, może jakieś spotkanie z przyjaciółką wieczorem ale jutro jadę na kolejną rozmowę tym razem na 9 rano, więc muszę wcześniej wstać, a tym samym nie zaszaleje dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×