Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rekonstrukcja

pogonilam faceta po 6 latach

Polecane posty

Gość rekonstrukcja
angelaa, w sumie to tak jak wyżej pisałam, zastanów się dobrze niczym postanowisz to uciąć i nie sugeruj się tym, ze trafiłaś na ten topic i są ludzie z podobnymi problemami, nasze rozwiązania niekoniecznie mogą być właściwe dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelaaaa
wiem dobrze o tymDobrze napisalas ,ze to co dziala na jednego czlowieka moze nie podzialac na drugiego.I ze kazdy jest inny.Dlatego przemysle to po swojemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
trzymam kciuki za właściwą decyzję :) jakakolwiek by nie była :) cobyś nie miała takich problemów i nie gdybała jak ja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
no to chyba trzeba no to konto browarka strzelić i na randkę z Morfeuszem się udać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideały
rekonstrukcja, jako zwolenniczka twojej metody gratuluję! wszystko przed tobą, a nie za toba, mówi ci to 28-latka, któa też pogoniła swój ideał..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecodziiwnygosc
Kto to za rok bedzie pamietal? Dziwne to wszystko, ale to nie jest Twoja wina. Zastanow sie nad tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde co to jest w ogóle
Klan - jakiś nowy odcinek? No po prostu drama, DRAMA..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
ooo, topik ożył 🖐️ ideały dziękuję za dobre słowa :) niecodziwnygość, w sumie to przestaje się powoli doszukiwać winy, doszłam do wniosku że ręki do naprawy tego nie przyłoże, poczekam jeszcze troszkę ale nie marnując czas na czekaniu tylko żyjąc normalnie, jak będzie chciał porozmawiać to porozmawiamy, jeśli oczywiście do tego czasu będzie jeszcze o czym (a boję się że będzie bo mi uczucia kiepsko odchodzą:O)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
kurde co to jest...-->nie klan tylko telenowela czeskokambodżańska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ przyłóż do tego rękę
i usta też :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecodziiwnygosc
Kiepsko uczucia odchodza? Wyluzuj to zobaczysz ze to wszystko jest proste. Dla mnie uczucia sa zmora jak na razie, dlatego na razie zapominam o dziewczynach ktorym oddalbym wszystko, one tego by nigdy dla mnie nie zrobily, bo moja milosc odstrasza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
i tak to właśnie bywa, jedni narzekaja ze nie dostaja zbyt wiele miłości a inni uciekaja bo uważają że maja jej nadmiar czemu odstrasza..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilo miłości to dosyć
jak jest więcej - to odstrasza, nie dziwne :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
he he :D dla mnie 80 było idealnie ale jakby doszło nawet 20 więcej to bym nie narzekała :P 48 jak na gościa to troszkę za mało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilo miłości to dosyć
miałem na myśli kobiety ;-) Swoją drogą jesteś dosyć tolerancyjna :) A może to margines na przeprowadzenie jakiś... badań porównawczych? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
kwestia gustu, ja za chudzielcami z reguły nie przepadam, mój były jak go poznałam miał w sumie książkową wagę (jest dosyć wysoki) ale na moim wikcie po kilku latach przytył troche :P nie przeszkadzało mi to, jak wyjechałam za granice to schudł i zaczął pilnować się trochę. hmmm, a co do badań to nie czaję chyba :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecodziiwnygosc
Czemu moja milosc odstrasza? Bo jak sie zakocham pierwszy to dziewczynie nie daje spokoju. I im dalej brne tym gorzej dla mnie. Dziewczyny boja sie, ze bedac ze mna nic nie beda mogly zrobic, bo jestem samolubem, liczy sie tylko moje uczucie a nie jej. Cos trzeba z tym zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
a 48 kilo jak dla kobiety to chyba troszkę mało, chyba że jest niska... kiedyś z nerwów spadłam do takiej wagi i na siłe jadłam żeby wrócić do moich 54 bo patrzeć na siebie nie mogłam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilo miłości to dosyć
miał książkową wagę? To jeszcze zależy jaką książkę masz na myśli - cienkutką Masłowską czy na przykład dzieła Lenina. Wszystkie ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
niecodziwny, jak na mój nos to podchodzi pod zaborczą miłość, faktycznie musisz cos z tym zrobić... 48 kilo-->"Trylogia" jest oki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilo miłości to dosyć
Z tą Trylogią to akurat niezmiernie skomplikowany kazus, bo mozna mieć na myśli "małego rycerza", a można na przyklad Onufrego Zagłobę :-P Ha, nie ułatwiasz mi zadania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
to ja proponuję średnią z wagi ich dwóch a wzrost zagłoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilo miłości to dosyć
Tak to mają tylko w Erze :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
ale mamy przecierz erę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilo miłości to dosyć
W sumie tak, a jak sami głoszą, im dłużej - tym więcej korzyści... :) Mmmmmmmmmmmmmmm, coś w tym jest ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
jeżeli chodzi o abonament to prawdę głoszą:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilo miłości to dosyć
Hmmm, tu chodzi o coś... glębszego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekonstrukcja
głębokie to sa studzienki ;) chyba muszę jakąś kolacyjkę wchłonąć choć jak patrze na Twojego nicka to się zastanawiam czy powinnam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 48 kilo miłości to dosyć
Powiedzmy, że przymknę na to oko ;-) życząc przy okazji smacznego :) Wszak bądź pomna tego, że później warto trochę pospalać tego i owego :-P Pędzę spać, ech... milutko, że tak patrzysz na mojego nicka :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×