Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kiepski podrywacz

Kilka świetnych randek, wszystko na najlepszej drodze... i nie dzwoni.

Polecane posty

Zgadzam sie z powyzszymi wypowiedziami - Ty do niej zadzwon. Zorientujesz sie po toku rozmowy jakie ma podejscie. Ja bym w takiej sytuacji raczej nie zadzwoniła do faceta - więc czekałby do usranej smierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wygląda na to, że nie będe nigdy miał dziewczyny :/ Zaprawdę kiepski ze mnie podrywacz. Każda dziewczyna do której zarywam mi mówi, że jestem fajnym facetem, że wszystko ze mną ok itp., ale że jednak z pewnych względów nie chce albo nie może być ze mną. No i jak was dziewczyny zrozumieć? Wszyscy na około mi mówią, że to dziwne, ze taki facet jak ja nie może sobie nikogo znalezc. Dziwne czy nie - jak nie miałem dziewczyny tak jej nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mówił ci ktos kiedys ze jestes
ŻAŁOSNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówił ci ktoś kiedyś, ze jesteś chamidłem? Ech.. pewnie ty masz dziewczynę, bo one lubią chamów. Ja jestem zbyt kulturalny widocznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile masz lat ty
?i ona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak można tracić życie na takich rozmyslaniach?????boże!!!!pomocy!!!! przecież nie zamierzasz sie jej oświadczyc podczas tej rozmowy..zadzwoń po prostu i tyle...to tylko telefon...a im predzej sie dowiesz czy chce sie spotkac tym lepiej..po co sie meczyc..pozdrawiam..Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chłopie drogi
czy Ty do niej zadzwoniłeś wreszcie czy nie? ja bym tam radziła Tobie jednak zadzwonić, spytać co u niej i się upewnić fakt-może jej po prostu nie zależy, ale może też być tak, ze ona myśli, że to Tobie nie zależy i nie chce się narzucać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak? No to mam zagadkę. Jak sadzisz: czy ilość razy jaką można usłyszeć zdania: \"nie mam czasu\", \"jesteś fajny, ale ja to traktuję jako przyjazn\", \"nie mogę, bo nie jestem teraz gotowa na związek\", \"to nie chodzi o ciebie tylko o mnie, ja jestem dziwna. Z tobą jest wszystko ok\" itp.. jest nieskończona czy ograniczona? Ja już nie zniosę kolejnego tzw. "kosza".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
nie martw sie w koncu znajdziesz dziewczyne ktora pokochasz a ona pokocha Ciebie ja czekalam tez sporo( mam 28 lat) i juz nadzieje normalnie stracilam a tu pyk bum czary mary i motyle w brzuchu ze ho ho ho ho i milion gwiazd i wogole cudownie no:)czego i Tobie z calego swojego serca zycze a tak wogole to zadzwon sam ten ostatni ostzatniusi razik:) dziewczyny to lubia serio wiem co mowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoń moze ona tak samo
jak Ty nie chce zadzwonic, bo boi sie, ze pomyslisz, ze sie narzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzwoń!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a jak nie zadzwonisz to co....??? jak ma ci dac kosza to i tak to zrobi....przecież jestes facet..pokaż to!!!...a moze to ta jedyna??? dzwon!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanko do...
dobra ale wredna ---> w wieku 17-20 lat poznaje sie ludiz na dyskoyekach itd, a Ty gdzie poznałas swojego faceta? bo ja.. starciłam juz nadizej, ze spotkam kogoś:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadzwoniłes
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
na internecie :) pisalismy trzy lata na gg wiem ze to smieszne dla niektorych ale tak bylo:) no i w koncu w tamtym roku on mial slub brata w czerwcu ja swojego brata w lipcu no i sie w koncu spotkalismy i zaiskrzylo jak nie wiem co:) no i jestesmy razem juz rok:) no i tak sie nie chwalac super jest no i mieszkamy juz ze soba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak fajnie...
:) ja straciłam nadzieję, zostanę sama do konca swych dni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
nie martw sie i ty kogos poznasz w sumie powiem nawet ze warto poczekac na kogos wyjatkowego:) w sumie niektorzy sie pytaja mnie czy to tak nie wstyd dla mnie iz poznalam swego faceta w sieci ale z drugiej strony kazde miejsce jest dobre by kogos dobrego spotkac :) zycze szczescia wszystkim szukajacym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
nie zostaniesz sama:) zobaczysz i Ciebie ktos sobie znajdzie i wezmie i przytuli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siec czy nie siec
stara juz jestem:( Zyczę Wam duuużo szczęscia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tam stara:) mowie Ci nie martw sie nic a nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
dla Ciebie❤️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
a nie ma za co:) bedzie dobrze mowie Ci:) bo jakos tak wydaje mi sie ze fajna kobietka z Ciebie jest normalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
cala przyjemnosc po mojej stronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieki
zmykam 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra ale wredna
pa milego wieczorku:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz juz wiadomo
dlaczego dostajesz kosza:( dwie fajne babki wystraszyles:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×